Skocz do zawartości
jedrus

Konkurs AŚ - co dalej

Po przeczytaniu tekstu - czy uważasz, że powinniśmy zbojkotować konkurs AŚ?  

248 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Po przeczytaniu tekstu - czy uważasz, że powinniśmy zbojkotować konkurs AŚ?

    • Zbojkotujmy konkurs.
    • Bierzmy dalej udział w konkursie.


Rekomendowane odpowiedzi

qrwa Darek, wyprzedziłeś mnie :D Za długo zbierałem myśli :D

Bo ty sie dłuzej zbierasz niż zepsuty diesel w trybie awaryjnym ze zdechniętą turbina :rotfl:

 

brałem czynny udział w głosowaniu i prowadziłem pewne działania na innych forach

Ja też "prowadziłem działania" :D ale tylko po to by osiagnać jedyny słuszny cel w tym konkursie - zakończyc głosowanie na pierwszym miejscu :hurra: Cel został osiagniety wiec reszta nie ma znaczenia i można z czystym sumieniem się teraz wycofac.

Ważne jest to - jak sie konczy (a nie jak sie zaczyna - choć poczatek mamy też spoko :ok: )

 

Myślę, że więszy szum możemy zrobić, kiedy wygramy konkurs, a olejemy to na końcu ... po prostu z większą klasą

Mysle, ze wtedy to nie pokazemy klasy, gdy rzucimy karty na koniec konkursu :cool:

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy przeczytałeś regulamin konkursu albo chociaż ten temat od początku

 

Zdun, ja to się zagubiłem ;) Ty jesteś za tym żeby dalej brać udział w konkursie czy nie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Już wygraliśmy, osiągneliśmy 1 miejsce (jako cała grupa potrafimy zjednoczyc się i osiągnąc to co chcemy)

- Nie powinno sie zmieniac regulaminu w trakcie trwania konkursu (nie wiadomo co jeszcze AŚ wymyśli)

- Pieniędze z nagrody będą na zorganizowanie zlotu, na którym passatowcy czyli MY będziemy tylko tłem, dodatkiem dla AŚ a oni zrobią sobie reklamę

I dlatego dalsze uczestnictwo bym olał.

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi chodzą po głowie dwie myśli:

1. kolejna zmiana w regulaminie: AS wysupła 20 tysiaków dopiero pod warunkiem że całkowity koszt zlotu przekroczy np. 45 tysiaków

2. uczestnicy zwycięskiego klubu zobowiązani są do obklejenia swoich samochodów i "radosnego" obwożenia np. przez rok banerów reklamowych AS

Głosuje za wycofaniem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem za bojkotem. Jesteśmy na pierwszym miejscu i to nam powinno wystarczyć, tak jak piszą inni jesteśmy w stanie sobie sami zorganizować taki zlot i według naszych zasad. Brałem aktywny udział w głosowaniu i uznałem to za dobrą zabawę. Co do zlotu może w tym roku nareszcie się pojawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w tej sondzie można coś wykombinować żeby kilka razy głos oddać? Tak jak w tym głosowoniu AS było ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zamiast bojkotować, politycznie wycofać się z konkursu - zrzec się ewentualnych nagród na rzecz innych klubów, które tego bardziej potrzebują ;), a nie od razu "bojkotować". Dajcie spokój panowie, Auto Świat czyta wielu kierowców i wg mnie to dość fajne wyróżnienie jakby ktoś o nas w takiej gazecie napisał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy w tej sondzie można coś wykombinować żeby kilka razy głos oddać?

 

Czy ty we wszystkich konkursach musisz kombinować? :D

 

Głosowałem w konkursie AŚ, to tutaj także poszedł ode mnie głos. Pokazaliśmy na co nas stać w I edycji, teraz reszta klubów niech się wykaże. Myślę, że mało kto z nas chciałby spędzić zlot ze swoją rodziną lub znajomymi w towarzystwie kamer i aparatów. Wycofajmy się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój panowie, Auto Świat czyta wielu kierowców i wg mnie to dość fajne wyróżnienie jakby ktoś o nas w takiej gazecie napisał!

Dokładnie.

O jejku, jejku - nie bądźmy już tacy honorowi; jeśli zbojkotujemy konkurs i ostentacyjnie zrzekniemy się nagrody, to klub z drugiego miejsca wyśmieje się z nas i z lubością przyjmie informację o wygranej. A nam się "dostanie" w AS i wyjdziemy na tym wszystkim, jak Zabłocki na mydle. W tym roku trzeba to już dociągnąć do końca, a na drugi rok można "olać" taki konkurs. To tak jakby zbliżać się do mety na pierwszym miejscu na jakichś ważnych zawodach i wycofać się z przekroczenia linii mety, bo organizator zmienił kolor szafy z zielonej na niebieską (i niech sobie ten drugi będzie pierwszym - ale mi to protest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie.

O jejku, jejku - nie bądźmy już tacy honorowi; jeśli zbojkotujemy konkurs i ostentacyjnie zrzekniemy się nagrody, to klub z drugiego miejsca wyśmieje się z nas i z lubością przyjmie informację o wygranej. A nam się "dostanie" w AS i wyjdziemy na tym wszystkim, jak Zabłocki na mydle. W tym roku trzeba to już dociągnąć do końca, a na drugi rok można "olać" taki konkurs.

 

 

Myślę, że trochę przekręciłeś słowa marecka. Myślę, że nie do końca rozumiesz sytuację z konkursem. My poza głosowaniem nic nie wygraliśmy i właśnie teraz jest dobry moment, żeby powiedzieć:

 

"ok - wygraliśmy głosowanie, dziękujemy za głosy wszystkich. Nie chcemy jednak brać udziału w dalszej części konkursu i życzymy powodzenia pozostałym"

 

 

To tak jakby zbliżać się do mety na pierwszym miejscu na jakichś ważnych zawodach i wycofać się z przekroczenia linii mety, bo organizator zmienił kolor szafy z zielonej na niebieską (i niech sobie ten drugi będzie pierwszym - ale mi to protest).

To też chyba nie tak. Bo to głosowanie to jeszcze nie jest meta... I właśnie wycofanie się teraz nie będzie tym co mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego czego mi szkoda to tytułu klubu roku. Jak by to nie było jest z czym się wozić. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja ogłoszę konkurs na klub roku, zapiszemy w regulaminie wszystko, zaprosimy cały internet a pod koniec głosowania dodamy punkt, że wygrać możemy tylko my :P

 

Dam jakiś tytuł, np:

"FanKlub moto best of the best"

 

Wtedy będzie Ci lepiej J@ceq ;) ? Zrozumcie, gdyby ten Auto Świat był jeszcze autorytem ;P Dla mnie już większy prestiż miała wygrana w BBC na blogomotive.pl :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że mało kto z nas chciałby spędzić zlot ze swoją rodziną lub znajomymi w towarzystwie kamer i aparatów.

Jak będzie pokazówa przez AS zorganizowana to ja nie jadę bo zgadzam się z Tomkiem...

Auto Świat czyta wielu kierowców i wg mnie to dość fajne wyróżnienie jakby ktoś o nas w takiej gazecie napisał!

Pisać mogą, pewnie. Ale nie sądzisz że zlot zorganizowany tak jak co roku to robiliście, będzie lepszy? Atmosfera luzik, bez żadnej policji, aparatów i skrępowania. Ja bym wolał właśnie coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtedy będzie Ci lepiej J@ceq
Masz rację Andrzeju ale.... Auto świat to klon niemieckiego Auto Bild , które kiedyś przeglądałem z czcią. A tak kładąc na szalce z jednej strony cyrk z nami w roli małp a drugiej spotkanie nasze, towarzyskie i rodzinne to wiadomo za czym tęsknię. W roli małpy tak jakoś mi nie po drodze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po ewentualnej wygranej AŚ zmieni regulamin i znajdzie się w nim zapis mówiący o braku możliwości odmowy przyjęcia nagrody głównej:D

i wtedy będziemy skazani na tandetną imprezę.:636:

A na poważnie zgadzam się z większością opinii o bojkocie konkursu.Najważniejszym argumentem przeciw jest utrata niezależności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wtedy będziemy skazani na tandetną imprezę

skazani:?: :!: a kto Ci dał rozkaz wyjazdu na taką imprezę... :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie byłem na żadnej to może bym się skusił nawet na taką:P:D

Ale to się zmieni trzeba wreszcie znaleźć trochę czasu i :drinks::drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy przeczytałeś regulamin konkursu albo chociaż ten temat od początku :?:

 

EDIT//

qrwa Darek, wyprzedziłeś mnie :D Za długo zbierałem myśli :D

 

sory nie doczytalem do konca moja wina klepie sie w piers i chyle czola

wiec legalnie wygrac i nie przyjac nagrody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to olałem :P Swoje CC zabrałem :P naklejki rozdałem :P pajoniera wstawiłem :)

Zagłosowałem aby zbojkotować :P

 

Taka myśl mi wpadła :P Skoro nie możemy dostać kasy (brak osobowości prawnej) i przekazać innym to możemy zrobić inny myk :P Zrobić zlot stawić się ALE charytatywny dla jakiegoś domu dziecka lub dla jakiejś fundacji :)

 

Co wy na to?

 

Jak się AŚ nie zgodzi to narobić rambarasu :)a i tak V zlot vw-passat się odbędzie to nam to tak naprawdę wsio rybcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie możemy dostać kasy (brak osobowości prawnej) i przekazać innym to możemy zrobić inny myk
Co wy na to?

 

Oczywiście pamiętasz że szanse mamy jak 1/10 :D My nic nie wygraliśmy jeszcze poza wejściem do finału :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności