Skocz do zawartości
MarcinHela

[B5] Czarny emblemat

Rekomendowane odpowiedzi

witam z racji tego, że wiosna za pasem trzeba szykować jakieś mody w aucie bo ten co stoi w miejscu cofa się :D zatem do rzeczy ... chce zrobić sobie na czarnym grillu czarny znaczek vw. Nikogo nie pytam się czy to będzie fajne tylko czy ktoś takie coś ma, lub ma chociaż fotki jak to wygląda. jak to zrobie to będzie polerka, renowacja felg :D

peace :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam:p Powiem ci tak,jedynie w macie mi sie to widzialo..Oczywiscie usunelem te sreberko papierem sciernym a potem malowanko kilkoma warstwami:rolleyes: W weekend moge ci foteczki pstryknac i przy okazji pstrykne jak szybki okleilem do tematu oklejania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to sreberko schodzi bez jakiś większych problemów?? Myslałem, że to jest jakaś okleina na zasadzie listwy, okleja się plastik i pod temp przywiera. I że jak ktoś chce to ściągnąć to się odklei, ale widzę że nie takie to proste. Czekam na foty. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zdjęcia poglądowe :) jeszcze pytanie jak się wyciąga ten znaczek z grilla? on jest na zatrzaskach czy jakoś wkręcany czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

papier wodny lekko ziarnisty i jazda mam zdjęcia z relacji tego i jak to wygląda bo sam to u siebie robiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zapodaj linka to sobie zobacze coś tam wyczyniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin tu masz fotki http://hostuje.net/file.php?id=fc8e7d532581efb911897d31aa116ada a co do roboty to kupujesz papier wodny 2000 pod wodę znaczek i lekko szlifujesz tak aby go lekko zmatowieć nie musisz go do końca szlifować papierem z tego srebrnego lakieru byle by był lekko matowy potem odtłuszczasz to benzyną ekstrakcyjną poczekasz az wyschnie,kupujesz spray czarny mat cena ok.10zł papier ok.1zł i malujesz jedna warstwą potem po godz.druga i możesz tez trzecia czekasz aż wyschnie i gotowe cieszysz się nowym modem w swoim passku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś malował już literki tdi które są z tyłu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin tego nie maluj lepiej oderwij ich i zostaw na gładko albo nie ruszaj ich,bo to nie ma sensu poprostu nie pasuje to... a jeśli już tak bardzo chcesz to tak samo jak ze znaczkiem odklejasz ich matujesz papierem,odtłuszczasz,malujesz potem kupujesz taśmę dwustronną i podklejasz od spodu i przyklejasz to gotowe :D ale osobiście nie polecam bo nawet ich widać nie będzie na Twoim autku co innego jak bys miał biały kolor to wtedy tak... :D np.dach znaczki fele w macie i biały perłowy lakiem mmm miodzio by wtedy to by wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam klape na gładko, ale literki zachowałem :) gdzieś na forum widziałem zdjęcie na którym widać te literki pomalowane na czarno ale zostawiono srebrne ramki, tak jak jest na czerwonym i ... problem jest tylko taki że nie mogę już znaleźć tych zdjęć. może najpierw spróbuje to zakleić czarną izolacją i zobacze jak będzie to wyglądało napisz mi tylko jak możesz jak wyciągnąłeś ten znaczek z grilla bo nie chce go połamać. peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych miejscach masz trzy zatrzaski podwadz sobie ich cienkim śrubokrętem,włóż go między grill a znaczek i nie bój się on nie jest z chin wiec tak łatwo go nie połamiesz delikatnie i wyjdzie sam :D a z tymi literkami to tak łatwo nie będzie bo te czerwone mają takie właśnie ścianki chrom a środek czerwony a te normalne są płaskie :/ i tu będzie lipa lepiej rozejrzyj sie na allegro za takimi bo są napewno :D

33dxr4o.jpg

Edytowane przez yunivers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest opcja kupienia całego tdi czerwonego (mają te ramki), były takie i wtedy pomalować na czarno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do znaczka tdi to literki które są czerwone to po prostu to jest czerwona folia wklejona w znaczek, jak masz cale czerwone tdi to masz w kazdej literce wklejona czerwona folię, kolega "witek-b5" ma przerobione na czarno i z tego co sie od niego dowiedzialem to wkleil tam czarna folie zamiast czerwonej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wygląda to tak:

zdjcia00011.jpg

 

Nie ja go robiłem, kupiłem od yunivers :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i ja się Jutro za to biorę Pozdrawiam

 

już schnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ja go robiłem, kupiłem od yunivers

widzę ze grillek sie podoba :D i muszę powiedzieć ładniej wygląda niż u mnie :D

Edytowane przez yunivers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie :) ja w tym tygodniu kupuje farbę i też jadę na ostro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności