Skocz do zawartości
MarcinHela

[B5] Czarny emblemat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Halasik87

Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum. wiec do rzeczy moze nie na temat ale mam takie pytanko.Co to za felgi na tym niebieskim pasku na samej górze wątku za odp z góry dziękuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nie podoba ... O!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już twoja bolączka Nie nasza O!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie lepiej gril z czarnym znaczkiem widzi niz no name czyli bez :P pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobione :D jedno zdjęcie ze stołu operacyjnego a drugie już na wozie, zdjęcia w pełnej krasie za dnia jak wyjadę z garażu. pzdr

SP_A0003.jpg

SP_A0005.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super Robota Tak nie wiele a zmienia Image :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też się bardzo podoba, też nad tym wcześniej myślałem ale potem jednak zrezygnowałem i kupiłem grill bez logo, pasztet wygląda teraz agresywniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiecane zdjęcie z całokształtu

SP_A0006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z smokedem lamp wygląda to tak :Dp1040922h.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robił ktoś takie cuda, ale ze znaczkiem na klapie z tyłu? Bo po zimie tak jakby ten psełdo chrom się przy smużył i wygląda to tak nie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A robił ktoś takie cuda, ale ze znaczkiem na klapie z tyłu? Bo po zimie tak jakby ten psełdo chrom się przy smużył i wygląda to tak nie ciekawie.

u mnie masz pomalowany cały znaczek na czarno

(link w podpisie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A robił ktoś takie cuda, ale ze znaczkiem na klapie z tyłu? Bo po zimie tak jakby ten psełdo chrom się przy smużył i wygląda to tak nie ciekawie.

 

Miałem kiedyś pomalowany na czarno,jak znajdę foto to wrzucę...Teraz znaczka VW z tyłu też już niema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a malowaliście na klapie czy da rady go jakoś wyciągnąć?? bo ja zaraz idę prysnąć swojego na czarno ale nie wiem czy bawić się w wyciąganie bo już mam szablon i tylko go przyłożę i wio. ale jak się da wyciągnąć to też pięknie... więc jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a malowaliście na klapie czy da rady go jakoś wyciągnąć?? bo ja zaraz idę prysnąć swojego na czarno ale nie wiem czy bawić się w wyciąganie bo już mam szablon i tylko go przyłożę i wio. ale jak się da wyciągnąć to też pięknie... więc jak??
da się tylko nie pamiętam jak był w 3b ale w 3bg jest na taśmę a w 3b chyba na wciski jakieś, podważ go delikatnie to zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da się tylko nie pamiętam jak był w 3b ale w 3bg jest na taśmę a w 3b chyba na wciski jakieś, podważ go delikatnie to zobaczysz

 

Z tego co pamiętam u mnie w 3B też jest na taśmę,niema tam żadnych zatrzasków czy mocowań.

P.S. Chyba powrócę do ori znaczka ale w czarnym macie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie właśnie ma być czarny mat ... mam tylko wątpliwości jak to bedzię wyglądało na czarnym metalicu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie właśnie ma być czarny mat ... mam tylko wątpliwości jak to bedzię wyglądało na czarnym metalicu
dobrze będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak nakleić oryginalny czarny znaczek na tylną klapę,ale większy,np. od Golfa IV ? Jak się Wam Koledzy to widzi ? Co ori to ori.Farba na pewno nie będzie złazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdyby tak nakleić oryginalny czarny znaczek na tylną klapę,ale większy,np. od Golfa IV ? Jak się Wam Koledzy to widzi ?

wieś tańczy i śpiewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdyby tak nakleić oryginalny czarny znaczek na tylną klapę,ale większy,np. od Golfa IV ? Jak się Wam Koledzy to widzi ? Co ori to ori.Farba na pewno nie będzie złazić.

Kolego, może to nie wyglądać dobrze :)

 

wieś tańczy i śpiewa

Sorry, że Cię zapytam... ale czy nie można grzeczniej odpowiadać? Obserwuje od jakiegoś czasu Twoje odpowiedzi na wiele tematów i w każdym jedziesz wszystkich na bogato... Zbastuj trochę, bo do znawcy trendów Ci jeszcze daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności