Skocz do zawartości
jedrus

Gadżety - kolejna zmiana

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

znowu moja wypowiedź. Chyba przyzwyczailiście się już, że zwiastuje to zawsze jakieś zmiany. Czasem lepsze, czasem gorsze - ale zawsze zmiany.

 

Tym razem ponownie wracamy do tematu gadżetów. Jak zapewne pamiętacie na przełomie roku zmieniliśmy model dystrybucji. Było w okół tego bardzo dużo szumu, Waszego niezadowolenia i naszych nerwów. Jednak musieliśmy spróbować - w celu uporządkowania, próby ogarnięcia całego tematu. Wszystkie argumenty przemawiały "za", niestety model ten nie sprawdził się.

 

Firma, której zawierzyliśmy nie daje rady obsługiwać nas tak, jak byśmy tego chcieli. Nie będę wdawał się tutaj w szczegóły ale naszym największym zmartwieniem jest brak porządku i regularności - o który głównie nam chodziło.

 

Powoduje to, że dziękujemy Maksowi za współpracę.

 

Chcieliśmy jak najlepiej dla nas wszystkich, dlatego też tak twardo broniliśmy naszego stanowiska. Okazało się, że decyzja była błędna. Dlatego oficjalnie to przyznajemy i wracamy do poprzedniego modelu dystrybucji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i problemy jakie powstały w związku ze zmianami. Nasze intencje były jak najlepsze - po prostu byliśmy święcie przekonani, że tak będzie lepiej dla nas wszystkich. Okazało się inaczej, zauważyliśmy to częściowo sami a częściowo po Waszych zgłoszeniach, za które dziękujemy.

 

 

Najblższy tydzień (maksymalnie 2 tygodnie - zobaczymy jak sprawnie to pójdzie) poświęcimy na zamykanie spraw z Maksem. Kolejny tydzień niezbędny będzie na przygotowanie czegoś, co pozwoli Wam sprawnie prowadzić dystrybucję. Mamy tutaj na myśli niewielki moduł sprzedaży zintegrowany z forum.

Dzięki temu ludzie, którzy będą mieli zajmować się gadżetami, po zwróceniu sie do nas, dostaną dostęp do panelu zamówień. Wystarczy zwykła informacja o tym, jaki gadżet będziecie robić. Stworzymy dla Was panel i już. Jednocześnie każdy z zamawiających będzie widział co u kogo zamówił i jaki jest tego stan.

Rozwiązanie to będziemy realizować ja z mareckiem, postaramy się zrobić to najszybciej jak się uda. Dopóki jednak nie zezwolimy na to, proszę abyście nie podejmowali tematów tworzenia gadżetów. Przygotujcie sobie zaplecze - mówię o chętnych na działania - abyście najpóźniej za miesiąc mogli sprawnie je rozpocząć.

 

Domyślam się, że teraz wielu z Was będzie pisało "a nie mówiłem". Nie jest to jednak temat do narzekań, opisywania wszystkiego co poszło nie tak, że nie podobał Wam się kolor i inne rzeczy. O tym już wiemy i stąd ta decyzja. To jest temat informacyjny. Wiedzcie, że bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze decyzje i ich skutki. Tak samo jak potrafimy przyznać się do błędu, przeprosić i iść dalej z lepszymi rozwiązaniami. Dlatego właśnie ten kolejny, nudny post.

 

 

 

Wszystkie tematy w gadżetach zostały zamknięte. Będziemy Was informować o postępach.

 

 

 

Jeśli czegoś nie otrzymałeś -> pisz tutaj:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=811937

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czekamy na decyzję :)

 

Jeżeli można to tak samo jak było czyli ja wlepki, Arkady flagi.

Czy z czymś nowym też będzie można ruszać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można. ale tak jak napisałem - czekajcie na wiadomość od nas.

 

Nie ruszymy z nowymi gadżetami dopóki nie uporządkujemy starych spraw. Był mały zapas czasowy przy poprzedniej zmianie, dajcie zapas czasowy i przy tej zmianie.

 

Nikomu korona nie spadnie, jak nie będzie "kubeczków, czapeczków i wlepków" ;) przez 2-3 tygodnie.

 

Dajcie nam to porządnie zorganizować, byśmy mogli ten balast w końcu zrzucić.

Posta mieliśmy napisać dopiero po zakonczeniu działań ze sklepem ale sytuacja stała się na tyle nerwowa, że zdecydowaliśmy się wcześniej ujawnić plany.

 

---------- Post added at 13:16 ---------- Previous post was at 13:15 ----------

 

Jeżeli można to tak samo jak było czyli ja wlepki, Arkady flagi.

Czy z czymś nowym też będzie można ruszać?

 

Będzie można z czyms nowym, ale nie będzie tak, że ktoś będzie miał na coś wyłączność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nadal mogę podjąć się robienia pewnych gadżetów i wcielania w życie pomysłów, jeśli tylko administracja zaakceptuje moją osobę

 

zawieszki zapachowe na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, gdy już wszystko będziemy mieć gotowe (zaplecze "sklepu") damy znać w odrębnym temacie. na razie wstrzymajcie się z deklaracjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie można z czyms nowym, ale nie będzie tak, że ktoś będzie miał na coś wyłączność.

Nie nie nie :P Źle mnie zrozumiałeś :P albo ja się źle wyraziłem :P Chodzi mi o to, że dalej możemy to robić a o wyłączności mowy nie ma :) Zdrowa konkurencja jest dobra dla konsumenta/odbiorców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody, a już zna ekonomiczne osiągnięcia świata ;) Nie to co my :P

 

Spoko, załapałem o co Ci chodzilo, wolę tylko wszystko pisać, żeby nie było niejasności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Młody, a już zna ekonomiczne osiągnięcia świata Nie to co my

No ba trzeba sobie jakoś radzić :)

Spoko, załapałem o co Ci chodzilo, wolę tylko wszystko pisać, żeby nie było niejasności

No i jak najbardziej prawidłowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PW sobie wrzuty robic, nie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z ludźmi którzy wpłacili na kalendarz a kalendarza nie dostali??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszać, będziemy pośrednikiem w wyjaśnianiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgłaszać, będziemy pośrednikiem w wyjaśnianiu

Do tego to może nowy temat by się przydał? Tylko do zgłaszania nieotrzymanych gadżetów.

Bo tutaj miało być co innego z założenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że sie zmieni bo ja stary już sam nie wiedziałem gdzie co zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie bo normalnie gorączki dostawałem czytając, i myśląc o kolejnych zamówieniach od Makssa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jesteśmy w trakcie. Jak tylko wszystko przygotujemy, niezwłocznie się o tym dowiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności