Skocz do zawartości
jedrus

Konkurs AŚ - co dalej

Po przeczytaniu tekstu - czy uważasz, że powinniśmy zbojkotować konkurs AŚ?  

248 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Po przeczytaniu tekstu - czy uważasz, że powinniśmy zbojkotować konkurs AŚ?

    • Zbojkotujmy konkurs.
    • Bierzmy dalej udział w konkursie.


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba powoli czas na jakieś oficjalne stanowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Jędrek wytrzeźwieje :D Póki co zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, taki list otwarty leci do Auto Świata:

 

Szanowna Redakcjo,

na wstępie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w konkursie na Fanklub Motoryzacyjny roku 2010 - możliwości sprawdzenia naszej popularności i zmierzenia się z innymi klubami.

 

Jesteśmy, jako cała społeczność zgromadzona wokół vw-passat.pl, bardzo zadowoleniu z uzyskanego wyniku. Ilość głosów, oddana na nasze grono miłośników Volkswagena Passata pokazuje, jak dużą rzeszę sympatyków posiadamy. To dla nas bardzo ważne i chcielibyśmy jednocześnie podziękować każdemu za oddany głos.

Osiągnięty wynik jest dla nas ogromnie satysfakcjonujący - dowodzi popularności i rozpoznawalności naszego forum, tego wszystkiego, co udało nam się stworzyć przez ostatnie kilka lat.

 

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o naszej decyzji dotyczącej drugiej części konkursu. Wspólnymi głosami podjęliśmy decyzję o wycofaniu się z drugiego etapu. Jest to związane z wieloma czynnikami, również tym wszystkim, co działo się podczas przebiegu głosowania. Głównym powodem pozostaje jednak chęć podtrzymania wyjątkowości i niepowtarzalności organizowanego przez nas corocznego Ogólnopolskiego Zlotu vw-passat.pl.

 

Nasz zlot odbywa się w rodzinnej, towarzyskiej, luźnej atmosferze. Nie koncentruje się na samochodach, tylko na ludziach. Nie organizujemy wyścigów, konkursów na najszybsze czy najgłośniejsze auto - koncentrujemy się na zawieraniu nowych znajomości, integracji, zabawie. Oczywiście wszystko to wynika z pasji jaka zrodziła się z posiadanego samochodu, jednak na zlocie pojawiają się ludzie nawet od lat nie posiadający już Passatów.

 

Przez ostatnie lata nie mieliśmy problemów z organizacją zlotów we własnym zakresie. Dzięki temu, że posiadaliśmy w tym temacie swoistą autonomię, wszystko było tak jak sobie to zaplanowaliśmy. Jak wspomnieliśmy - zlot odbywa się w rodzinnej atmosferze. Najmłodszy uczestnik zlotu miał niespełna 2 lata, najstarszy - ponad 60. Łączymy ludzi nie tylko z każdego zakątka Polski - z roku na rok zwiększa się ilość Polaków przyjeżdżających specjalnie na nasz zlot z rożnych części Europy.

 

Wysoka nagroda pieniężna, która czeka na zwycięzcę drugiego etapu nie spowoduje tego, że nasz zlot będzie wiele lepszy niż dotychczas i nie zmieni naszego nastawienia do imprezy.. Być może ta nagroda bardziej przyda się innym klubom, organizującym zloty o innej charakterystyce.

 

Oczywiście zapraszamy na nasz Zlot Ogólnopolski wszystkich chętnych do dobrej zabawy - zarówno Redaktorów Auto Świata jak i członków innych Fanklubów motoryzacyjnych. Jeśli tylko ośrodek pomieści chętnych, możemy wspólnie bawić się przez niemal 3 dni - bez względu na to jakim samochodem jeździmy.

 

Fanklubom, które wezmą udział w drugim etapie - życzymy powodzenia i szerokiej drogi.

 

Pozdrawiamy,

zespół vw-passat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrek - jak wydasz jakąś ksiażkę to kupuję cały nakład :ok:

Masz dar pisania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, Ty to umiesz pisać Jędruś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że powód rezygnacji powinien być opisany szerzej - chodzi mi o to co działo się podczas głosowania, a mianowicie kiepska, nieprofesjonalna organizacja, brak odpowiednich zabezpieczeń przed oddawaniem nielegalnych głosów, zawieszanie klubów i przez nikogo (poza AŚ) niekontrolowane wycinanie głosów. To wszystko sprawiło że konkurs stał się mało wiarygodny a redakcja AŚ nierzetelna.

Poza tym nie oszukujmy się, 20 tysi to nie jest wcale wysoka wygrana, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość osób które miałyby z niej skorzystać.

 

Reszta chyba OKi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie uważam, żeby forma buty była dobra. Nie jest dobrym wyjściem palenie za soba mostów. Zwróciłem na to uwagę (w sensie przebieg konkursu), wszyscy zainteresowani wiedzą o co chodzi. Dzięki łagodnej formie listu być może zostanie on gdzies opublikowany. W przeciwnym przypadku przepadłby w czeluściach skrzynki emailowej auto świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie oszukujmy się, 20 tysi to nie jest wcale wysoka wygrana, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość osób które miałyby z niej skorzystać.

Ale tu nie ma wygranej pieniężnej. Organizator tylko zasygnalizował, że za około 20 tysi zabezpieczy miejsce spotkania i konkursy. nawet jesli byłby to koszt 50 tysięcy - to co wygrywasz? Tylko to, ze za właśną kasę przyjedziesz, pojedziesz, prześpisz się , pojeździsz po placu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forma listu jest git, Jedruś ma rację, lepiej nie palić za sobą mostów i wycofać się "dyplomatycznie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się obiema ręcami i nogami, tym bardziej że będą następne konkursy na klub roku organizowane przez Auto Świat. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Jędrula dałeś radę ;)

jakiś poliglota czy jak :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyplomata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

urzekłeś mnie tym listem, jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tu nie ma wygranej pieniężnej. Organizator tylko zasygnalizował, że za około 20 tysi zabezpieczy miejsce spotkania i konkursy. nawet jesli byłby to koszt 50 tysięcy - to co wygrywasz? Tylko to, ze za właśną kasę przyjedziesz, pojedziesz, prześpisz się , pojeździsz po placu i tyle.

 

Wiem o tym doskonale. Odniosłem się tylko do tego co napisał Andrzej:

Wysoka nagroda pieniężna, która czeka na zwycięzcę drugiego etapu nie spowoduje tego, że nasz zlot będzie wiele lepszy niż dotychczas i nie zmieni naszego nastawienia do imprezy

 

Wiadomo o jaki rodzaj wygranej chodziło - generalnie była niezbyt atrakcyjna. Poza tym wcale nie było powiedziane że wygramy.

 

forma listu jest git, Jedruś ma rację, lepiej nie palić za sobą mostów i wycofać się "dyplomatycznie"

Nie jestem za paleniem mostów. Wyraziłem jedynie swoją opinię, być może jestem zwolennikiem "twardszej" dyplomacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twardszej dyplomacji,czytaj; zza wschodniej granicy :P sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane i niech tak zostanie.Zobaczymy co na to Auto Świat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli Darek na ministra MSZ :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po ptokach :ok:

Super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jędrek - jak wydasz jakąś ksiażkę to kupuję cały nakład

Masz dar pisania

 

Po pijaku to i ja ładnie piszę :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedrus, krótko: dyplomatycznie i mądrze. Ciekaw jestem teraz co na to AŚ. Ciekaw jestem też co napisaliby użytkownicy innych klubów, którzy na swoich forach sugerowali, że mamy układy z AŚ. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności