Skocz do zawartości
jaarecki

skarga na moderatora tego forum

Rekomendowane odpowiedzi

może skonsultuj to z wiesz kim i jak dostaniesz pozwolenie to skończmy

Ręce opadają-szkoda mi już słów na Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli, że co ;) ? koniec tematu, czy znowu z płaczem spadasz z forum?

podejmij jakąś męską decyzję a nie podchody robisz ;)

 

dla mnie EOT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy znowu z płaczem spadasz z forum?

Żebyś Ty nie poleciał z płaczem do mamuni syneczku.

Dlaczego chcesz mnie z forum usuwać, tak przy okazji :?: Co :?:

Nie zapędziłeś się troszkę dziecko :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię nie chcę nigdzie usuwać Tomaszku :) Tylko krucjatę tutaj prowadzisz i nie wiem w sumie dlaczego. Chociaż zaraz - nie interesuje mnie to :P Zapytałem czy uciekasz z forum jak ostatnio - jak wielce obrażona primabalerina ;)

 

ps: nie spodziewałbym się tak okropnych słów od Ciebie. Przecież Ty nie zniżasz się do takiego poziomu ;) Jak chcesz jeszcze mi poubliżać to śmiało, dla mnie temat już wypada z zainteresowań :) Buziaczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość prince

a ja jeszcze dorzucę. po rozmowie na PW z wielce tu ważnym adminem okazało się że administracja nie przestrzega regulaminu. napisałem że dostałem tylko 2 ostrzeżenia i od razu bana, a w regulaminie jasno jest napisane że bana dostaje się po 5 ostrzeżeniach i mówię że administracja nie przestrzega regulaminu i oto odpowiedź samego admina:

 

7093356df789.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze zadnej odpowiedzi.... czyzby ktos usunal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie usuwał (poza kontem znowu założonym) - jakby usuwał byłoby info, że post edytowany przez... itd.

 

 

zapewne chodziło o tą moją odpowiedź:

 

"ok, nie przestrzega - bywa. złóż sobie skargę do trybunału konstytucyjnego."

 

aaaaaaaa znowu tu napisałem. koniec kropka nie ma mnie już w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem krótko - ten temat przerodził się pyskówkę i całkowicie odbiegł od założonej przez autora tresci.

Tak więc dwaj panowie - niech sobie na PW powrzucają i wyjaśnią poglądy :kwasny:

Albo zamknijcie już to w piz.......u i do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus i ty mi jeszcze wysyłasz zaproszenie do grona przyjaciół :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo zamknijcie już to w piz.......u i do kosza.

Dokładnie, w razie potrzeby założy się nowy temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

dla mnie żenadą jest zakładanie tego typu tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem krótko - ten temat przerodził się pyskówkę i całkowicie odbiegł od założonej przez autora tresci.

Tak więc dwaj panowie - niech sobie na PW powrzucają i wyjaśnią poglądy :kwasny:

Albo zamknijcie już to w piz.......u i do kosza.

 

Dobrze skwitowane...Czytam to już od jakiegoś czasu i co?Robi się bezsensownie...Istnieje takie coś jak PW,tam sobie nawrzucajcie i po sprawie :) Po co taka jałowa dyskusja skoro każdy i tak ma swoje racje?Pozdrawiam Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację dziewczyny i chłopaki, dlatego Jedrek skończył dyskusję a ciągniecie niepotrzebnie ją sami. Myślę że dziecinada znalazła się też w podpisach obu panów i z tego powinni oboje zrezygnować. Mam też swoje zdanie na ten temat, które wyraziłem powyżej i dalej uważam iż jest ktoś kto podejmuje decyzje i za nie odpowiada na forum a nam nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz temat nie zamkniety to ja cos dorzuce. na forum jest nas juz chyba ponad 17tys uzytkownikow?? z czego niektorzy nie szanuja nikogo i nie licza sie z niczyim zdaniem. wiec pisac skargi na adminow czy moderatorow jest bezsensu poniewaz nikt nie notuje sobie na kartce tego co ktos powiedzial itp. ze ktos dostal bana po 2 a nie po 5 ostrzezeniach to nie jest wina moderatorow, poprostu sobie zasluzyles i tyle. ja ze swojej strony dodam ze zamiast plakac w tym dziale lepiej zacisnac zeby i tyle. tez mialem dosyc jednego moderatora ale pozniej juz bylo ok. o sprawie zapomnialem. a z adminami tez mozna sie dogadac co wczoraj udowodnil mi JEDRUS:)

pamietam ze juz byl jeden uzytkownik w tamtym roku ktory wyglosil w ktoryms dziale wielkie pozegnanie z forum. "krawcol" z tego co pamietam.(nie mylic z kolega tomkiem krawcol82) rowniez stworzyl przemowienie i moim zdaniem tylko sie osmieszyl. jest nas duzo wiec niech kazdy zachowa chociaz troszke kultury osobistej a nie bedzie zadnych problemow. :) pozdrawiam wszystkich;)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"krawcol" z tego co pamietam.(nie mylic z kolega tomkiem krawcol82)

 

akurat w tym przypadku to "nie mylić" jest mylące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"krawcol" z tego co pamietam.(nie mylic z kolega tomkiem krawcol82)

 

To będzie trudne :rotfl:

 

Chyba nawet nie zadałeś sobie trudu żeby przejrzeć wątek ...

 

* Jedrus był pierwszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, chyba czas zamykac ten watek ;) nie ma co tego roztrzasac ani w jedna ani w druga strone :)

 

jakby ktos chcial coś dodać sensownego - klepnąć na PW do kogolwiek "władnego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akurat w tym przypadku to "nie mylić" jest mylące

 

to tym bardziej dla mnie jest to smieszne ze ktos kiedys robil problemy i wypisywal pozegnanie a pozniej wraca pod ta "prawie" sama nazwa i dalej jest cos nie tak.

tyle fajnych dzialow mamy np humor i rozrywka, nie lepiej posmiac sie z dowcipow itp zamiast szukac problemow?? i robic z siebie ofiare??;) pozdrawiam

 

i dzieki artmin ze otworzyles mi watek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zamykam ponownie

jakby ktos chcial coś dodać sensownego - klepnąć na PW do kogolwiek "władnego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności