Skocz do zawartości
Arapaho

Używane części do Passata - Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Arapaho    10

Witam,

Jeżeli ktoś szuka uzywanych części do Passata, polecam człowieka, który rozbiera auta powypadkowe i ma absolutnie wszystko do Passatów. Ostatnio zrobił też garaż, więc można również umawiać się na montaż zakupionych częsci zarówno blacharskich jak i mechanicznych na miejscu.

Chłopak jest komunikatywny i ugodowy. Naprawdę sporo mozna załatwić. Ma bardzo duży wybór. Części wysyła również za pobraniem.

RADOSŁAW WĄSIK

ul. Zasadowa 5

Warszawa Radość

0-502 615-598

Nowy nick na allegro: VW-mobilek

Pozdrawiam,

Arapaho

Edytowane przez Arapaho

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kardynalski    10

Ten gość już jest bardzo znany na naszym forum, .....................to tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arapaho    10

Faktycznie..... bardzo dużo miałeś do powiedzenia.

Wiem, że jest znany. Niezmienia to faktu, że garaż z podnośnikiem, postawił dwa miesiące temu i dopiero udostępnił wymianę części na miejscu o czym pewnie niewiele osób wie. W tej sytuacji, nie widzę niczego złego w przypomnieniu tego miejsca i podania takowej informacji. Za to Twój post nie wnosi nic do tematu...... to tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nuttie    20

Oczywiście w ofercie posiada passaty B5 w górę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kardynalski    10
Faktycznie..... bardzo dużo miałeś do powiedzenia.

Wiem, że jest znany. Niezmienia to faktu, że garaż z podnośnikiem, postawił dwa miesiące temu i dopiero udostępnił wymianę części na miejscu o czym pewnie niewiele osób wie. W tej sytuacji, nie widzę niczego złego w przypomnieniu tego miejsca i podania takowej informacji. Za to Twój post nie wnosi nic do tematu...... to tyle.

Uou , jak się kolega uniósł ( honorem), faktycznie, to ,że ma podnosnik to nie wiedziałem, przepraszam...........to tyle.:kumple

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
the.wolf    30

no to sie rozwija chlopaczyna :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BartekP    0

Wczoraj byłem u niego i za 800 pln bede miał EGR jak nówka sztuka i sprzęgło z dwumasą cały komplecik w stanie prawie nówka - polecam :)

zobaczyłem że idzie wiosna to i ludzie felg alu szukają - pare ładnych kompletów można dostać u niego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
the.wolf    30

widziałem sie z nim ostatnio i mowił ze nikt sie nie powoluje na forum.... Zacznijcie nawijac ze z passata jestescie to bedzie zawsze opcja wiekszej negocjacji ceny!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
daro1979    0

Chyba żartujecie ul.zasadowa 5 to jakiś burak jest nie ma co w ogóle z nim rozmawiać a ceny ma oporowe.

Mamy dobrego dosyć gościa w warszawie z dobrymi częściami można zobaczyć na miejscu przymierzyć też nie ma problemu.

W razie czego to ul.Szymańskiego 12A nick z ALLEDROGO bziuras1 tel. 508-438-009

Dodam że to nie jest reklama gościu zrobił na mnie dobre wrażenie i tyle.

Jeszcze tylko zniżki by się jakieś przydały dla forumowiczów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
77Marek    1
Chyba żartujecie ul.zasadowa 5 to jakiś burak jest nie ma co w ogóle z nim rozmawiać a ceny ma oporowe.

Mamy dobrego dosyć gościa w warszawie z dobrymi częściami można zobaczyć na miejscu przymierzyć też nie ma problemu.

W razie czego to ul.Szymańskiego 12A nick z ALLEDROGO bziuras1 tel. 508-438-009

Dodam że to nie jest reklama gościu zrobił na mnie dobre wrażenie i tyle.

Jeszcze tylko zniżki by się jakieś przydały dla forumowiczów.

Darek masz rację. Jest nie przyjemny i to nie prawda, że jest miły w rozmowie. Zatrudnia takich samych ludzi którzy nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania. Kupowałem u niego już kilka razy i za każdym razem miał jakieś problemy. Osobiście widziałem jak obchodzi się z częściami wymontowanymi z samochodu. Fakt, że jest ich sporo bo i za tą swoją stodołą ma części porozrzucane jak na wysypisku śmieci. Posiada nawet monitoring na tym placu. Przed bramą stoją passaty czekające na rozkręcenie a sam właściciel rozmawia na odległość i nawet nie chce mu się podejść do klienta. Jednym słowem buc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tomnik    0

Tak prawde mówiąc, nie spotkałem jeszcze w miarę miłych szefów i sprzedawców-rozbieraczy w takich miejscach. Same buraki....

Żony szefów też... :)

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pavvlo1988    0
Witam,

Jeżeli ktoś szuka uzywanych części do Passata, polecam człowieka, który rozbiera auta powypadkowe i ma absolutnie wszystko do Passatów. Ostatnio zrobił też garaż, więc można również umawiać się na montaż zakupionych częsci zarówno blacharskich jak i mechanicznych na miejscu.

Chłopak jest komunikatywny i ugodowy. Naprawdę sporo mozna załatwić. Ma bardzo duży wybór. Części wysyła również za pobraniem.

RADOSŁAW WĄSIK

ul. Zasadowa 5

Warszawa Radość

0-502 615-598

Nowy nick na allegro: VW-mobilek

Pozdrawiam,

Arapaho

Witam byłem dzisiaj u niego i faktycznie jeżeli potrzebujecie jakąkolwiek drobna czy tez większą część do paska albo nawet całego pasiaka warto zadzwonić i dopytać ;) ma tego duużo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
marcinsgdz    0

Koledzy nie uwierzycie ale od sierpnia - po przygodzie z sarną szukam szyby lewych tylnych drzwi soliver z 14 roku. Jakby ktoś słyszął, widział niech da znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dsta    0

Byłem tam dziś i mogę powiedzeć o swoich doświadczeniach.

Części dużo, Passatów, Polo i innych VW za jego stodołą mnóstwo. Na pewno ma czego szukacie.

Ja szukałem sanek do B7 i niestety się zawiodłem.

Przez telefon zapewniał mnie że ma prawie nowe ładne sanki, cena 300 zł. Powołałem się na forum, że polecę jego auto-części, to kazał przyjechać.

Przyjechałem, właściciela brak. Pracownik zaprowadził mnie do tych Passatów za stodołę i wyjął z krzaków, ze szrotu kilka sanek.

Sam musiałem sprawdzać czy nie są popękane, czy śruby nie pourywane, wszystkie części strasznie brudne jakimiś liśćmi, ziemią, etc. Widać że leżały gdzieś na szrocie. Z 5 egzemplarzy które mi znalazł w tych krzakach, całe (ale na 100% nie wiem) były może 2 może 1.

Jak powiedziałem że przez telefon właściciel powiedział że ma prawie nowe ładne sanki, to pracownik zadzwonił do niego, a ten zaprzeczył.

Cena 300 zł, powoływanie na forum nie działa, nie chciał zejść z ceny. Lipa.

Zrezygnowałem z zakupów u niego i się zawiodłem. Kupiłem na allegro za 230 zł z wysyłką kurierem sanki z gwarancją na 30 dni, możliwością zwrotu gdy część by nie pasowała i pełną FV.

Raczej nie zawitam do niego szybko, chyba że nie będę miał wyjścia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Junosz    0

Osobiście NIE POLECAM zakupów na Zasadowej 5. No chyba, że ktoś jest zdesperowany.

Ceny wyższe niż w ASO, a Pan Radosław to niestety kawał buraka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bieniu    0

Panowie potrzebuje listew chrom do zderzaka tyl kombi passat b7, polecicie gdzies w wawie kto moze miec, chcę osobiście żeby stan ocenić

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta