Skocz do zawartości
darco112

fotel kierowcy <=> fotel pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki opis wyczerpujący tylko u mnie zamiast śrób torx są zwykle, o ile dobrze pamiętam to 13, a ja torx się naszukalem :debil:debil

Edytowane przez borowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ciężko go wyszarpać ale jak przesuniesz go mocno do tyłu to powinien wypaść z szyn!

Jak maskownice z szyn zdjąłeś heheh?

 

Pozdrawiam i cieszę się, że mój opisik się przydał

Arek

nie szarp tylko udez delikatnie mlotkiem w wystajacy bolec na froncie zaczepu i sam bez pomocy rak ci zjedzie i wypadnie na wykladzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi kiedyś wypadla ale nic zlego się nie dzialo teraz mam wyjęte siedzenie i nie wiem gdzie ją zamontować? może coś doradzicie. Z góry dziękuje :hmm:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy jak to jest tą procedurą wyjmowania foteli? Może wystrzelić poduszka? Co po kolei robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpiąć kleme aku.

Wypiać wtyczki pod fotelem.

Wymontowac fotel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta77

:aniolekFotel przedni vw passat b5 1998 jak się demontuje

Edytowane przez zeta77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , mam poszycie fotela prawego , chce je przelozyc do fotela kierowcy , w poszyciu -materiale jest chyba ze 4 druciki ,jak je zamontowac do oparcia / fotel podgrzewany z regulacja ledzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2016 o 13:47, kownas19 napisał:

witam , mam poszycie fotela prawego , chce je przelozyc do fotela kierowcy , w poszyciu -materiale jest chyba ze 4 druciki ,jak je zamontowac do oparcia / fotel podgrzewany z regulacja ledzwi

I jak udało się ?  Pasuje siedzisko pasażera do fotela kierowcy,bo chciałbym przełożyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak udalo sie , 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuje zabrać się za demontaż tapicerki na początek z sedziska tylnej kanapy i udało się wokół zdjąć ale jak ją zdjąć z tych prętów ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymontowałem dziś fotele z pojazdu celem odkurzenia pod nimi i teraz kompletnie osłony prowadnicy nie pasują. co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności