Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie,

 

Podpisy niektórych, jak wiadomo sa obejściem naszego regulaminu - dokładnie punktów dotyczących podpisów.

 

Koniec grania na nosie.

 

Dziś do końca dnia proszę o zmodyfikowanie tych podpisów w taki sposób, aby wielkość fontu nie przekraczała 20px. Jeśli obrazek składa się wyłącznie z napisu - cały obrazek nie może mieć wysokości większej niż 30px.

 

Oczywiście bez przesady - jak komuś wyjdzie 21px to strzelać nie będziemy.

 

Jesli dziś do północy nie pousuwacie tych podpisów - zrobimy to za Was.

Jeśli ktoś będzie niereformowalny - zostanie mu indywidualnie wyłączona opcja wstawiania podpisów.

 

 

Grafika w podpisach jest umożliwiona nie po to, aby cwaniakować i obchodzić inny zapis, ale po to byśmy mogli wstawiać małe grafiki. Naprawdę, nie zachowujcie się jak dzieci.

 

 

pozdrawiam :zeco

 

 

 

 

----

 

 

Tutaj wkleję kto przeglądał ten wątek, żeby ktoś nie zapomniał, że oglądał:

 

a-ha, adam75pl, adams, adasko, ahcyram, Andrzej70GK, arkady375, artmin, bartek.w, Biały78, blade13, bobsle71, boommax, capslock82, cysiokysio, Danek75, Dawido89, Duży, eldorado, elmi_k, emate, GURAL, Izia, J@ceq, jacenty64, Jaco, Jarkow, jarucki, jedrus, jjacekkx, johnny147, JurekOstry1959, Karol180, karol27, kazio, kinga, Kleko, kmalinek, kosiad, Krawcol82, KruK, luke, lukisio, Łysy, Majcin, makss, marcel_76, marecek, martin, mayday, MeCeNaS, mielke, Miki66, miron77, Moro1981, motomouse, Nord, pakafoto, passatb5, Patryk_, Piotrek2005, Pjotrm, Pyza, r0mek, Radee84, rainman777, rbober64, Remek, riccardoa, robert270111, Robuś, sir_kula, SKALD, skcrack, Slaweeek, slawekcz, slaweq, stanley, strus251, Syncro, Szklana, szynder, The_Saint, tomasz3583, Tomcio, tomek1790, tomek1811, tony_w, two_pac, Vpuchaty, Weso, wilczak, zejnowski, zielonysmok, zipek135, ZoLw, Zyndram

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
regulamin
oraz grafikę o maksymalnych wymiarach 500x100 pikseli(max.rozmiar to 15KB)

 

Ale nasz podpis chyba nie łamie zasad regulaminu. W załączniku info jakie mi pokazuje co do obrazka.

 

 

Oczywiście ja tylko grzecznie pytam :)

asdf.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale łamie to co teraz ogłosiłem - więc trzeba usunąć :)

 

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:23 ----------

 

Może masz rację, dla świętego spokoju uaktualnię również regulamin - dziękuję za zwrócenie uwagi. W ogóle regulamin będzie zrewidowany, uproszczony i skrócony - ale musimy na to mieć chwilkę.

 

Nie łamie bezpośredni zapisu, jednak pokazuje piękne podejście do tematu. Ograniczona jest wielkość fontu podpisu, więc wstawiacie obrazki z tłem identycznym jak tło forum. Dobra Zyndram - ze mnie głupka nie zrobisz, wywalaj podpis i tyle. Regulamin już idę uaktualnić.

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no :P... bez przesady :P 20px to trochę chyba za mało :P Mój aktualnie ma 500x59,

twój Jędruś 550x38px Czy one są duże? Nie można zostać przy np 50? Chyba te 20 to troszkę przy mało :) Ale jak mus to mus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a umiesz czytać :) ?

 

wielkość fontu nie przekraczała 20px. Jeśli obrazek składa się wyłącznie z napisu - cały obrazek nie może mieć wysokości większej niż 30px.

 

Jeśli ja niejasno napisałem, to przepraszam ;)

 

Twój obrazek jest spoko.

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej podpis zmieniony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20px to trochę chyba za mało

 

A zrozumiałeś o co chodzi ? O grafikę będącą de facto napisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej podpis zmieniony

 

no i dzięki ;) ja wiem, że każdy chce promować swoje i mieć jak największe - jednak forum bardzo uciążliwie się przez te podpisy przeglądało :)

 

Chodzi o to, że post ma 5 linijek a później 72px fontem napis... Nie wyglądało to dobrze.

 

Dzięki Pjotrm za szybką reakcję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a umiesz czytać ? Twój obrazek jest spoko.

E no tak czytanie ze zrozumieniem się kłania :) Ok Przyjąłem :) mnie to nie dotyczy :)

 

A zrozumiałeś o co chodzi ? O grafikę będącą de facto napisem.

Chodziło o wielkość czcionki :P a nie wysokość grafiki... Wiem powinienem się wstydzić:zabawa

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, prośba do Was - przekażcie link do tematu temu kto leży w zakresie jego zainteresowań - żeby sie jutro nie zdziwili ;)

 

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 11:31 ----------

 

W celu wyjaśnienia organoleptycznego :D

 

Poprzednie wymagania dotyczące grafiki zostają - nic się nie zmienia. Dochodzą tylko nowe obwarowania - podziękujcie tym, którzy chcieli oszukać nas i nie płacić podatków :rotfl:;) ;)

 

W skrócie:

Jeśli masz obrazek z samym tekstem - obrazek nie więcej niż 30px wysokości.

Jeśli masz obrazek (np. zdjęcie passata) z napisem - wielkość czcionki nie większa niż 20px.

 

Przykłady spełniające wymagania:

 

1. banner z samego tekstu - max rozmiar 500x30

sigpic186152.gif

 

2. Banner z obrazkiem i tekstem - max rozmiar 500x100 (tak jak było), jednocześnie font max 20px wysokości.

41013815.jpg

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę to niesprawiedliwe, moje niby literki to też obrazek z szarym tłem pod kolor forum.

 

I teraz to takie malutkie jest :(

 

I ile pustego miejsca zostało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było znać umiar wcześniej. Masz tyle lat i nie wiesz, że nie ma sprawiedliwości ;) ?

 

A tak na poważniej - jednak damy limit 30px wysokości, jeśli obrazek składa się z samego tekstu. Faktycznie drobinka teraz jest u Was z tym BSP squad.

 

Czyli taki jest max:

 

sigpic186152.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz tyle lat i nie wiesz, że nie ma sprawiedliwości

 

Fakt nie ma sprawiedliwości i jak znajdę troche czasu to jeszcze tu wróce ... z niespodzianką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt nie ma sprawiedliwości i jak znajdę troche czasu to jeszcze tu wróce ... z niespodzianką

 

To chyba, że ta niespodzianka to będzie Twoje własne forum ;) Bo jak nie to i na to znajdziemy sposób. Zyndram jak chcesz cały czas być przeciw porządnemu wyglądowi forum i przeciw jakimoklwiek zasadom, szukając obejścia na wszystko tylko dla zasady - to naprawdę nie wiem po co się z nami męczysz.

 

Jeśli uważasz, że znajdziesz obejście kolejne, np. "narysujesz" tekst - uwierz, że nie przejdzie to i będziesz pierwszy na forum, który nie będzie miał podpisu.

 

 

ps: mam juz powoli dość tego, że na każdym kroku probujesz pokazywac najgorsze cechy, jakie przypisuja nam choćby za granicą. Cwaniakowanie, omijanie wszystkiego co się da dla zasady itp. Pamiętaj, że jesteś częścią społeczności - czy tego chcesz czy nie - i nie jesteś pępkiem świata. Mnie z równowagi nie wyprowadzisz, bo nie z takimi jak Ty sobie już tutaj radziłem. I mam nadzieję, że nie będziesz chciał dalej kombinować, bo doprowadzenie do bezpośredniego starcia może spowodować, że uschnie Ci ten paluszek, którym próbujesz grozić.

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak znajdę troche czasu to jeszcze tu wróce ... z niespodzianką

 

To chyba, że ta niespodzianka to będzie Twoje własne forum
Własne forum już mam :P

 

Zyndram jak chcesz cały czas być przeciw porządnemu wyglądowi forum i przeciw jakimoklwiek zasadom, szukając obejścia na wszystko tylko dla zasady - to naprawdę nie wiem po co się z nami męczysz

 

Obejście tej zasady miało się tylko tyczyć z takim pomysłem (niespodzianką) na przykładzie twojego zdjęcia,

 

41013815.jpg

gdzie by napis bsp bym w tle passata. Ot taką niespodziankę chciałem zrobić.

 

I widzę, że chyba już została mi przypięta łatka czarnej owcy tego forum, ale według daty urodzenia

 

Szóstka:

 

Szóstki marzą o szczęśliwym i bezpiecznym życiu, a dzięki wrodzonemu poczuciu sprawiedliwości są dla wielu osób powiernikami. Nie lubią konfliktów, wolą wszelkie spory zażegnywać w dyplomatyczny sposób. Lubią luksusy, a jeśli nie luksusy, to choć ładne i oryginalne wnętrza. Dlatego w miarę swoich możliwości dekorują mieszkania lub domy. Związki traktują bardzo poważnie, a wobec partnerów są troskliwe i czułe. Czasami aż za bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, to od razu możesz sobie odpuścić swój pomysł z kombinacjami na podstawie grafiki. Bo jesli będzie trzeba, to sekcja regulaminu będzie miała:

"jeśli Twój login na forum to Zyndram, nie możesz mieć podpisu".

 

Naprawdę - za dużo jest spraw na głowie związanych z forum, bym jeszcze się wdawał z Tobą w utarczki. Mi nie przeszkadzasz dopóki nie cwaniakujesz i nie podburzasz innych.

 

Własne forum już mam

Oby się dobrze rozwijało :)

 

 

I widzę, że chyba już została mi przypięta łatka czarnej owcy tego forum, ale według daty urodzenia

 

Cytat:Napisał kamil_

Szóstka:

 

Szóstki marzą o szczęśliwym i bezpiecznym życiu, a dzięki wrodzonemu poczuciu sprawiedliwości są dla wielu osób powiernikami. Nie lubią konfliktów, wolą wszelkie spory zażegnywać w dyplomatyczny sposób. Lubią luksusy, a jeśli nie luksusy, to choć ładne i oryginalne wnętrza. Dlatego w miarę swoich możliwości dekorują mieszkania lub domy. Związki traktują bardzo poważnie, a wobec partnerów są troskliwe i czułe. Czasami aż za bardzo!

 

a Twój biorytm i horoskop co mówi :lol2 ;)

 

Wracając do czarnej owcy - to Ty sobie sam taką łatkę przypinasz, i jesteż zapewne z tego dumny ;) Bo jesteś w centrum uwagi, jesteś przywódcą, wydaje Ci się, że bronisz uciśnionych ;) Wydaje Ci sie zapewne, że tylko Ty masz uwagę mówić, gdy coś Ci sie nie podoba itp. O dziwo wielu ludzi już takich było na forum - Ci którzy są tutaj dłużej od Ciebie będą wiedzieć o kim mówię. Tylko nikogo z tych osób już tutaj nie ma. Z różnych względów.

 

Dobra - koniec dyskusji. Nikt nikomu nie będzie wchodził w drogę jeśli zachowany rozsądek. Zwiększyłem z 20 do 30px specjalnie ze względu na BSP, więc nie dramatyzujcie już :)

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat czytałem i z tego co wiem to się mieszczę w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie cały wątek nim zaczniecie się dopytywać :) Jest przyklad podany prawidłowych opcji, więc nie ma problemu.

 

Arkady - tak, Twój podpis jest ok.

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,ok wieczorem zmienię :P

nie chcę :zliscia zarobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

następny :doh

Twój podpis jest dobry :kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności