Skocz do zawartości
focusgr

Montaż oryginalnego parktronika

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem trolluje :D haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd 1s0 racja są też na tył. Zmylilo mnie. Pompa 3aa działa pod bmr. Kilka aut już tak jeździ. Jedyne co to problem z Acc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pompe abs 3aa z tego co wiem może być problem z abs 3aa w 1.9 u mnie bmr z kodowaniem nie było problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki mam pompe abs 3aa z tego co wiem może być problem z abs 3aa w 1.9 u mnie bmr z kodowaniem nie było problemów

 

w BLS nie działa 3AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po ostatniej przygodzie na parkingu, postanowiłem rozpoznać temat odnośnie dołożenia czujników parkowania na tył do auta. Z tego co znalazłem na forum to CAN Getway powinien obsługiwać czujniki parkowania(jest 3C0 907 530 E), znalazłem też w garażu moduł, co prawda od Octavii o nr 1Z0919283B - pytanie czy te elementy są podobne w grupie VAG czy muszę kupić moduł przeznaczony dla passata B6, oraz czy będzie możliwa wizualizacja odległości do przeszkody na ekranie MFD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś szukał sterownika do PLA 1,5 passat b6 to zapraszam na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem po zamontowaniu czujników cofania w Passacie CC. Wszystko działa tak że dzięki za pomoc wszystkim.

Dla informacji innych 3 z 4 tylnych czujników da się wymienić bez ściągania zderzaka.

Wiązkę robiłem sam, OPS działa na sterowniku z Polo i to na nieoryginalnym radiu :)

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy przy montażu do służę pomocą.

 

Jedno tylko pytanie czy jeżeli w sterowniku jest zakodowane że to Polo to czujniki będą się inaczej zachowywać ?

Podejrzewam że w Polo czujniki są na innej wysokości.

Wydaje mi się że piszczą za szybko bo mam jeszcze zapas a wyje dźwiękiem ciągłym.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Damian zastanawiam się jak ogarniesz abs i epb pod cr w aucie z pd? masz jakieś pomysły?

 

Dasz radę zakodować do padaki pomkę 3AA?

Jesteś pewien, że Mirek ma pomkę 3AA?

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=2318155

Wszystko można, przekładnia 3 generacji, licznik premium, pompa ABS 3AA, EPB 3AA, zakupione czujniki, teraz tylko mocowania pdc, wiercenie i będzie PLA 2.0 [emoji14]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Damian, to zaczynam się rozglądać za gratami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanie odnosnie wizualizacji OPS.. posiadam fabryczny parkotronik oraz RNS 510. czujniki dzialaja idealnie ale chcialbym zmodzic by pokazywalo grafike w radiu, moj Gateway to 3C0 907 530 E. Czy wystarczy wymienic tylko sterownik parkotronika na taki : 3C8919475-4.jpg i zakodowac VCDS'em ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerobic instalacje od modulu PDC i zakodowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przerobic instalacje od modulu PDC i zakodowac

 

Moj modul to 3C0 919 283 C. przycisk parkotronika rowniez posiadam przy galce biegow.. Z przerobieniem instalacji moglbys napisac jakis instruktaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jestem nowy na Forum i proszę mi wybaczyć moje nieogarnięcie. Mierzę się z zamiarem zamontowania PDC z tyłu na 4 czujniki do mojego B7. Niestety nie posiadam ETKI i nie mam wglądu jakie części potrzebuję żeby skompletować PDC. Na Allegro jest pełno części o różnych oznaczeniach a nie chcę kupować metodą prób i błędów,chcę raz kupić i zamontować żeby działało i basta. Może mi ktoś pomóc i podać jakie dokładnie części muszę kupić? W aucie mam fabryczny tempomat i Navi więc z tego co tu czytałem będzie mi działała wizualizacja. Zderzak już kupiłem. Pytanie moje jest następujące; jakie mają mieć oznaczenie czujniki , wiązka w zderzak , jaki ma być moduł PDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie mają mieć oznaczenie czujniki , wiązka w zderzak , jaki ma być moduł PDC.

 

Wiązkę już kupiłem o numerze 3AF971104L mam nadzieję że dobrą dorwałem. Tylko zastanawia mnie jedno, w B6 widziałem że wiązki są łączone w wewnątrz samochodu a tu kostka jest zaraz przy zderzaku. Więc na mój rozum musi być jeszcze jakaś wiązka pomiędzy wiązką zderzaka a modułem PDC. Dobrze myślę? W aucie jeszcze nic nie rozbierałem i może takowa wtyczka jest schowana z tyłu pod lampą?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a czujniki? muszą być 1S0 czy mogą być 3C0? Kształtem są takie same a akurat mam dostęp do tych z oznaczeniem 3C0. Mogą takie być czy tylko i wyłącznie 1S0???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz założyć tylko tył to musisz mieć sterownik np od Polo nie od Passata.

Ja jestem po montażu do CC tylko tyłu i wszystko działa, zakładałem takie graty.

6R919475C PDC/OPS

1S0919275 - czujniki

8E0919279 - buzzer

wiązka własnej roboty tylko z kupionymi wtyczkami

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz założyć tylko tył to musisz mieć sterownik np od Polo nie od Passata.

Ja jestem po montażu do CC tylko tyłu i wszystko działa, zakładałem takie graty.

6R919475C PDC/OPS

1S0919275 - czujniki

8E0919279 - buzzer

wiązka własnej roboty tylko z kupionymi wtyczkami

Pozdrawiam

 

 

Ok. czyli czujniki muszę dorwać 1S0. z tym nie będzie problem... Sterownik też ogarnę na Alledrogo :) a wtyczki to rozumiem nówki serwisowe. Pamiętasz może lub masz gdzieś zapisane jakie były numery srwisowe tych wtyczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz na aledrogo "wtyczka vw pdc" - używane z kablami tylko przylutować i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie przerasta zrobienie samemu tej instalacji i technicznie i czasowo... znalazłem coś takiego:

http://www.carsystems.pl/vw-passat-b7-park-pilot-front-and-rear-w-ops-wire-harness,id1559.html

i tak sobie myślę żeby za jednym grzebaniem może zrobić przód i tył a to wtedy podniesie wartość Paska...

Moje pytanie jest następujące, czy sterownik oryginalny z b7 czyli 3AE919475 obrobi PDC z OPS?

Firma CARSYSTEMS ma w swojej ofercie sterowniki to tej instalacji 5K0919475E ,ten od nich jak i oryginalny z Passata są 8-io kanałowe Parkhilfe 8k.

Moje pytanie czy zadziała PDC z OPS na module z Passata?

Edytowane przez marcopollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności