Skocz do zawartości
kinderek3

Lusterka zewnętrzne passat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy jestem na etapie wymiany lusterek w moim passacie ponieważ mam angielskie i moje pytanie co sądzicie o tych lusterkach

http://allegro.pl/item922147058_lusterka_m3_full_opcja_black_vw_passat_b3_b4_b5_b6.html

czy lepiej kupić oryginalne

co polecacie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co polecacie???

kup lepiej oryginaly, te pseudoM3 beda Ci tylko szpecic auto,

nawet taniej Cie wyjda oryginały.

 

http://allegro.pl/listing/search.php?category=18711&from_showcat=1&p=2&order=p&string=passat+B5

do wyboru do koloru(pewnie i tak obudowy bedziesz przekładać wiec kolor bez znaczenia)

 

chyba, że chcesz sie bardziej wykosztować to możesz założyć te z kierunkami montowanymi od polowy 2003 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zamienniki nawet dobrze nie przylegają. W czasie mycia samochodu woda przedostaje się do środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem wieś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko i wyłącznie oryginały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko i wyłącznie oryginały

 

dokładnie, i jak nie szczędzisz grosza to polecam po 2004 z kierunkami. Mają fajniejszy kształt i dużo dodają do bryły samochodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wioska zostań przy oryginale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam zamienniki z kierunkowskazem i podświetleniem otoczenia i wszystko pięknie pasowało i nic nie przecieka do środka a więc jak ktoś nie montował tylko słyszał o nich to się nie wypowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście widziałem jak przylegają do drzwi. W dwóch miejscach jest szczelina. Woda swobodnie się dostaje do środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, bez napinki;) Kolega Marek ma na pewno na myśli lusterka M3, zaś kolega Marian ma na myśli oryginalne lusterka do passata z roku >2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w A4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy ja mam zamienniki z kierunkowskazem i podświetleniem otoczenia i wszystko pięknie pasowało i nic nie przecieka do środka a więc jak ktoś nie montował tylko słyszał o nich to się nie wypowiada.

pseudo M3 sa nieszczelne, Twoje są ok;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy, że oryginał jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko oryginału do passata nie ma z podświetleniem bo ja mam zamiennik od Superb i kosztuje 265 zł + malowanie obudowy a oryginał beż podświetlenia ,używka i trzeba dać też ok 300 zł i też nie wiadomo czy się obejdzie bez malowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy ja mam zamienniki z kierunkowskazem i podświetleniem otoczenia i wszystko pięknie pasowało i nic nie przecieka do środka a więc jak ktoś nie montował tylko słyszał o nich to się nie wypowiada.

 

dysponujesz fotką, linkiem ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia lusterek są w moim profilu ale coś poszukam jeszcze.

 

42b71e065f5c6f0fm.jpg

5d4e4e7aed73a41dm.jpg

 

Tak wyglądają u mnie zamontowane lusterka zamienniki.

Edytowane przez M1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale nie masz już kierunków na błotnikach?? chyba troche za dużo tego jest jak dojdzie jeszcze na lusterku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko. Jak podłączyć kierunkowskaz do lusterka tak aby świecił jednocześnie z tym w błotniku? Pasek b5FL

Szukałem ale nic nie znalazłem oprócz niemieckiej strony z której nic nie rozumiem. Może ktoś już wymieniał(a robił to na pewno) lusterka i podłączał kierunek pod ten w błotniku. Narazie wiem tyle że mam boczek rozebrać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kierunki w błotniku zaślepić, np zaślepkami wolfsburg lub zrobić tak jak ja - pomalowałem migacze pod kolor samochodu, wygląda to całkiem dobrze. A jak już na siłe chcesz podłączyc 4-ty kierunek to pociagnij kable od migacza w błotniku do migacza w lusterku;) Chyba że ktoś wie dokładniej gdzie bliżej się wpiąć to niech napisze ;) Niewiem czy dodatkowy pobór prądu w obwodzie kierunkowskazów nie spowolni działania przekaźnika migaczy - tak jak spali nam się jedna żarówka to mrugają szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np zaślepkami wolfsburg

 

Tylko nie mogę nigdzie ich dostać.

 

 

Niewiem czy dodatkowy pobór prądu w obwodzie kierunkowskazów nie spowolni działania przekaźnika migaczy

 

Czyli będą migać wszystkie w większych odstępach czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności