Skocz do zawartości

Po przeczytaniu tekstu - czy uważasz, że powinniśmy zbojkotować konkurs AŚ?  

248 użytkowników zagłosowało

1. 1. Po przeczytaniu tekstu - czy uważasz, że powinniśmy zbojkotować konkurs AŚ?

• Zbojkotujmy konkurs.
      • Bierzmy dalej udział w konkursie.

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: Nie passat
    Rok prod: 2000

Chyba powoli czas na jakieś oficjalne stanowisko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2013

Tylko Jędrek wytrzeźwieje :D Póki co zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2016

ok, taki list otwarty leci do Auto Świata:

Szanowna Redakcjo,

na wstępie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w konkursie na Fanklub Motoryzacyjny roku 2010 - możliwości sprawdzenia naszej popularności i zmierzenia się z innymi klubami.

Jesteśmy, jako cała społeczność zgromadzona wokół vw-passat.pl, bardzo zadowoleniu z uzyskanego wyniku. Ilość głosów, oddana na nasze grono miłośników Volkswagena Passata pokazuje, jak dużą rzeszę sympatyków posiadamy. To dla nas bardzo ważne i chcielibyśmy jednocześnie podziękować każdemu za oddany głos.

Osiągnięty wynik jest dla nas ogromnie satysfakcjonujący - dowodzi popularności i rozpoznawalności naszego forum, tego wszystkiego, co udało nam się stworzyć przez ostatnie kilka lat.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o naszej decyzji dotyczącej drugiej części konkursu. Wspólnymi głosami podjęliśmy decyzję o wycofaniu się z drugiego etapu. Jest to związane z wieloma czynnikami, również tym wszystkim, co działo się podczas przebiegu głosowania. Głównym powodem pozostaje jednak chęć podtrzymania wyjątkowości i niepowtarzalności organizowanego przez nas corocznego Ogólnopolskiego Zlotu vw-passat.pl.

Nasz zlot odbywa się w rodzinnej, towarzyskiej, luźnej atmosferze. Nie koncentruje się na samochodach, tylko na ludziach. Nie organizujemy wyścigów, konkursów na najszybsze czy najgłośniejsze auto - koncentrujemy się na zawieraniu nowych znajomości, integracji, zabawie. Oczywiście wszystko to wynika z pasji jaka zrodziła się z posiadanego samochodu, jednak na zlocie pojawiają się ludzie nawet od lat nie posiadający już Passatów.

Przez ostatnie lata nie mieliśmy problemów z organizacją zlotów we własnym zakresie. Dzięki temu, że posiadaliśmy w tym temacie swoistą autonomię, wszystko było tak jak sobie to zaplanowaliśmy. Jak wspomnieliśmy - zlot odbywa się w rodzinnej atmosferze. Najmłodszy uczestnik zlotu miał niespełna 2 lata, najstarszy - ponad 60. Łączymy ludzi nie tylko z każdego zakątka Polski - z roku na rok zwiększa się ilość Polaków przyjeżdżających specjalnie na nasz zlot z rożnych części Europy.

Wysoka nagroda pieniężna, która czeka na zwycięzcę drugiego etapu nie spowoduje tego, że nasz zlot będzie wiele lepszy niż dotychczas i nie zmieni naszego nastawienia do imprezy.. Być może ta nagroda bardziej przyda się innym klubom, organizującym zloty o innej charakterystyce.

Oczywiście zapraszamy na nasz Zlot Ogólnopolski wszystkich chętnych do dobrej zabawy - zarówno Redaktorów Auto Świata jak i członków innych Fanklubów motoryzacyjnych. Jeśli tylko ośrodek pomieści chętnych, możemy wspólnie bawić się przez niemal 3 dni - bez względu na to jakim samochodem jeździmy.

Fanklubom, które wezmą udział w drugim etapie - życzymy powodzenia i szerokiej drogi.

Pozdrawiamy,

zespół vw-passat.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2010

Jędrek - jak wydasz jakąś ksiażkę to kupuję cały nakład :ok:

Masz dar pisania :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9TDI-PD 101KM (AVB)
    Rok prod: 2003

fakt, Ty to umiesz pisać Jędruś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2005

Wydaje mi się że powód rezygnacji powinien być opisany szerzej - chodzi mi o to co działo się podczas głosowania, a mianowicie kiepska, nieprofesjonalna organizacja, brak odpowiednich zabezpieczeń przed oddawaniem nielegalnych głosów, zawieszanie klubów i przez nikogo (poza AŚ) niekontrolowane wycinanie głosów. To wszystko sprawiło że konkurs stał się mało wiarygodny a redakcja AŚ nierzetelna.

Poza tym nie oszukujmy się, 20 tysi to nie jest wcale wysoka wygrana, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość osób które miałyby z niej skorzystać.

Reszta chyba OKi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2016

Nie, nie uważam, żeby forma buty była dobra. Nie jest dobrym wyjściem palenie za soba mostów. Zwróciłem na to uwagę (w sensie przebieg konkursu), wszyscy zainteresowani wiedzą o co chodzi. Dzięki łagodnej formie listu być może zostanie on gdzies opublikowany. W przeciwnym przypadku przepadłby w czeluściach skrzynki emailowej auto świata.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    nie oszukujmy się, 20 tysi to nie jest wcale wysoka wygrana, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość osób które miałyby z niej skorzystać.

Ale tu nie ma wygranej pieniężnej. Organizator tylko zasygnalizował, że za około 20 tysi zabezpieczy miejsce spotkania i konkursy. nawet jesli byłby to koszt 50 tysięcy - to co wygrywasz? Tylko to, ze za właśną kasę przyjedziesz, pojedziesz, prześpisz się , pojeździsz po placu i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

forma listu jest git, Jedruś ma rację, lepiej nie palić za sobą mostów i wycofać się "dyplomatycznie"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
    Rok prod: 2002

Podpisuję się obiema ręcami i nogami, tym bardziej że będą następne konkursy na klub roku organizowane przez Auto Świat. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B4 1.8 90KM (ABS)
    Rok prod: 1994

dyplomata :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2004

urzekłeś mnie tym listem, jest super.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2005
    Ale tu nie ma wygranej pieniężnej. Organizator tylko zasygnalizował, że za około 20 tysi zabezpieczy miejsce spotkania i konkursy. nawet jesli byłby to koszt 50 tysięcy - to co wygrywasz? Tylko to, ze za właśną kasę przyjedziesz, pojedziesz, prześpisz się , pojeździsz po placu i tyle.

Wiem o tym doskonale. Odniosłem się tylko do tego co napisał Andrzej:

Wysoka nagroda pieniężna, która czeka na zwycięzcę drugiego etapu nie spowoduje tego, że nasz zlot będzie wiele lepszy niż dotychczas i nie zmieni naszego nastawienia do imprezy

Wiadomo o jaki rodzaj wygranej chodziło - generalnie była niezbyt atrakcyjna. Poza tym wcale nie było powiedziane że wygramy.

forma listu jest git, Jedruś ma rację, lepiej nie palić za sobą mostów i wycofać się "dyplomatycznie"

Nie jestem za paleniem mostów. Wyraziłem jedynie swoją opinię, być może jestem zwolennikiem "twardszej" dyplomacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2008

twardszej dyplomacji,czytaj; zza wschodniej granicy :P sorki za OT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
    Rok prod: 2001

Dobrze napisane i niech tak zostanie.Zobaczymy co na to Auto Świat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czyli Darek na ministra MSZ :lol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I po ptokach :ok:

Super

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
    Rok prod: 2004
    Jędrek - jak wydasz jakąś ksiażkę to kupuję cały nakład

Masz dar pisania

Po pijaku to i ja ładnie piszę :P:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B4 1.9 TDI 90KM (1Z)
    Rok prod: 1995

Jedrus, krótko: dyplomatycznie i mądrze. Ciekaw jestem teraz co na to AŚ. Ciekaw jestem też co napisaliby użytkownicy innych klubów, którzy na swoich forach sugerowali, że mamy układy z AŚ. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności