Skocz do zawartości
jedrus

Testowe reklamy na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak reklamy na forum widoczne będą tylko dla niezalogowanych / niezarejestrowanych!

 

Od razu po zalogowaniu NIE ZOBACZY NAWET UŁAMKA REKLAMY

:ok::padam:

gdybyście logowali się na forum w pracy, w domu i zobaczyli reklamę, kliknęli w nią, nawet otwierając w nowym oknie, to chyba nikomu by sie krzywda nie stała ? Nie zachęcam oczywiście ale tak sobie głośno myślę

1265714315 na vw-passat.pl wyłączone, reklamy poklikane :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Jędrek - z tą reklamą Opla to już przegiecie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Jędrek - z tą reklamą Opla to już przegiecie

 

oj cicho, powiedzieli, że jak poreklamuję Opla to dostanę do mojego filtry gratis :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to dostanę do mojego filtry gratis

aj zeby ci sie zapchal wiosennymi liscmi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to super Nawet byłbym za żeby reklamy były wyświetlane nawet do miesiąca dla nowych użytkowników

Juz od dawna sie zastanawiałem dlaczego nie ma nawet malutkiej reklamy gdzieś z boku Przecież nie istnieją chyba strony www bez reklam bylismy JEDYNI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie, na tylu użytkowników wydaje mi się ze 50eu/mc to za mało.

Poświęcasz na to swój cenny czas to dlaczego nie możesz czerpać z tego zysków??

Wpierdzielić reklame 30cm/30cm z jakiejś firmy ubezpieczeniowej i niech płacą porządne pieniądze :) Starczy i na serwer i dla Ciebie. Czemu nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej formie jak proponowana przez adminów jak najbardzej za . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie, na tylu użytkowników wydaje mi się ze 50eu/mc to za mało.

Poświęcasz na to swój cenny czas to dlaczego nie możesz czerpać z tego zysków??

Wpierdzielić reklame 30cm/30cm z jakiejś firmy ubezpieczeniowej i niech płacą porządne pieniądze Starczy i na serwer i dla Ciebie. Czemu nie ??

 

dla mnie to zostanie - ze 2 euro ;) nie ma rewolucji w tym... jeśli dalej będzie tak z reklamami jak od wczoraj to może opłata za serwer się pokryje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to zostanie - ze 2 euro

no własnie :) dlaczego nie wyciągnąć więcej od takich kompani jak AVIVA PZU itp :)

a zarejestrowani i tak nie odczują zmiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no własnie dlaczego nie wyciągnąć więcej od takich kompani jak AVIVA PZU itp

a zarejestrowani i tak nie odczują zmiany

 

tylko w jakim celu :) ? forum nie ma być maszynką do zarabiania pieniędzy. reklamy są po to, aby jak najmniejszym nakładem wszystko mogło kręcić się dalej jak do tej pory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie , myślę że administracja wie co i jak robić , aby było OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko w jakim celu

no w takim żeby nakład pracy się też zwrócił :) myślę że forumowicze by się nie pogniewali gdybyś ty dla siebie czerpał korzyści z prowadzenia forum a przy tym nie utrudniając życia podczas korzystania ze skryptu :)

 

Nie bierz sobie tego do serca tak z ciekawości poruszyłem temat :) Bo wkładacie w to forum kupe pracy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie biorę do siebie bo i nie ma czego ;) może ktoś by potrafił brać kasę za zarządzanie forum, jednak ja nie uważam tego za dobry pomysł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie przeszkadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie już spokój :P

 

Jeśli te reklamy zaczną porządną kaskę zarabiać (w co wątpię - bo jak wiadomo, tylko pośrednik zarabia najwięcej :rotfl: ) to zostanie przeznaczana na rozwój forum. Serwer, layout, może więcej konkursów z nagrodami itp.

 

Nic się nie zmarnuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędruś,

mi to osobiście nie przeszkadza. Nawet sam mogę kliknąć w reklamę przed wejściem na forum jeżeli ma ona zarobić na utrzymanie serwera itp. Z tym ukryciem ich dla użytkowników to jest rewelacyjny pomysł. Szacun dla Ciebie za pomysł i realizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dluzszej przerwie.

 

A moze by zrobic jakas sekcje/miejsce z bannerami, gdzie np my userzy moglibysmy reklamowac wlasne firmy?

Jest tutaj kilku(set) wlascicieli, z ktorych na pewno czesc wzielaby udzial w takim przedsiewzieciu?!

Oczywiscie mam na mysli reklamy wyswietlane wylacznie osobom niezarejestrowanym.

Nie kazdy ma czas na sledzenie forum codziennie i uczestniczeniu w jego rozwoju, wiec moze poswiecajac niewielka ilosc srodkow, moglby wesprzec funkcjonowanie forum, majac jednoczesnie mniejsza badz wieksza korzysc z zamieszczonego bannera?

 

Na przyklad:

-jednakowa kwota dla wszystkich

-wplaty tylko z kont prywatnych(odliczyc mozna sobie calkiem wieksze kwoty gdzie indziej ;) ) i na konto "forumowe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taka opcja wykluczona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może znowu zwołać powszechną mobilizację ?? ;)

Skoro klikaliśmy w głosowaniu AŚ to i w tym przypadku damy radę.;) Jeśli reklamy mają nam pomóc w utrzymaniu i modernizacji Forum to czemu nie...?

Kasa z reklam jest zapewne od każdego kliknięcia w nią - niech by każdy kliknął po razie i będzie niezły wynik. :582:

A wtedy nowiutki serwerek pojawi sie bardzo szybko :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam też to nie przeszkadza.

 

Ale reklamę większą może nam zrobić konkurs AŚ jak byśmy do końca uczestniczyli a wtedy firmy same być może zgłaszały by się z reklamami tutaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności