Skocz do zawartości
Domely

Klocki hamulcowe w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za rade ale ceny to jakies z kosmosu tam maja, u mnie w sklepie mam textara za 170 a to klocki klase wyzsze chyba. Tylko ze mnie nie interesuje ktora klasa wyzsza, lub ktore na dluzej starcza czy lepiej hamuja. Interesuje mnie ktore najmniej pylą. Ma ktos jakies doswiadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rade ale ceny to jakies z kosmosu tam maja, u mnie w sklepie mam textara za 170 a to klocki klase wyzsze chyba. Tylko ze mnie nie interesuje ktora klasa wyzsza, lub ktore na dluzej starcza czy lepiej hamuja. Interesuje mnie ktore najmniej pylą. Ma ktos jakies doswiadczenia?
tu masz TRW od 79zł http://allegro.pl/listing.php/search?category=18837&sg=0&string=trw+b6&order=p&change_view=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tez juz sie doszukalem TRW na allegro ;) Ale dzięki kolego, jednak z tego co poczytałem to Textary chyba beda miej pyliły niż te TRW, a ty jak myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tez juz sie doszukalem TRW na allegro ;) Ale dzięki kolego, jednak z tego co poczytałem to Textary chyba beda miej pyliły niż te TRW, a ty jak myślisz?
ja tam zakładam TRW i jestem zadowolony i ludzie którym doradzam te klocki też są zadowoleni zarówno z żywotności jak i pylności tylko to nie są klocki za 79zł za komplet a tak jak kolega wyżej pisał coś koło 200zł ale się opłaca to tak ode mnie a jakie ty wybierzesz to już twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Ja znalazlem za 150 czy 160 chyba. Na tyl bym zakladal bez wahania bo mam takie i nic nie pylą ale tyl nie pracuje tak jak przod.Dlatego tez producent zalozyl na przod inne niz TRW a to o czyms swiadczy... Niestety Juridow nie moge znalezc pozatym mi nie chodzi o jak najdluzszy zywot ale najmniejsze pylenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a myslales moze o klockach ATE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bicie piany !!!

 

koledzy nie czytacie wątku - wszystko było opisane !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja kupowalem na tyl do varianta takie .

 

12.JPG

 

Trzeba by wiedziec co oznaczaja te oznaczenia zaznaczone na czerwono , bo wydaje mi sie ze te numery na cene wplywaja . A co oznaczaja , ciekawe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowalem na tyl do varianta takie .

 

[ATTACH]47414[/ATTACH]

 

Trzeba by wiedziec co oznaczaja te oznaczenia zaznaczone na czerwono , bo wydaje mi sie ze te numery na cene wplywaja . A co oznaczaja , ciekawe ?

to nr z fabryki klocków chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ate sa spoko z tego co czytalem ale producent wiedząc o nich zalozyl Jurid i Trw a Ate tylko tarcze,a w pierwszym montazu to wiadomo ze montuje najlepsze,aby auto jezdzilo bez przeszkod w okresie gwarancyjnym, zaloze sie ze pozniej na wymiane jak sie przyjezdza to juz ci nie zmontuja Juridow bo za rzadko bys serwis odwiedzal. Jednak byl ten temat juz maglowany troche w tym wątu a ja poruszyłem nową sprawę a ktora bardzo mnie interesuje, mianowicie ktore klocki najmniej pylą?

 

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

 

Na razie na podstawie mojej wiedzy(ktora moze sie zmienic do zakupu) klocki przod zaloze chyba Textar a tarcze ATE ale dalej ochoczo czekam na opinie KTORE KLOCKI NAJMNIEJ PYLĄ NA PRZODZIE? bo na tylnich kolach to wiem juz z autopsji ze TRW wogole nie pylą i takie będe zakładał na tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ate sa spoko z tego co czytalem ale producent wiedząc o nich zalozyl Jurid i Trw a Ate tylko tarcze,a w pierwszym montazu to wiadomo ze montuje najlepsze,aby auto jezdzilo bez przeszkod w okresie gwarancyjnym, zaloze sie ze pozniej na wymiane jak sie przyjezdza to juz ci nie zmontuja Juridow bo za rzadko bys serwis odwiedzal. Jednak byl ten temat juz maglowany troche w tym wątu a ja poruszyłem nową sprawę a ktora bardzo mnie interesuje, mianowicie ktore klocki najmniej pylą?

 

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

 

Na razie na podstawie mojej wiedzy(ktora moze sie zmienic do zakupu) klocki przod zaloze chyba Textar a tarcze ATE ale dalej ochoczo czekam na opinie KTORE KLOCKI NAJMNIEJ PYLĄ NA PRZODZIE? bo na tylnich kolach to wiem juz z autopsji ze TRW wogole nie pylą i takie będe zakładał na tył.

ze zacytuję
- oryginalny NISSIN pyli mało a hamuje super

- REMSA pyli delikatnie wiecej a hamuje niezle(jak na klocki za 85zł które jakosciowo sa naprawdę jak z wyższej półki)

- EBC czarne pyli sporo a hamuje porównywalnie z remsa albo... gorzej!!....

- ATE pyli mniej niz REMSA a hamuje (jak patrze z perspektywy czasu) chyba natym samym poziomie co REMSA (dużo tansza)

- KASHIYAMA - mi pyliła srednio, ale maięłm ja krótko... wspaniale za to tarcze niszczyła :)

tyle z moich doświadczeń...

havok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to bardzo ciekawy głos,i sporo wnoszący, tylko skad ja ci teraz nissin wezme. Juz patrzylem na allegro to nie ma wogole tego w klockach do zadnego auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to nr z fabryki klocków chyba

 

Moze i tak , a moze oznaczenie konkretnych klockow , nie wiem wymiar ,grubosc .

 

W linku ktory tu ktos podawal na allegro ,wlasnie te numerki roznia aukcje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mielke, czytalem ten link o ebc,widze ze mają niezle produkty dopasowane do roznych potrzeb i mają nawet specjalny robiony pod kątem niskiego pylenia-redstuff. Sprawdzalem narazie na allgro i sa redstuffy ale za 415zl. Ale aż tyle za klocki to nie jestem gotow dac :)

 

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:03 ----------

 

Najlepsze jest to ze gadalem dzisiaj z kims kto mial textary zalozone i mowi ze pylily mu bardzo, a czytalem wczesniej na forum ze komus z trzech roznych textary najmniej pylily. Z mechaniorem znajomym gadalem i mi mowil ze ate i textary sa miekkie a takie zawsze pylą i zebym sobie hart sport kupil bo te sa twarde.... Mysle ze moze byc tak ze sa rozne wersje klockow jednej firmy mimo iz do tego samego auta tak jak w Ebc i stąd roznice zdan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak zdemontować przednie zaciski?

 

Odkręciłem 2 śruby od wewnątrz, zdjąłem sprężynę i za nic zacisk nie chce zejść :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz minimalnie wcisnąć tłoczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności