Skocz do zawartości
jaarecki

skarga na moderatora tego forum

Rekomendowane odpowiedzi

No tak:

Punkt 1:Admin ma zawsze rację

Punkt 2:Gdyby Admin nie miał racji patrz punkt 1

ejj To Mój TxT :D

 

powracając do tematu, nie wiem czemu czepiacie się Majcina! Każdy pełni swoje obowiązki i tyle! jest Regulamin którego trzeba przestrzegać !

 

 

 

 

chyba jestem ... :D:D:D:D

Edytowane przez jarucki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można to robić jednak z klasą i kulturą...

Ale widzę, że niestety to do Ciebie nie dotrze o dla Ciebie ludzie to "zbiory literek na Twoim ekranie"... Ciekawy tylko jestem, czy tak samo zwracasz się wobec ludzi na chodniku, w pracy-gdziekolwiek musisz mieć kontakt z kimś twarzą w twarz.

Tak czy inaczej-kultury nie masz za grosz niestety.

A ja już w pouczanie się nie będę bawić, bo nie lubię rzucać grochem o ścianę. Wystarczy, że masz grono owieczek, które w Twoim błędnym przekonaniu i rozumieniu pewnych spraw będą Ciebie dalej utwierdzać.

Zapamiętaj tylko jedno-to forum tworzą ludzie, a nie Twoje chamstwo i zasady. Jak tak będziesz dalej postępować, to normalniejsi ludzie będą rezygnować z forum-zostaną tylko... Domyśl się, jacy.

 

Wszystko już powiedziałeś :) ? Bo ja nie mam nic do dodania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, że masz grono owieczek

 

Krawcol a ja bym poprosił o rozwinięcie myśli. Chyba nie sprawi ci to kłopotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy, nie ciągnij tego już dalej ;) Każdy ma swoich przyklaskiwaczy ;)

Ja mam Ciebie, Krawcol ma charakterka - albo odwrotnie ;)

 

Więc dla mnie EOT. Porozumienia nie będzie więc po co to ciągnąć dalej? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Łysy wszystko już wie, ja wszystko już wiem. Jak wielce urażony moim chamskim zachowaniem Krawcol-moralista też już wszystko będzie wiedział to może po prostu koniec tematu :P ? Dla mnie EOT i już tu nie dyskutuję, bo nie ma z kim ;) Krawcol wylewa już tylko swoje żale i nie przyjmuje żadnych argumentów, ja tez nie przyjmuję argumentów. Problem kolegi skarżącego się na Majcina rozwiązany. Finito ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Dajcie spokój już z tym tematem ludzie ,trzeba się pogodzić że są prawa i obyczaje forum, ja na wstępie też dostałem 2 ostrzeżenia bo nie chciało mi się czytać regulaminu ,niektórych ponosi może ,też są ludźmi proste ,tylko znowu majcin jest te bee :)chyba komuś chłop za skórę zalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro, sprawa Majcina to raczej wyjaśniona. Teraz chodzi o chama - admina ;) Więc jak Krawcol uzna, ze sprawa wyjasniona i zamknieta, to i temat sie zamknie ;) Nowe narzekania w nowym temacie ewentualnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
Ale widzę, że niestety to do Ciebie nie dotrze o dla Ciebie ludzie to "zbiory literek na Twoim ekranie"...

 

może to jednak dobre by nie podchodzić emocjonalnie. Już dawno by nam Jędręk ześwirował jakby w każdym widział zagubioną owieczkę. To forum motoryzacyjne z zasadami a nie Kółko Wspólnej Adoracji i chyba nikt nikomu tu nie będzie matkować.

 

Tak czy inaczej-kultury nie masz za grosz niestety.

dla Ciebie słowo "debilizm" to oznaka braku kultury?? rzeczy trzeba nazywać po imieniu.

 

Jak tak będziesz dalej postępować, to normalniejsi ludzie będą rezygnować z forum-zostaną tylko... Domyśl się, jacy.

 

no popatrz a Ty zrezygnowałeś i wróciłes, czyli nie jest aż tak źle ;)

 

 

Edit: ale naklepaliście..... a ja się tu pocę żeby coś mądrego napisać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Admina to mi zostawic w spokoju.

Byc moze troszke za daleko pojechane zostalo z jego ust,ale po co ma udawac kogos kim nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będziesz dalej postępować, to normalniejsi ludzie będą rezygnować z forum-zostaną tylko... Domyśl się, jacy.
no popatrz a Ty zrezygnowałeś i wróciłes, czyli nie jest aż tak źle
Oj wyjęłaś mi to z ust
Bez komentarza
Ja myślę że należy wyjaśnić kilka słów Tomasza chciałbym posłuchać o kogo chodzi i kogo Tomasz ma na myśli pisząc
zostaną tylko... Domyśl się, jacy.
Bo uważam że ja zostanę, to w takim razie jaki ja jestem bo moja inteligencja tego nie ogarnia.
Problem kolegi skarżącego się na Majcina rozwiązany. Finito
I jak na razie Tomasz ma konflikty z moderatorami bo o ile pamiętam poprzednio był konflikt z Dużym teraz Do Majcina coś nasz niewierny Tomasz miał a teraz sięgnął władz najwyższych. No no no a może chodzi o przejęcie władzy na najwyższym szczeblu? Oh Tomek myślałem że wróciłeś do nas bo coś ci się poukładało, a ty dalej walczysz. No nic niektórzy tak mają że boją się kończyć zdania które zaczęli (ja bym chciał przeczytać "jakim" jestem skoro zostaję). I nie pisz mi Jedrek że mnie to nie dotyczy, dotyczy bo ktoś nie dopowiedział za kogo mnie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to chyba naprawdę nie macie innych problemów. Cóż - pozazdrościć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładnie Krawcol udeża w nas wszystkich.Bo ja też zostaje więc kim jestem???Jedrus jeszcze i tak spokojnie kolesia potraktował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo sobie wszyscy lepiej wypijemy na ogolnopolskim zamiast tych wszystkich wypowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy zostaną :?: Tacy, którzy przymykają oczy na chamstwo i brak kultury-tyle można było się domyślić.

Chodzi mi o traktowanie ludzi z odpowiednią godnością-czego wcześniej wymieniony user nie robi. Nie chodzi w żadnym wypadku o podejście emocjonalne, ale o jakieś zasady. Na forum zasady określa regulamin, a w kontaktach międzyludzkich ogólnie przyjęte zasady moralne... I takie zasady są jednak nad regulaminem forum. Zawsze łatwiej obraża się kogoś, kogo nie zna się osobiście-i to bardzo często czyni się na tym forum. Ale boli to tym bardziej, jak czyni to moderator lub administrator forum-dlatego się uczepiłem jedrusia.

Admina to mi zostawic w spokoju.

Byc moze troszke za daleko pojechane zostalo z jego ust,ale po co ma udawac kogos kim nie jest?

Trochę przesadził.

Widzę, że niestety pewnych spraw na forum nie da się wyprostować-było tak w okresie, kiedy zrezygnowałem z forum 2 lata temu i jest tak nadal.

Dla pytających dlaczego wróciłem-nie o tym jest rozmowa w tym temacie. Ale odpowiem Wam-z przyczyn czysto technicznych-lubię podłubać w aucie i lubię czasami komuś pomóc, podpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie milo sie zrobilo, dajcie juz spokoj, mam propozycje kto napisze po mnie posta ten stawia krate browarow na ogolnopolskim:D

padaja nie potrzebne okreslenia

zawsze cos, zawsze i tak juz bedzie, zaczelo sie od majcina i skonczylo na krawcolu kto nastepny? panowie nie spinajmy sie tak, rozpuscmy wlosy na klatach i oddychajmy pelna piersia (kobiety tez) :hyhy:

 

//wygrales szy :D to lepsze niz zamykanie watku :D

//ps. :napieska :D

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla pytających dlaczego wróciłem-nie o tym jest rozmowa w tym temacie. Ale odpowiem Wam-z przyczyn czysto technicznych-lubię podłubać w aucie i lubię czasami komuś pomóc, podpowiedzieć.

 

super, to pomagaj a nie nawracaj innych ;)

mnie nie nawrócisz, jak to mówią - cham zawsze chamem pozostanie ;)

 

jeśli Ci się samopoczucie poprawia albo masz jakieś spełnienie dzięki temu to możesz się mnie czepiać - spłynie to po mnie jak po kaczce ;)

 

pozdrówka i krata na ogólnopolskim dla szyndera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super, to pomagaj a nie nawracaj innych

mnie nie nawrócisz, jak to mówią - cham zawsze chamem pozostanie

 

jeśli Ci się samopoczucie poprawia albo masz jakieś spełnienie dzięki temu to możesz się mnie czepiać - spłynie to po mnie jak po kaczce

jedrus, słoma całymi snopkami wychodzi Tobie z butów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozdrówka i krata na ogólnopolskim dla szyndera

poprosze kurierem bo nie wybieram sie na ogolnopol :] albo nie... postaw kolegom i zrob kilka fotek typu: :napieska :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedrus, słoma całymi snopkami wychodzi Tobie z butów...

 

właśnie coś mnie uwierało ostatnio, może faktycznie to to :) ? koniec Tomusiu czy będziesz dalej siebie... ee.. znaczy niby mnie pogrążał ;) ? może skonsultuj to z wiesz kim i jak dostaniesz pozwolenie to skończmy tę marną "dyskusję" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności