Skocz do zawartości
cienio

szarpie autem przy puszczaniu gazu

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie chce nic sugerować ale takie szarpanie miałem w a4 1.8t i mi pomogła wymiana dwumasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez o tym myślałem ale na nizszych oobrotach jest ok gdzie dwumas ma trudniej.. z drugiej strony wydaje mi sie ze czestotliwosc szarpniec jest za mala. Dwumas szarpal by chyba troche szybciej. Oczywiscie moge sie mylic.

Zapomnialem o jeszcze jednej rzeczy szarpie bardziej na cieplym silniku. Tego juz do niczego nie moge sobie przywiązać.:(

Edytowane przez 1robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Mam problem z luzem układu napędowego ,wyczuwalny najbardziej na 2 -3 biegu przy odpuszczaniu i dodawaniu pedału gazu i przy zmianie biegów szarpie jakby na nauce jazdy hehe.Na podnośniku luz obrotowy na kole przy najdalszym punkcie od osi koła jest około 23mm,dodam że poduszki silnika mam do wymiany dwumasa o nowości jest, przebieg 285 tkm. Ktoś z Was ma podobny problem ?proszę o pomoc bo bardzo niekomfortowo się jeżdzi.pozdrawiam.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...dodam że poduszki silnika mam do wymiany...

Ja bym od tego zaczął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po poduszkach jeżeli nie ustanie można zerknąć na przeguby wewnetrzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak w temacie.szarpie autem jak jadę 3 jakieś 50km i puszczam pedał gazu .jak daje 2 niem tego objawu albo minmalny jest.niewiem o co chodzi.a mam paska 1.6 na sekwencji może to gaz jest przyczyna złe ustawiony.

Miałem to samo, wykluczyłem sprzęgło bo mam nowy zestaw kompletny, a powiedz mi na jakich świecach te. raz śmigasz? Ja miałem 3 elektrodowe NGK co uważam za badziewie, kilka dni temu wymieniłem na denso K20tt i problem z szarpaniem znikł. Dodatkowo zmniejszylem przerwę na 0.7mm i jest ok. Czy u ciebie to pomoże nie wiem, możliwe też że masz źle ustawiony lpg co powoduje szarpaniem i dodatkowo rozwali mapę Pb. Dodatkowo do sprawdzenia cały układ zapłonowy i nie wymieniaj przepływek itp dopóki nie będziesz miał pewności że ci pada, też tak myślałem i by była 1 sztuka na zapasie

Edytowane przez mshk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie jest inny problem. Gdy jadę i puszczę gaz , coś jakby rzęzi , ale gdy znów wcisnę choćby lekko gaz to wszystko jest ok. Niemogę diagnozować skąd ten dźwięk.Niby z komory silnika , ale ciężko określić miejsce. Co to może być, coś luźne jest? LPG oczywiście nie mam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davwids - nie chcę nic sugerować ale jakby ci się kończyło łożysko na ataku w skrzyni biegów.. oczywiście moję się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgłos taki jest przy jeździe jak i na postoju - wystarczy puścić gaz ( na luzie jak się stoi oraz na biegu podczas jazdy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności