Skocz do zawartości
kinderek3

Lusterka zewnętrzne passat

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie tego nie jestem pewien, najlepiej sprawdzić doświadczalnie :D poza tym będziesz miał choinkę na aucie, zresztą święta idą :) Kwestia gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poza tym będziesz miał choinkę na aucie, zresztą święta idą Kwestia gustu

Decyzja zapadła pomaluje kierunki jak będę dawał listwy do lakierowania.:D

A wiesz jak podłączyć z kierunku w błotniku do lusterka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ucinałem wtyczki przy kierunku z błotnika, wciągałem przewody z powrotem do wnetrza auta, bodajże przedłużyłem kable, przeciągałem przez drzwi i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby dobrać się do błotnika musze nadkole sciągnąć??

Czy da rade jakoś ten kierunek odłączyć od góry maski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja całego nie wyciągałem, odkręcałem kilka śrub żeby tylko ręke tam wsadzić... Ciasno ale da rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz którędy te kabelki wychodzą ze środka do migacza w błotniku. Pytam bo chce cofnąć je tą samą drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś nad/za pedałem sprzęgła, dokładnie nie pamiętam, pociągaj za kabelki z migacza i obserwuj wiązke przy nogach, na pewno je znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej dac nowy kabel z rozdzielni??

znajduje sie ona w podnóżku kierowcy

ja mam tak u siebie i jest gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

Kto wie na ile pinow jest lusterko w B6?, sterowane grzane i skladane elektrycznie + samo sciemniajace sie od strony kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej dac nowy kabel z rozdzielni??

znajduje sie ona w podnóżku kierowcy

ja mam tak u siebie i jest gitara

 

Ale wtedy zostanie nie odłączony ten kierunek w błotniku jak podepne następny to będą wszystkie migać tak samo? czy tak jak wyżej kolega pisał moze zostać obciążony przekażnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko miga tak jak nalezy tylko ze jest choinka(za duzo tych kierunkow) zawsze mozna wyjac zarowke :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam wszystko opisane w tym linku co podałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAk tylko że po niemiecku. A jak dam do google to napisane tak ze nie mogę zrozumieć. Co mam zrobić z tym kabelkiem z tej rózowej kostki??odczepić go z tam tąd i wpiąć do lusterka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciąć go, dołączyć kabel od lusterka plusowy a minus weź z podgrzewania lusterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciąć go, dołączyć kabel od lusterka plusowy a minus weź z podgrzewania lusterka.

Minus? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem bo z tego tematu wynika, że wystarczy tylko plusik( ten blinker)

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/71628-montaz-lusterek-z-kierunkowskazami-do-b5-przed-liftem/page2

Post 31.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sam plus, w kostce lusterka jest tylko o jeden przewód za dużo ;). Najlepiej dokup sobie odpowiedni pin w ASO i wepnij w kostkę lusterka przy drzwiach, wtedy ma to ręce i nogi. Co do działania kierunkowskazów - bez względu na to czy zostawisz te w błotniku czy odepniesz, wszystko działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dokup sobie odpowiedni pin w ASO i wepnij w kostkę lusterka przy drzwiach, wtedy ma to ręce i nogi.

 

Byłem w aso powiedzieli że nie mają. Ale zrobiłem małą przeróbkę (nie wygląda ale nikt tego widziałł nie będzie :D

 

 

Co do działania kierunkowskazów - bez względu na to czy zostawisz te w błotniku czy odepniesz, wszystko działa normalnie.

 

Tak jak mówiłeś podłączyłem 2 przewody pod 1 i mam choinkę na święta:P

Wszystko działa.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem w aso powiedzieli że nie mają

No najlepiej tak powiedzieć jak się nie chce szukać ;), tym bardziej że to standardowy pin więc mają napewno...

 

Tak jak mówiłeś podłączyłem 2 przewody pod 1 i mam choinkę na święta

Też tak miałem i mnie to trochę denerwowało, nawet kupiłem zaślepki od sharana i polakierowałem razem z lusterkami, ale nie podobało mi się to i pozostałem przy kierunkach. Później problem sam się rozwiązał bo miałem kolizje i przy naprawie drzwi poszedłem o krok dalej - mam nowe błotniki :)

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy orientuje się ktoś czy podejdą lusterka od B7 do B5 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności