Skocz do zawartości
jaarecki

skarga na moderatora tego forum

Rekomendowane odpowiedzi

Chcieliśmy jednakze wiedzieć z jakiego powodu (a moze lepiej, z czyjego) powodu znikneły. Wiem ze moge takiej informacji nie otrzymac, ale zapytać zawsze warto
Widzę że tam po staremu, swojego czasu kilka moich postów też wyleciało z tego działu, skasowane przez tą samą osobę, także bez uzasadnienia.

Prawdę móiac nie chciało mi się tego wywlekać, ale widzę że tam ktoś kręci swoje lody i wywala to co mu koliduje w biznesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku jak ktoś tam kręci sam lody to trzeba interweniować, forum komercyjne jest w innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wywala to co mu koliduje w biznesie...
ja o tym już pisałem do adminów > dosłownie, tak jak Ty tutaj i zero reakcji.

Nie ma to jak "gonić" buble, czekać aż padną i kasować za ich naprawę ;)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś naświetli jakieś konkrety o co kaman ?

 

czytaj od 110 postu, temat został podłączony pod istniejący tylko tytuł nie został zmieniony...i nie dotyczy moderatorów i adminów

 

 

Korzystając z okazji - pozdrawiam moda Dużego

 

A Ty tez przeczytaj co napisałem powyżej bo teraz błysnąłeś, jak lampa naftowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demokracja to idiotyczny ustrój dlatego też od dawna, wszelkie ostrzeżenia mam tam gdzie słońce nie dochodzi:-)
Nie bardzo wiem co ma demokracja do miejsca, gdzie pakujesz sobie ostrzeżenia.

W każdym razie odwzajemniam pozdrowienia i "dwa" słowa wyjaśnienia:

 

Nie wiem skąd u niektórych forumowiczów bierze się przekonanie, że na forum panują zasady demokracji. Wyprowadzam więc ich z błędu - forum to nie kalka Rzeczpospolitej czy innego demokratycznego państwa. Zarządza tym "interesem" grupa kolegów od passata i kieliszka ;) i ustala zasady wg własnego widzimisię. Rejestrując się akceptujecie regulamin (kulawy bądź co bądź, ale pracujemy nad bardziej przejrzystą formą) ustanowiony przez tę grupę.

 

Co do ostrzeżeń - to narzędzie, które pozwala nam utrzymać jako taki porządek na forum. Wybaczcie Panowie, ale nie mamy czasu do każdego pisać PW ze zwróceniem uwagi na naruszenie regulaminu. I czy to kolega z regionu, czy stary user, czy nowo zarejestrowany - każdy jest traktowany tak samo, nie ma sentymentów. Dostajemy raporty, sami trafiamy na posty naruszające regulamin i 3-ma kliknięciami myszką załatwiamy sprawę.

Niektórzy z Was np. Michal1980, strzelają foszka publicznie, inni wyzywają nas przez PW od mend, ch.ujów, zomowców, jeszcze inni chcą żeby ssać im pałkę. A trafiają się i tacy forumowicze, którzy w PW napiszą "oj, sorki, przeoczyłem ten punkt", "nie doczytałem" itp. - takiemu userowi z miejsca cofamy ostrzeżenie. Niech nie wydaje Wam się, że walimy krechy dla własnej satysfakcji - próbujemy utrzymać tu porządek dla Was, żeby znalezienie odpowiedzi na problemy z autem zajęło jak najmniej czasu.

Uuuf, mam nadzieję, że naświetliłem trochę temat i zmniejszy się promil obrażonych forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
inni wyzywają nas przez PW od mend, ch.ujów, zomowców

To od razu takiem :ban?: na tydzień a jak nie pomoże, to permamentnego.

 

 

 

jeszcze inni chcą żeby ssać im pałkę.

Może trzeba założyć wątek towarzyski z ogłoszeniami? :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, Duży popsułeś całą zabawę. Lubiłem ten temat poczytać jak mi smutno było i odrazu humor miałem lepszy a teraz pewnie nie będzie już to samo. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A trafiają się i tacy forumowicze, którzy w PW napiszą "oj, sorki, przeoczyłem ten punkt", "nie doczytałem" itp. - takiemu userowi z miejsca cofamy ostrzeżenie. Niech nie wydaje Wam się, że walimy krechy dla własnej satysfakcji - próbujemy utrzymać tu porządek dla Was, żeby znalezienie odpowiedzi na problemy z autem zajęło jak najmniej czasu.

 

:dobrze i takie podejście do tematu rozumiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem to obrzucanie się inwektywami.

Kolejne posty niech będą na temat, czyli zgodnie z powyższą prośbą Kazia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest skarga, chciałbym się tylko dowiedzieć czy dostałem ostrzeżenie słusznie.

 

Napisałem taki temat:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/112826-Tarcze-hamulcowe-4motion

 

Treść ostrzeżenia: Naruszenie punktu 2.2.d regulaminu forum (upewnij się, czy twojej wiadomości nie da się podłączyć pod istniejący już temat).

 

Czy chodzi o ten temat?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/9512-Tarcze-ty%C5%82-kombi-4Motion-3bg-jakie

 

Jeśli tak, to mam się podłączyć pod tamten temat sprzed 4 lat?

Za takie coś od razu ostrzeżenie? Aż strach zakładać nowy wątek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak, to mam się podłączyć pod tamten temat sprzed 4 lat?

A co to za różnica sprzed ilu lat jest wątek,przecież jak napiszesz nowy post,to pokaże że jest nowy post w tym wątku.Pomyśl jak by wyglądało forum gdyby było kilkanaście wątków w tym samym temacie.

 

---------- Post added at 13:41 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

 

Jeśli tak, to mam się podłączyć pod tamten temat sprzed 4 lat?

A co to za różnica sprzed ilu lat jest wątek,przecież jak napiszesz nowy post,to pokaże że jest nowy post w tym wątku.Pomyśl jak by wyglądało forum gdyby było kilkanaście wątków w tym samym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później są posty o archeologach...

Do tego ja miałem konkretne pytanie o numery tarcz a nie jakiej firmy kupić.

 

To może połączyć wszystkie tematy np o odpalaniu

http://forum.vw-passat.pl/search.php?searchid=169134

Tematy Problem z odpaleniem - Passat B5 , Odpalanie auta , Odpalanie - zółta kontrolka ostrzegawcza spalin silnika , Odpalanie 110TDI, kiepskie odpalanie po nocy , ODPALANIE TDI DZIWNE!!! kontrolka swiec wariuje i wiele wiele innych.

 

Jak to forum wygląda jak jest tyle tematów o odpalaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Później są posty o archeologach...

 

Co innego jak ktoś odświeży kotleta pisząc jakąś głupotę typu " mam tak samo" czy " u mnie też "

 

a co innego jak ktoś zada konkretne pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lub prawie to samo co ja widzę czytając niektóre posty.

 

Nie jesteśmy w stanie kontrolowac każdego postu w każdym wątku ;) Jeśli cię coś niepokoi i uważasz że łamie to regulamin forum - zgłoś nam poprzez raport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności