Skocz do zawartości
SQba

Auto Części - Kraków/okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kuba.

Witam

Ja zaopatruję się w inter cars k-ów ul.żmujdzka ,ewentualnie w moto-rol na ul.bociana

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ja zaopatruję się w inter cars k-ów ul.żmujdzka ,ewentualnie w moto-rol na ul.bociana

Polecam

 

To jak widzę masz blisko do Tomka z mojego podpisu;)Polecam bo naprawdę warto!

Wpadnij na jakiegoś czwartkowego spocika.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić albo firmę Motorol w Krakowie na ul.Bociana albo Mareks to jest hurtownia na trasie na Olkusz w Modlnicy. W jednym i drugim punkcie niskie ceny i w 85% wszystko na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Z racji że niedawno zmieniłem samochód z Audi 80 na VW Passat to przeniosłem się na nowe forum :dobrze

 

odnośnie dobrych sklepów z częściami w których kupuje części do siebie i dla swoich Klientów :

 

 

1. Auto Części s.c. K. Wąsik J. Wąsik

VAG Opel Ford BMW

al. gen. Bora-Komorowskiego 15b

 

Zaopatrzenie sklepu jest bardzo dobre

 

 

Ceny rewelacyjne: przykładowo podam to co ostatnio kupowałem dla klientów

- Fabia 1.9tdi

tarcze przednie Brembo wentylowane 100zł/szt

klocki przednie TRW GDB1357 85zł/kpl (w Stachurze 92,74zł przy 30% rabacie na służby medyczne)

 

- Rozrząd kompletny AVB orginał wszystko ze znaczkiem VW AUDI AG sciągane z Tradexu i/lub Autospeciala

(pasek rolka napinacz pompa wody) 480zł

 

- Olej Mobil 3000 X1 5W40 5L + filtr oleju OP 526/1 140zł

 

(w Stachurze Mobil 3000 X1 5W40 4L + filtr oleju OP 526/1 174zł) TAK TO NIE ŻART !

 

- Osłona przegubu zewnętrzengo VW Passat, Audi A4 TDI firmy GKN/LOBRO 22zł

W zestawie: Osłona, 2x opaska zaciskowa, śruba, zabezpieczenie, podkładka, plastik dystansujący, Smar)

 

 

2. AUTO WANDA

(dom handlowy WANDA oraz filia na oś. Kościuszkowskim. Nie kupuje na Grochowskiej i mogilskiej bo za daleko)

Sklep bardzo dobry. Mam go dosłownie pod nosem ok 1km. Z szefostwem i pracownikami znam sie od lat.

Zaopatrzenie i ceny bardzo dobre. Na niektóre części trzeba poczekać ale naprawdę warto. Kwestia dogadania. Ogromny wybór filtrów, olejów, płynów eksploatacyjnych, klocków hamulcowych i innych części. Bardzo szeroka gama akumulatorów po bardzo dobrych cenach.

 

Minusy:

czasami są duże kolejki ;)

 

3. Stachura

ulica Makuszyńskiego

Niby hurtownia ale trzeba mieć numer klienta tzn działaność gospodarczą

Zaopatrzenie mają bardzo dobre. Lokalizacja jak dla mnie idealna 1,5 km odemnie.

Obsługa bardzo dobra.

 

Minusy:

Dość wysokie ceny niektórych części pomimo dobrego rabatu który posiadam

 

4. Intercars

ul centralna

 

dobre zaopatrzenie i ceny

obsługa dobra.

wyszukiwarka cześci sklep.intercars.com.pl

 

minusy:

Trzeba dzwonić na Centralną aby potwierdzić dostępność u nich na magazynie pomimo tego że na stronie i w wyszukiwarce towar jest dostepny.

 

5. Skoda Inter Auto Autoryzowany Dealer Skody

ulica kocmyrzowska

 

Lokalizacja dobra dla mnie niecały 1 km odemnie wiec po orginalne czesci mam blisko.

Zaopatrzenie bardzo dobre ceny też przystępne (mam rabat na części -15%)

 

Przykładowo:

Orginalny termostat do AWX + oring uszczelniający 110zł

orginalne simerbloki wachaczy skoda fabia 1.9tdi komplet 4 szt wzmocnione 160zł

 

Minusy: Nie sprowadzają części strikte przeznaczonych dla VW AUDI. Tylko cześci Skody które pasują do VW/AUDI.

Tzn: Wyszukując daną część np z ETKI trzeba sprawdzić Ślad Części dla podobnego modelu Skody. Więc jeśli dana część występuje w modelach skody to wtedy tą część sprowadzą. Czasami trzeba się trochę pomeczyć aby trafić na właściwy numer ponieważ Skoda ma zmienione niektóre numery części.

 

Przykładowo podałem wyżej termostat dla mojego AWX, akurat udało się bo w Octavii był silnik AWX

 

 

 

Mam jeszcze kilka(naście) dobrych sklepów z częsciami do innych marek samochodów (Żabojady, Japońce, Makaroniarze) wiec w razie kłopotów ze znalezieniem czegoś piszcie na PW :bleble

Edytowane przez widmoxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lecisz stara czwórka , miedzy krakowem a bochnia ,

 

FORD : 503151790

OPEL : 501459061

AUDI VW SEAT SKODA : 500751204

 

Ceny konkurencyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samym Krk nie, ale np. w Rudawie (za Zabierzowem) jest całkiem fajny. Ewentualnie lecąc 29-go listopada na Warszawę po prawej stronie jest ciekawy szrot (przenieśli się z Kamiennej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie lecąc 29-go listopada na Warszawę po prawej stronie jest ciekawy szrot (przenieśli się z Kamiennej)

Ten szrot przeniesiony z Kamiennej jest po lewej stronie wyjeżdżając z Krakowa na Wa-wę...dokładnie pomiędzy 2 a 3 górką

za budynkiem z tanią odzieżą. Tel. 795-150-302 spory wybór części. Ja ostatnio kupiłem tam kompletne zwrotnice aluminiowe z tarczami ,zaciskami i górnymi wahaczami za 250zł/szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto wanda najlepiej jak dla mnie oraz sołtysowska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

os. dywizjonu 303 http://www.plais.pl tutaj maja wmiare ok ceny i jak sie bierze więcej można negocjować;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności