Skocz do zawartości
cienio

Brak mocy w pasku 1.6 ahl

Rekomendowane odpowiedzi

mimo tego specjaliści próbują.... Czy firma CDR jest coś warta bo taką chcę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nie zakładam nowego tematu a zapytam w tym;

Czy to jest przepływomierz (czujnik) ???Ten zaznaczony na czerwono?

https://imagizer.imageshack.us/v2/560x420q90/842/8bak.jpg

A żółtym kolorem co zaznaczyłem- co to jest?

 

 

A czy to odma poniżej na czerwono?czy jej część?

https://imagizer.imageshack.us/v2/560x420q90/21/g3et.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie objawy były(są) następujące, gdy zrzucałem bieg obroty spadały do 300-400 po czym z powrotem na 900, wyczyściłem przepustnice i pomogło ale czasem zdarzy się tak, że obroty spadną do 800 i wrócą do 900 nie tak często jak przed czyszczeniem.

Na gazie auto "pryka" co nie ma miejsca na benzynie. Jak wyżej gdy wcisnę gaz do końca mija pół sekundy zanim silnik zareaguje (opóźniona reakcja na gaz) jedyny błąd jaki mi pokazuje VAG to błąd sondy lambda.

Byłem z tym u jednego mechanika który powiedział mi, że te 1,6 tak mają.. :ocochodzi w co nie wierzę.

 

Pozdrawiam

Suruwa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie objawy były(są) następujące, gdy zrzucałem bieg obroty spadały do 300-400 po czym z powrotem na 900, wyczyściłem przepustnice i pomogło ale czasem zdarzy się tak, że obroty spadną do 800 i wrócą do 900 nie tak często jak przed czyszczeniem.

Na gazie auto "pryka" co nie ma miejsca na benzynie. Jak wyżej gdy wcisnę gaz do końca mija pół sekundy zanim silnik zareaguje (opóźniona reakcja na gaz) jedyny błąd jaki mi pokazuje VAG to błąd sondy lambda.

Byłem z tym u jednego mechanika który powiedział mi, że te 1,6 tak mają.. :ocochodzi w co nie wierzę.

 

Pozdrawiam

Suruwa/

 

Mam podobnie, opóźniona reakcja, też błąd sondy lambda - nie wiem czy wymieniać czy jak?

Na LPG i benzynce słabszy jest niż kiedyś.

 

A podpowiesz mi co to jest na w/w fotkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalistą nie jestem ale czerwony kolor to przepływomierz, a czy to odma ? moim zdaniem tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to odma. Tez powinna byc szczelna. A to na zolto to zawor odpowietrzenia zbiornika paliwa, zazwyczaj cyka jak szalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników passata. Czytając wpisów na forum. Wzięło mnie natchnienie by opisać swój problem. Miałem te same problemy. Czyszczenie przepustnicy. Wymiana przepływomierza, świec,  kabli. Wymiana pompki paliwa wymiana filtra paliwa. I tak dalej. Bez zmian. Aż pewnego razu pewien mlody człowiek wpadł na pomysł by sprawdzić napiecie na świecy.  Okazało sie ze mam wadliwa cefke zaplonową. Okazalo się ze wada fabryczna. Po wymianie problem znikł.  I wracajac do tego młodego czlowieka to teraz widze u niego w kolejce same passaty. I chlopak mi sie chwali że dzięki mi odnawia żywotność aut. I zazwyczaj cewki siadają.  

8cec03054ffdbd4f5bcfe8824cc2

Edytowane przez Mazoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności