Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aż takim szpecem łod komputeruff to nie jestem ale wysokość mojego zdjęcia to 100 pikseli...

 

---------- Post added at 14:56 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

 

aha... kumam... 2 razy czasem muszę żeby zaskoczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale masz tam jakieś teksty :) ?

 

---------- Post added at 14:57 ---------- Previous post was at 14:56 ----------

 

no właśnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja spytam ku formalności czy mój podpis może być?? Pół dnia szukałem jak go tam wstawić i nadal nie bardzo wiem jak mi się udało, ale jak musze coś zmienić to będę czytał i kombinował żeby było dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol3

 

:lol2

 

:lol

 

tak - Twój może być :rotfl:

 

 

jest :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slawek Twoj jest :ok

 

---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:26 ----------

 

jedrus :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, masz jakieś ziólka na uspokojenie? Chyba wsadziłeś kij w mrowisko a zaczęł się odemnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko - ja duuuuużo wytrzymam :] niektórzy już się przekonali, niektórzy się dopiero przekonaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus ma rabaty na waleriane .... duze rabaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artmin, ale ty tuarega też zmniejsz ;) hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
artmin, ale ty tuarega też zmniejsz

333x100px, norma 500x100, więc o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

tak - Twój może być

 

 

jest

 

Ej no nie można się śmiać z ułomności :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to nie fair względem zwykłych obrazków, chociaż 50 pikseli czyli połowa tego co mają zwykłe obrazki a nie 30px.. bo to wtedy zupełnie traci wartość taki napis..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety świat nie jest sprawiedliwy. My chcemy, żeby forum wyglądało dobrze a nie bilo po oczach podpisami z fontami wielkości 70 lub więcej pikseli.

Nie po to był zapis o wielkości czcionki, żeby obchodzić go obrazkami.

 

Podpis ma być dodatkiem do treści - niewielką manifestacją upodobań, zainteresowań itp. Nie donośnym krzykiem - PATRZCIE A JA LUBIĘ TO I TO CZY NALEŻĘ TUTAJ I TUTAJ. I chyba tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My chcemy, żeby forum wyglądało dobrze a nie bilo po oczach

 

A obrazki w podpisie szczególnie np z jednym autem centralnie umieszczonym nie biją po oczach.. Wychodzi na to samo tylko jest "ładniej ubrane"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, nie porównuj takich rzeczy. Zdecydowanie obrazki są mniej walące po oczach niż napis wyglądający jak ogłoszenie o promocji w biedronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię, nie porównuj takich rzeczy. Zdecydowanie obrazki są mniej walące po oczach niż napis wyglądający jak ogłoszenie o promocji w biedronce.

Dobrze ujęte :) Śledzę ten wątek od początku i tak szczerze powoli robi się to gadanie nudne...Takie zmiany zostały wprowadzone i koniec,tak ma być.Nie wiem po co ciągnąć dalej tą dyskusję,skoro zawsze się znajdzie ktoś ze swoim pomysłem ( i tak z resztą nic nie wnoszącym ) i będzie gadanie non stop tego samego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Patryk_ tak już jest, że jak coś się komuś nie podoba, to o tym pisze. Jeśli jednak się podoba - przechodzi obok tego obojętnie. Do mnie docierały głosy o tych podpisach już od dawna, poza tym na żadnym forum poważnym nie widziałem takiej szopki jak u nas.

 

Moja rola taka, żeby dyskutować i dbać o to, by było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety Patryk_ tak już jest, że jak coś się komuś nie podoba, to o tym pisze. Jeśli jednak się podoba - przechodzi obok tego obojętnie. Do mnie docierały głosy o tych podpisach już od dawna, poza tym na żadnym forum poważnym nie widziałem takiej szopki jak u nas.

 

Moja rola taka, żeby dyskutować i dbać o to, by było lepiej.

Wiem o tym dobrze :) i niech tak zostanie jak ma być.Zostały wprowadzone zmiany i koniec,po co dalej drążyć temat?Nie lepiej już go zamknąć?

P.S. Ciekawe jakie będzie oburzenie innych jak to przeczytają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie obrazki są mniej walące po oczach niż napis wyglądający jak ogłoszenie o promocji w biedronce.

 

To tylko Twoje subiektywne zdanie.. Mniejsza o to - mam prawo do powiedzenia co o tym sądzę.. Z resztą sam byłem adminem na jednej z ogólnopolskich stron internetowych także wiem coś o tym. Mimo wszystko subiektywizm adminów w internecie nie popłaca co z resztą już widać nawet na tym forum po postach niektórych użytkowników.. Forum było, jest i będzie dla użytkowników a nie dla administracji a czego nie można zastosować w dany sposób da się obejść inaczej :) Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tylko Twoje subiektywne zdanie.. Mniejsza o to - mam prawo do powiedzenia co o tym sądzę.. Z resztą sam byłem adminem na jednej z ogólnopolskich stron internetowych także wiem coś o tym. Mimo wszystko subiektywizm adminów w internecie nie popłaca co z resztą już widać nawet na tym forum po postach niektórych użytkowników.. Forum było, jest i będzie dla użytkowników a nie dla administracji a czego nie można zastosować w dany sposób da się obejść inaczej Pzdr

 

Bardzo cieszę się, że mamy takich doświadczonych użytkowników.

Masz prawo do wyrażania swojego zdania - dlatego właśnie ten temat pozostaje otwarty. Jednak Ciebie nie przekonuje moja argumentacja, a mnie Twoja. Mamy więc pat. Muszę więc zaufać swojemu wyczuciu i poczuciu estetyki. Wszystkim się nie dogodzi, jestem pełen podziwu, że na swoim forum potrafiłeś to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności