Skocz do zawartości
jaarecki

skarga na moderatora tego forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra styka chyba wszystko koledze wyjaśniliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa wyjasnili.

 

dziewczyny do łóżek, najwyższy czas. albo na wiejskie dyskoteki.

 

gorzkie żale to do kościoła. już mi niedobrze od tego babskiego smęcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego majcin tylko czasami moglbys najpierw wytlumaczyc nie szukam zwady z toba :) juz ja mialem rozumiem pozadek musi byc bo syf by byl tylko czasem lepiej bedzie jak najpierw wytlumaczysz a nastepnym razem wlepisz kare bo niektorzy nawet nie wiedza za co maja naruszenia zrozum ze jak ktos ma problem z autem ( swoim pierwszym w zyciu ) i cos nie gra szuka pomocy i klepie posy za postem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma się do czego odnosić, ponieważ konto na którym miałem problem akurat ów moderator mi zablokował do 1.06

 

zablokował on bo był pierwszy. ja bym Ci dowalił więcej do pieca zapewne.

 

z innego konta które utworzyłem właśnie na tą potrzebę.

 

na PW do administracji możesz pisać nawet z banem. Twój błąd, bo zakładanie nowego konta jest karane jego kasowanie i +1 do debilizmu :P

 

zdaję sobie sprawę że zablokują mi zaraz IP, ale musiałem stworzyć nowe konto i to napisać

 

lepiej Ci :) ? może lepiej było iść pobiegać?

 

sam moderem jestem i wiem na czym to polega

 

dawaj adres forum. wpadnę sobie tam do Ciebie i porobię trochę ********olu, może będziesz miał więcej zajęcia i się od nas odwalisz :P ?

 

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

 

kolego majcin tylko czasami moglbys najpierw wytlumaczyc nie szukam zwady z toba juz ja mialem rozumiem pozadek musi byc bo syf by byl tylko czasem lepiej bedzie jak najpierw wytlumaczysz a nastepnym razem wlepisz kare bo niektorzy nawet nie wiedza za co maja naruszenia zrozum ze jak ktos ma problem z autem ( swoim pierwszym w zyciu ) i cos nie gra szuka pomocy i klepie posy za postem

 

Majcinowi zapiszemy waleriankę, to fakt ;)

 

jednak nie zmienia to faktu, że jak się jest bałwanem i nie widzi się wielkiego napisu:

Forum dla nowych użytkowników

 

To co innego komuś może pomóc?

 

Koleżka zasłużenie dostał kartkę a później bana (za drugie konto) więc jak mówię - gorzkie żale to do kościoła. Jak się nie umie stosować do regulaminu to trzeba :debil :debil :debil :debil :doh :doh :doh a później się brać za narzekanie. Wypad z baru bo nie ma towaru itd.

 

Majcin - po receptę na walerianę do okienka administracji nr 7 zapraszam

 

;)

 

 

No. Trochę ostre słowa - marawel chyba nie ma nic przeciwko - ale naprawdę niektórym to palma odbija. Jest forum dla nowych i tam pisać do cholery.

 

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

 

A myślałem ze to DUZY jest upierdliwy.

 

 

ble ble ble - dajcie sobie po razie albo po buziaczku na PW i zachowujcie poważnie. marawel - Twoje spostrzeżenia w niektórych tematach w większości bliskie moim i Cie dobrze rozumiem, ale daj sobie na luz. krucjatę prowadzisz przeciwko Dużemu :P ? jemu to nie zaszkodzi - tyle lat go nie obeszły takie uwagi to i Ty tego nie zmienisz ;) poza tym będę swojego bronił wiec luzujta gume od majtek i skończcie te podchodzy przedszkolaków :> lojalnie ostrzegam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozadek musi byc tylko probuje sie postawic w sytacji tych co szukaja pomocy co maja po 20 kila lat czasami regulamin jest za ostro uzywany ale coz musimy sie dostosowac albo wypad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, wojta - ja Cie rozumiem. regulamin nasz to fakt - dno i dwa metry mułu.

trzeba się za niego wziąć ale jakoś zawsze nie po drodze.

 

ja nie mówię, że administracja jest genialna i forum wspaniałe. ktoś ma takie złudzenia w ogóle ;) ? jest jak jest, nie podoba się - trudno. ale płaczliwe wypowiedzi to normalnie mi się przypomina:

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=kHmvkRoEowc[/ame]

 

i aż mi się flaki wykręcają.

 

dorośli faceci tu są czy ............. nie?

 

jest forum dla nowych - świetne wyjście.

bo na forum byłoby miliard tematów o olejach, notlaufach i o tym dlaczego woda w passacie oraz ile pali ADR na 100KM w klimacie tropikalnym. nosz w mordę i nożem.

 

Nowi mają swoje forum dlatego, żeby właśnie im spadło ciśnienie jak im się coś z autem dzieje. Tam bardzo dużo ludzi pomaga - każdy w innej formie. Czekanie na odpowiedź kilku godzin - trudno. Nikt tutaj nie obiecuje przy rejestracji, że otrzymasz odpowiedź w ciągu 30 sekund. W informatyce ten "dział dla nowych" się określa mianem AppDomain albo sandbox - gdzie "wpuszczamy" (brzydkie słowo ale innego nie znajduję) nowych i mamy nad nimi kontrolę. Wiemy, że nie napsują a jak napsują i nabrudzą - to łatwo posprzątać. W innym przypadku rozpłynęli by się po forum siejąc spustoszenie wszędzie gdzie popadnie. Tak było - wtedy narzekali stali bywalcy, że spada poziom forum, że się powtarzają. Z dwojga złego - wolę niech narzekają nowi. Jak się nowy nie dostosuje - trudno.

 

---------- Post added at 00:26 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

 

Aha, dodam tylko, że nowych traktujemy z należytym szacunkiem.

Sam objeżdżam na PW albo wręcz w temacie tych, którzy nowych tępią.

 

Jednak jak ktoś ma takie podejśćie do tematu jak ten dzisiejszy cwaniaczek, że on temat tytułuje:

 

"dlaczego nie mogę pisać? wiem nowy jestem i co z tego?"

 

czyli bezczelnie, butnie i tonem dość wymownym pisze:

"bo macie jakieś durne zasady."

 

To co mamy zrobić?

Włazi ktoś Wam do domu, prosicie go, żeby zdjął buty i nie palił. Dla niego durna zasada. Więc jednak wchodzi w butach, zapala papierosa i spluwa na podłogę. Wychodzi właściciel - tym razem Majcin - i wali mu piąchą w ryj. Co się mu należało. Chyba, że ktoś sądzi inaczej no to izwinite pażałusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sie taki nie narodzil co by wszystkim dogodzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus ma rację.Sam dostałem kręche od Łysego na początku jak walnołem posta nie tam gdzie trzeba.A że nie przeczytałem całego wątku to mi się należało.Ale kolega troche przesadził.To że ktoś jest moderatorem na innym forum nie znaczy że ma się tutaj rządzić.Sorki nie podoba sie to zawsze może iść odmówić zdrowaśkę albo odprawić modły i zesłac plagi egipskie na majcina a nie pisać posty jak dziecko i płakać jak baba po nieudanym sexie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie podoba sie to zawsze może iść odmówić zdrowaśkę albo odprawić modły i zesłac plagi egipskie na majcina a nie pisać posty jak dziecko i płakać jak baba po nieudanym sexie.

 

hehe dobre ;)

z drugiej jednak strony - narzekanie na modów nie jest karalne ;) wszyscy jesteśmy ludźmi, każdy się myli* itd. jednak najważniejsze jest zasadność stawianych zarzutów. a nie "Majcin to zło bo mi dał krechę". Dał bo się należało.

Wszystkie wypowiedzi jakie nasz kolega zbanowany na forum zamieścił były nie w tych działach co trzeba. Mimo, że był upomniany - pierwszy raz temat w śmietniku (bez kartki). Drugi raz - temat w śmietniku + kartka. Trzeci raz - kartka. No ile można!??!

 

 

 

 

 

 

 

* oprócz admina oczywiście ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* oprócz admina oczywiście ;) ;) ;)

No tak:

Punkt 1:Admin ma zawsze rację

Punkt 2:Gdyby Admin nie miał racji patrz punkt 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak:

Punkt 1:Admin ma zawsze rację

Punkt 2:Gdyby Admin nie miał racji patrz punkt 1

 

pomówienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomówienia ;)

Zawsze możesz mnie pozwać do sądu.Heheheh:roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spac wam sie nie chce :] ja tam mam do Majcina problem ale wpi.dole mu jak pojade do LBL albo na oficjalnym w lipcu - poczekam a kto wie moze cos mu sie jeszcze nazbiera :P - nawiasem mowiac po co palce meczyc klepiac bezsensowne posty :) Do łóżek dzieci juz dawno po dobranocce !!! :)

 

edit: właśnie coś wymyślilem :) moze ktos ogarnie taki patent - PW z ładunkiem shock - założmy ze ktos walnał babola - wtedy Majcin mu śle PW - klient otwiera i pier.niecie tak 1000V na ogarniecie :) i na dodatek na ekranie usmiechnieta twarz Marcinka :)

 

edit2: cofam propozycje - Marewel by tego nie wytrzymał a Duży miałby zabawe :)

Edytowane przez jozko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus, tak sobie czytam post 24 i...

+1 do debilizmu
lepiej Ci ? może lepiej było iść pobiegać?
dawaj adres forum. wpadnę sobie tam do Ciebie i porobię trochę ********olu, może będziesz miał więcej zajęcia i się od nas odwalisz ?

Wiesz... Od administracji jednak wymagałbym odrobinę więcej kultury-wiem, że jesteś młody i na wcześniejszym etapie rozwoju dopadło Ciebie MTV, niż mnie, ale odrobina szacunku do innych osób jednak byłaby chyba wskazana-a nie od razu wymyślać im od debili itd...

Cała Twoja wypowiedź w poście nr 24 jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, a słownictwo i określenia przez Ciebie użyte jest wręcz z rynsztoka.

Pewnie teraz będziesz lustrować wszystkie moje posty, ale tak czy inaczej jakaś kultura i szacunek z Twojej strony by się jednak przydały-weź pod uwagę, że osoba, do której piszesz, której odpowiadasz jest jednak człowiekiem, a nie zbiorem literek na Twoim ekranie. Tym bardziej się to Ciebie tyczy z uwagi na zajmowane stanowisko na tym forum.

Wspominam o tym, bo już nie pierwszy raz widzę Twoje wypowiedzi na takim, a nie innym poziomie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wszystkich głaskać po główce, niech robią syf...

Do niektórych trzeba mówić jasno i wyraźnie a i tak mają problem ze zrozumieniem, Krawcol weź się ogarnij troszkę, bo naprawdę chyba nie słyszałeś rynsztoka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje małe spostrzeżenie jest takie, że lepsze jest takie przestrzeganie regulaminu niż roz.....ol jaki jest na pewnym forum fotograficznym: tematy powtarzające się zaraz jeden pod drugim (w dziale dotyczącym typowo sprzętu), wypowiedzi wybitnie nie na temat no i niestety brak reakcji na raportowane posty. Ale przynajmniej nikt nie zarzuci, że administracja czy moderatorzy się czepia juserów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krawcol weź się ogarnij troszkę, bo naprawdę chyba nie słyszałeś rynsztoka...
Dokładnie, myślę że czasami niektórym przydało by się parę "ciepłych" słów, które mi nieraz jest nieprzyjemność usłyszeć z ust 16 bądź 20 latków z którymi jest mi dane pracować. Naprawdę Tomek jak byś usłyszał słowa którymi się posługuje młodzież albo by ci uszy zwiędły, albo byś musiał je zatykać aby nie zgorszyły twojego ja. Uważam że jeszcze dobitniejsze słowa się należą dla ignorantów mających siebie za alfę i omegę innego forum a nie czytających regulaminu. Poza tym aby się poskarżyć koleś łamie następny punkt nieprzeczytanego (tak przypuszczam) regulaminu a mianowicie rejestruje się pod zmienionym nickiem. Ja rozumiem ze chce się poskarżyć na niedobrego modera, ale cóż łamie następną zasadę tego forum. W tym przypadku użyłbym paru dosadniejszych słów, ale moja "nabyta" inteligencja nie pozwala mi na takie posunięcie. Dlatego Tomku uważam jak większość się tu wypowiadających że kolega PiotrekB vel Dustan uzyskał jakże inteligentną reprymendę od admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... Od administracji jednak wymagałbym odrobinę więcej kultury-wiem, że jesteś młody i na wcześniejszym etapie rozwoju dopadło Ciebie MTV, niż mnie, ale odrobina szacunku do innych osób jednak byłaby chyba wskazana-a nie od razu wymyślać im od debili itd...

Cała Twoja wypowiedź w poście nr 24 jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, a słownictwo i określenia przez Ciebie użyte jest wręcz z rynsztoka.

Pewnie teraz będziesz lustrować wszystkie moje posty, ale tak czy inaczej jakaś kultura i szacunek z Twojej strony by się jednak przydały-weź pod uwagę, że osoba, do której piszesz, której odpowiadasz jest jednak człowiekiem, a nie zbiorem literek na Twoim ekranie. Tym bardziej się to Ciebie tyczy z uwagi na zajmowane stanowisko na tym forum.

Wspominam o tym, bo już nie pierwszy raz widzę Twoje wypowiedzi na takim, a nie innym poziomie.

Pozdr.

 

Witaj Tomaszu.

Dziękuję Ci za uwagi, które może faktycznie ktoś inny uznał by za bardzo cenne. Wzruszyłeś mnie naprawdę. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem młody i zapewne wiem mało o życiu. Faktycznie dobrze, że czasem ktoś sprowadzi mnie na ziemię. Wiesz jaka jest dzisiejsza młodzież - zero szacunku dla starszych, dla innych. Nie wiem czy będę potrafił żyć z tym wszystkim, co mi wytknąłeś, z tym piętnem. Masz niesamowitą rację. Jestem chamem, prostakiem i nie powinienem w ten sposób postępować. Nie przystoi to zapewne administracji.

 

Teraz będę kilka dni analizował swoje zachowanie, zastanawiając się czy postąpiłem dobrze..... Chociaż zaraz, nie.... Chwila... Jednak już przeanalizowałem. I jednak wiem, że wszystko z mojej strony było ok.

 

Język wypowiedzi dostosowany był do formy w jakiej wielce skrzywdzony płaczek zgłaszał swoje wielce "zasadne" wątpliwości. Do niektórych ludzi po dobroci nie dociera. Niestety. Innej możliwości nie było, bo zaraz powstała by dyskusja o równości - której jak wszyscy powinni wiedzieć na forum nie ma. Nowi mają mniejsze prawa niż starzy, młodzi mniejsze niż starsi, użytkownicy mniejsze niż administracja. Tylko niektórym się w głowie przewraca.

 

Poza tym śmieszą mnie takie wypowiedzi, jak to, że coś nie przystoi administracji. Nie przystoi też zwrócić uwagi niepełnosprawnemu, nie przystoi zwrócić uwagi starszej osobie? Nie przystoi kobiecie w ciąży wlepić mandatu za przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym? Nasze społeczeństwo jest przesiąknięte takimi "nie przystoi" (nie podpartymi żadnymi argumentami) i dlatego tworzy się taki zaścianek albo panoszą się tacy ludzie jak PiotrekB vel Dustan, którzy za nic mają regulamin i z roszczeniowym podejściem podchodzą do wszystkiego. Jak wspomniałem - dla mnie PiotrekB vel Dustan ma nie po kolei w głowie. Użyłem do tego zwrotu "+1 do debilizmu"? Oczywiście - i co w tym złego? Ktoś uważa inaczej? Czy Ty uważasz podobnie ale chodzi Ci o to, że powinienem napisać "tym zachowaniem nasz nowy młody kolega Dustan vel PiotrekB udowodnił, że jego poziom intelektulny jest przynajmniej o jeden punkt mniejszy niż innych osób, które potrafią czytać regulamin". Napisałem to samo tylko krócej - żeby dotarło do zakutego łba, do którego nie dociera trzykrotne zwracanie uwagi w grzecznej formie.

 

Jeśli bawimy się w pouczanie - Ty zastanów się czasem czy wiesz, co to jest ironia i sarkazm - nawet jeśli jest on w dość ciężkiej postaci. Zachowujesz się tym czasem jak matka miłosierdzia. Przystoi adminowi, nie przystoi brzydkie słowo. Jejku. Normalnie niebo gwiaździste nade mną, a prawo moralne we mnie. Złoty człowiek z Ciebie. Cóż - masz admina, który nie pozwala na wchodzenie z butami na forum i syfienie na nim. Nie pozwala wchodzić sobie na głowę. To naprawdę jest bardzo smutne. Jeśli chcesz możesz być obrońcą uciśnionych. Wiesz - ja będę złym policjantem a Ty dobrym. To też jakaś strategia jest - do tego będziesz mógł mnie sprowadzać na ziemię, wytykać mi błędy itd.

 

Pewnie teraz będziesz lustrować wszystkie moje posty, ale tak czy inaczej jakaś kultura i szacunek z Twojej strony by się jednak przydały-weź pod uwagę, że osoba, do której piszesz, której odpowiadasz jest jednak człowiekiem, a nie zbiorem literek na Twoim ekranie. Tym bardziej się to Ciebie tyczy z uwagi na zajmowane stanowisko na tym forum.

 

Spoko, spoko - ja urazy nigdy nie żywię. Wbrew pozorom ciężko mnie do czegokolwiek sprowokować - póki nie zachowujesz się jak cały ten PiotrekB czy Dustan.

PS Tomku, polecam Ci jak konstultujesz z kimś swoją wypowiedź to trochę może zmieniać słowa, bo jak używasz kilka razy charakterystycznych zwrotów, jak:

nie zbiorem literek na Twoim ekranie

to od razu wiadomo o co chodzi ;) Chyba, że takie było założenie. Tak czy tak - obojętne mi to, jednak polecam każdemu myśleć własną głową.

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji przestrzegania regulaminu - konkretnie punkt 4.7

kolego majcin tylko czasami moglbys najpierw wytlumaczyc nie szukam zwady z toba juz ja mialem rozumiem pozadek musi byc bo syf by byl tylko czasem lepiej bedzie jak najpierw wytlumaczysz a nastepnym razem wlepisz kare bo niektorzy nawet nie wiedza za co maja naruszenia zrozum ze jak ktos ma problem z autem ( swoim pierwszym w zyciu ) i cos nie gra szuka pomocy i klepie posy za postem

Lepiej nie narzekaj bo akurat jeśli chodzi o Ciebie - a konkretnie o Twoją ortografię to w Twoim przypadku (swoją drogą nie wiem czemu) modzi są WYJĄTKOWO pobłażliwi.

Czy naprawdę nie możesz starać się pisać poprawnie?

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż - masz admina, który nie pozwala na wchodzenie z butami na forum i syfienie na nim. Nie pozwala wchodzić sobie na głowę.

Można to robić jednak z klasą i kulturą...

Ale widzę, że niestety to do Ciebie nie dotrze :( o dla Ciebie ludzie to "zbiory literek na Twoim ekranie"... Ciekawy tylko jestem, czy tak samo zwracasz się wobec ludzi na chodniku, w pracy-gdziekolwiek musisz mieć kontakt z kimś twarzą w twarz.

Tak czy inaczej-kultury nie masz za grosz niestety.

A ja już w pouczanie się nie będę bawić, bo nie lubię rzucać grochem o ścianę. Wystarczy, że masz grono owieczek, które w Twoim błędnym przekonaniu i rozumieniu pewnych spraw będą Ciebie dalej utwierdzać.

Zapamiętaj tylko jedno-to forum tworzą ludzie, a nie Twoje chamstwo i zasady. Jak tak będziesz dalej postępować, to normalniejsi ludzie będą rezygnować z forum-zostaną tylko... Domyśl się, jacy.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności