Skocz do zawartości
dee_jay

mam coś w schowku, nie wiem co :)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałby mi ktoś jeszcze jaki ten iPod do tego pasuje? Albo jakies przykładowe urządzenie co bym nie zrobił z siebie gamonia :) dzieki serdeczne za pomoc :)

 

 

podejrzewam, że chodzi o coś takiego ale prosze o poprawe jeśli źle myśle bo to niezbyt tanie urządzenie ;)

 

http://allegro.pl/item938156228_apple_ipod_160gb_classic_nowy_blue_city_wawa.html

Edytowane przez dee_jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz coś wspomniane o modelach iPoda [KILK] , [KILK] [tylko ze po ang]

Edytowane przez WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze poprzedni wlasciciel mial odtwarzacz dvd???

Sam mam cos takiego-zakladali w serwisie jak odbieralem z salonu.Na poczatku chcieli za to 2tys pln,ale przy odbiorze samochodu mialem male perypetie (nie ten kolor tapicerki i zamowienie samochodu od nowa) i po ponownym zamowieniu dali rabat i owy odtwarzacz dvd gratis:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy by ci nie dało się tego przerobić na USB... ja mam u siebie MDI (i nie sądzę żeby VW aż tak bardzo kombinowało żeby zmieniać standard...) gdzie mam możliwość podłączyć 3 różne adaptery: USB, do Ipoda i po prostu AUX in.

 

jakbym miał to w rękach to mógłbym coś pomyśleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie mam problem i zagadkę dla Was i mnie samego :-)

Jestem w trakcie kupna passata b6 i kompletnie nie wiem co u mnie w schowku siedzi. Przy oglądaniu widziałem tą skórkę odstającą ale kompletnie nie pomyślałem, że tam coś może być ;-) Wiem, że u niektórych jest narysowana nuta albo napis CD u mnie jest tylko strzałka w dół.

 

Do tego mam pytanie. Jakie radio w tym siedzi? Osobiście nie jestem audiofilem i mi gra w środku ładnie.

 

http://yfrog.com/0rsrodekzj

Tutaj fotka którą zrobiłem podczas oglądania passata którego kupuję. Mógłby ktoś mi pod powiedzieć jaki to jest model radia i czy to czyta mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam cos takiego do ipoda . Kabel jest z ipodem w schowku ,ekranik jest pod uchwytem telefonu a dzoj przy podlokietniku . Ale narazie nie mam ipoda wiec nie wiem jak to dziala.

 

DSC06550[1].jpg

 

STA65352.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Jest to adapter do ipoda kompatybliny z modelami 3, 4, i 5 generacji:

20,30,40,60 Gb, Ipod mimi, nano, foto 60, video 30, video 60, special edition. Pozostałe modele nie są obsługiwane.:dobrze

Edytowane przez germar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się dowiedziałeś :) To jest dock do iPoda. Ja standardowo miałem tam kieszeń na zmieniarkę z wiszącym kablem z kostką. Zainstalowałem tam stację multimedialną, która się wykrzaczyła i okazjonalnie kupiłem właśnie taki dock, jaki masz Ty. Używam iPoda video 30GB i hula jak należy. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupie tego ipoda bo zmieniarka padła. Wyciągnięcie w ASO - 200zł a poza ASO np w ESSA Rzeszów 150zł czyli prawie koszt zmieniarki na allegro. Z ipodem nie bedzie problemu i duzo więcej muzy czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy możecie mi pomoc w połączeniu RCD 300 z Wejściem aux in w podłokietniku? Jeste raczej laikiem w sprawach elektroniki. Wiem, ze pod rcd300 można podłączyć IPOD. Ale kompletnie nie wiem jak. W jaki sposób piny rcd 300 (zdj 1) połączyć z kostka, która jest połączona z Ipod jack (zdj 2). Może wiecie jak temu zaradzić i jakie kable gdzie wpiąć?

 

625175rcd300bvxpinout.th.jpg

 

 

 

sdc10805.th.jpg

 

 

 

dzięki

 

Kamil

Edytowane przez kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że twoje rcd nie ma wejścia aux. była wersja tzw MDI która obsługiwała AUX IN lub USB lub Ipody ale była ona podłączana zamiast zmieniarki. nowe mdi wykorzystują wejście aux in w radiach/nawigacjach a komunikują się przez CAN a nie polecenia zmieniarki. jednym słowem raczej ci nie pójdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jednak udało się podłączyć Ipod / Mp3 do rcd 300. Dokonalem zakupu adaptera (symulujacego zmieniarke) - http://allegro.pl/item1015289685_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd2_f_vat.html - i podlaczylem sprzet grajacy:)

 

pozdrawiam,

 

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulap8

Witajcie, mam Passata z 2006/2007 roku, W schowku mam półkę na książkę (na tasiemce jest książeczka) a chciałbym to zamienić na to coś co ma kolega. Mam Ipoda i bardzo chciałbym go zintegrować z moim radiem. Mam RCD 300 i nie wiem czy w ogóle ma to sens. W idealnym świecie chciałbym żeby była to pełna integracja. Nie przez jacka tylko tak żebym mógł zmieniać utwory za pomocą radia

Edytowane przez Eskulap8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności