Skocz do zawartości
pawelstaszow

Grupowy Chiptuning w firmie KreatorMocy -800zł Warszawa diesel&benzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nurek58

Witam.

 

Jestem zainteresowany oferta Ekipy z KreatoraMocy. Może uzbieramy 10osób i ruszymy grupowo? Są zainteresowani?? W razie czego możecie uderzać do mnie na gg: 3233461

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Jestem zainteresowany oferta Ekipy z KreatoraMocy. Może uzbieramy 10osób i ruszymy grupowo? Są zainteresowani?? W razie czego możecie uderzać do mnie na gg: 3233461

 

Pozdrawiam.

 

ja bym się równiez pisał,

pod warunkiem dobrej ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wirusowałem mojego B6 w Kreatorze mocy. Rafała znam już kilka lat i nie jest to pierwsze auto, które mi chipował. Zawsze wszystko było ok. tym raze wyszło 169KM i 402Nm, a w serii było 146KM i 347Nm. Niestety mam sterownik Simensa, a te ponoć najsłabiej się modyfikuje. Wyszło ile wyszło, ale różnica jest bardzo odczuwalna.

 

pozdrawiam i życze MOCY:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio wirusowałem mojego B6 w Kreatorze mocy. Rafała znam już kilka lat i nie jest to pierwsze auto, które mi chipował. Zawsze wszystko było ok. tym raze wyszło 169KM i 402Nm, a w serii było 146KM i 347Nm. Niestety mam sterownik Simensa, a te ponoć najsłabiej się modyfikuje. Wyszło ile wyszło, ale różnica jest bardzo odczuwalna.

 

pozdrawiam i życze MOCY:)

 

A ile taka zabawa Cię kosztowała? Zauważyłeś spadek spalania? Jest to realne w ogóle przy podniesieniu mocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszty - stawka bardzo koleżeńska:) i nie zdradzę jaka. Co do spalania, na pewno nie wzrosło, ale jeździ się znacznie przyjemniej, tylko trakcji brakuje, ale to już wada przednionapędówek (nie dotyczy Focus RS:)).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym się pisał... + usunięcie DPF-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie jakieś grupowe chipowanie w najbliższym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie Ja jestem chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

równiez chetny jestem... może zbierzemy ekipe i sie ugadamy????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam kreatora. Robilem 2 auta. Vectre VB oraz Audi. W vectrze nie bylo szalu ale to wina raczej pompy VP44. To w audi (90Km AHH pompa 11mm) po zmianie wtryskow na 110 nie ogli oopanowac dymienia. poza tym oni nie robia programow ale wysylaja jemailem do Vtecha. Ten im odsyla a oni wgrywaja. Robi sie taki gluchy telefon. Polecam Rogallottiego z Mineralnej. Cena podobna jak przy grupowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewny z tym wysyłaniem do V-Tech-u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno wysylaja. 2autatam robilem. najpierw zgrywaja program robia hamowanie seri i nastepnywjezdza a tyy czekasz az odesla plik.

Ale kurde taki zaklad a nie wie coto pompa 11mm w tdi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napewno wysylaja. 2autatam robilem. najpierw zgrywaja program robia hamowanie seri i nastepnywjezdza a tyy czekasz az odesla plik.

Ale kurde taki zaklad a nie wie coto pompa 11mm w tdi.

 

Robiłem u nich swojego passata 26 stycznia i wyglądało to tak, że najpierw zgranie programu, potem hamowanie serii, auto zostało na hamowni (mają 2 i tam robili kolejne auta), po 2h wgrywali program i hamowanie, było ok, więc wyjechałem. Obsługujący mnie Pan powiedział że program nie jest z vtech i sami go pisali.

Nie przeczę, że tak nie robią, to mój pierwszy kontakt z nimi i jestem zadowolony z ich usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym aucie siedzialem z gosciem co wylutowywal pamiec i zgrywal program. Potem wysylal.

Generalnie jak wszystko idzie ok to 2 godziny, alejak auto trzeba dostroic to sie schodzi, wyslac, odesłac.

Na forum audi i tu tez je grupowka do Rogalottiego i z tego co chlopaki mowia to warto tam jechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba wątek dotyczący zapisów na grupowy u KreatoraMocy a nie wychwalania innych. Więc na dyskusję kto lepszy i jakie pisze programy załóż nowy wątek a nie śmiecisz temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze zeby ludzie wiedzieli w co sie pchaja i tyle. Auto po ich porgramie chodza do dzisiaj i jest ok tylko dla mnie to troche partactwo takie odsylanie, robi sie gluchy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem, zapytałem i otrzymałem informację że owszem wysyłają (nie wszystkie) ale nie v-tech-u.

Wydaje mi się że partactwo byłoby wtedy kiedy ludzie byliby notorycznie niezadowoleni z ich usług, a sam napisałeś że do nich wróciłeś bo robiłeś dwa auta. A że trwa to ze 2 godziny - wydaje mi się że zmiana programu nie zajmuje 5 minut - ale mogę się mylić nie posiadam wiedzy na ten temat. Dla mnie może trwać i cały dzień byle to była modyfikacja mojego sterownika a nie wgranie na szybko "gotowca". Tak czy inaczej uważam że robi się śmietnik - ktoś jedzie na grupowe do KreatoraMoocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja będę kolejny do listy chętnych na chipa , tylko może ktoś konkretniej coś powie ile siana szykować , ile osób musi być i gdzie chipujemy bo tak spekulować można bez końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak coś jestem chętny, najlepiej na początku następnego miesiąca, a jak się nie zbierzecie to sam sobie zrobie :)

Edytowane przez thorig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności