Skocz do zawartości
focusgr

Montaż oryginalnego parktronika

Rekomendowane odpowiedzi

Co bedzie wyswietlane ?

 

obraz z kamery + jakas mala wizualizacja czujników + syglał dzwiękowy?

DSC_0239.jpg DSC_0240.jpg

sygnał dźwiękowy nie będzie wyświetlany :D - będzie pikać :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę może ktoś potwierdzić mi czy te moduły obsługują OPS na przód i tył :

 

 

5J0 919 475 B

 

 

56D 919 475 B

 

 

5K0 919 475

5K0 919 475 E

 

5K0 919 475 C

Edytowane przez bartekzks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5K0 919 475 E i jest 8 - jak widać z opisu

Screenshot_2014-10-18-08-39-22-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat , bowiem mam dylemat związany z właśnie zainstalowanym PDC w moim CC.

Mam założony przód i tył (zestaw Logic z dwiema centralkami) z funkcją OPC na ekranie RNSa 510 i zastanawiam się jak wkomponować będący obecnie jeszcze luzem (wisi chamsko na kablu z otworu złącza diagnostycznego :P ) przycisk aktywujący przód w panelu przy drążku zmiany biegów.

Jako że nie mam zestawu ori, to włącznik też jest inny (mały okrągły przełącznik) i w związku z tym czy mogę go tak po prostu wmontować w jedną z zaznaczonych na czerwono zaślepek czy lepiej zrobić go gdzieś obok (obszar zielony) ?

przyciski_przy_drazku_biegow2.jpg

Pytam, bo nie rozbierałem jeszcze tego panelu centralnego i nie wiem czy da radę tak zakombinować.

Czy może lepiej szukać w sieci oryginalnego przełącznika ? Jeśli tak, to jakie ma on oznaczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam VW Passat b6 rok produkcji koniec maja 2008 r wersja highline mam oryginalny parktronic przód i tył oraz fabrycznie zamontowane radio rns510, chciałbym u siebie uruchomić wizualizacje parkowania. Czy ktoś mógłby mi pomóc zmienić kodowanie gdyż gatway oraz sterownik mam przystosowany fabrycznie do OPS. Proszę o pomoc ewentualnie o namiary na jakich warsztat województwo PODLASKIE. dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam VW Passat b6 rok produkcji koniec maja 2008 r wersja highline mam oryginalny parktronic przód i tył oraz fabrycznie zamontowane radio rns510, chciałbym u siebie uruchomić wizualizacje parkowania. Czy ktoś mógłby mi pomóc zmienić kodowanie gdyż gatway oraz sterownik mam przystosowany fabrycznie do OPS. Proszę o pomoc ewentualnie o namiary na jakich warsztat województwo PODLASKIE. dziekuje

 

Jakbyś miał fabrycznie sterownik do OPS to zapewne być już miał OPS, a tak trzeba przerobić instalację auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mogę zakladac nowych tematów wiec pisze tu. Jak sprawdzic model zamka w lewych tylnych drzwiach? Gdyz musze go wymienic bo jest wadliwy. Napisane mam na kartce serwisowej 3C2 111 , BKC LC9X HNU UP. Czy moge gdzies to sprawdzic w papierach czy musze odkrecic i na zamku bedzie napisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie mogę zakladac nowych tematów wiec pisze tu. Jak sprawdzic model zamka w lewych tylnych drzwiach? Gdyz musze go wymienic bo jest wadliwy. Napisane mam na kartce serwisowej 3C2 111 , BKC LC9X HNU UP. Czy moge gdzies to sprawdzic w papierach czy musze odkrecic i na zamku bedzie napisane?

 

zadzwon do ASO to ci powiedza nr po VINie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny fajnie to wygląda, też byłem dzisiaj w ASO dowiedzieć się o montaż, ale u mnie trzeba dołożyć wyświetlacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie jakie musi być wiertło aby wywiercić w tylnim zdzerzaku otwór pod czujnik cofania org.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamiętam, pod czujniki nowego typu 17,6

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam ponieważ miałem zainstalowane nie orginalne czujniki o srednicy 21.5 czy są jakieś tulejki czy maskownice aby wpasować te mniejsze czy raczej musiał bym szukać nowego zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17,6 to jest juz otwór większy, na czujnik zakłada się uszczelkę, wiec sam czujnik ma coś 17mm

czy do takich wielkich dziur znajdziesz uszczelki, wątpię, na pewno nie w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupienie zderzaka w kolorze bez malowania graniczy z cudem, pomijając juz szczegół, że i tak kurier by go zniszczy w transporcie. Dwa razy próbowałem i zawsze niestety został obity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego niech kupi najtańszy cały i pomaluje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego niech kupi najtańszy cały i pomaluje...

 

Też mi się tak wydaje 100zł za zderzak + 300zł za malowanie, tak ja zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności