Skocz do zawartości
jaarecki

skarga na moderatora tego forum

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to mi to lotto ale :niejaki MAJCIN nieuprzejmy moderatorek tegoż forum wlepił mi ostrzezenie za to iż ostrzegałem ludzi przed oszustami w odpowiednim dziale do tego przygotowanym ale nie podałem miasta i telefonu tych oszustów.Zbaraniałem , bo wiedza jaką bym znał ewentualnie potrzebna byłaby POLICJI , ona też jest tym szczerze zainteresowana.No ale to nic Pan moderator(:D)MAJCIN zresetował komputer zapomniał o własnym mózgu.W koncu regulamin to regulamin.Teraz pewnie czytając to pieni się i złości,ale mnie to - :509:Pomylił czasy i epoki ,Powinien być cenzorem a jest

Panie odpuść mu moderatorem.Jakie forum :ble:taki moderrrrator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie, zgasnie Ci to ostrzezenie po jakims czasie. Sam jedno dostałem, jak temat był nie wygodny dla moderatrów i usywali niewygodne posty. Bywa, z tym się człowiek rodzi, z tym sie nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostrzegałem ludzi przed oszustami w odpowiednim dziale do tego przygotowanym ale nie podałem miasta i telefonu tych oszustów

Czyli nie spełniłeś wymogów wynikających z regulaminu,więc czego się dziwisz ze został usuniety.A jak masz na kogoś haka składasz donos o podejżeniu popełnienia przestępstwa do odpowiedniej komórki organów ścigania i finał.A jeżeli napiszesz coś,gdzieś po kątach to możesz jedynie zostać posądzony o pomówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie forum taki moderrrrator

Chyba nie podpisywałeś cyrografu że do końca życia będziesz musiał się "męczyć" na forum passata. Kolego nie odpowiada Ci forum to po prostu tu nie zaglądaj :fuckyou2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, temat pasuje bardziej tutaj ->http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=75 a prefix można dodać jako UK i gra gitara.

Kolego nie odpowiada Ci forum to po prostu tu nie zaglądaj 032.gif

Ciekawe czy tak samo napiszesz jak tobie trafi się ten czerwony kwadracik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAJCIN zresetował komputer zapomniał o własnym mózgu.
Troszkę przesadziłeś. Słuchaj kolego jeśli masz jakieś pretensje do moderatora to piszesz o tym w odpowiednim dziale bez obraźliwych słów. Albo sobie wyjaśniasz z nim bądź administracją forum na PW.
Jakie forum taki moderrrrator
A tu już przegiąłeś. Te słowa są skierowane jak by nie patrzeć pośrednio do użytkowników tego forum. Czyli co uważasz że te forum tworzący czyli my użytkownicy to co.... może dokończ. Ja rozumiem że wk...sz się że dostałeś kreskę ale takie sprawy się inaczej załatwia. Jarek troszkę luzu i spokoju a myślę że można niektóre sprawy załatwić bez zakładania kilku tematów i obrażania kogokolwiek. To że nie masz miasta i prefixu, można spokojnie napisać dlaczego. Poza tym jeśli nie spełniasz któregokolwiek z zapisanych w regulaminie punktów to należałoby najpierw zapytać czy można taki post umieścić a nie walić bez zastanowienia a potem mieć pretensję że ktoś bez zastanowienia ci daje kreskę. Kolego Jarku troszkę spokoju a sprawę można wyjaśnić bez zbędnych nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek przenoszę do odpowiedniego działu, tym razem bez ostrzeżenia.

Kolego jaarecki, jeżeli masz problem ze zrozumieniem któregoś z punktów regulaminu, to poproś kogoś z moderatorów czy innych forumowiczów o wytłumaczenie.

To Twoje kolejne potknięcia (tytuł, dział), a do tego dołożyłeś chamskie zachowanie wobec wszystkich forumowiczów - za co i ode mnie dostaniesz punkcik. 5 dni bez możliwości pisania na forum da Ci czas na dokładne zapoznanie się z regulaminem i może w tym czasie uda Ci się sklecić jakieś przeprosiny dla prawie 19 tys. użytkowników tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, ze jeśli ktoś jest tak chamski od samego poczatku, to od razu należy mu się permamentny :ban?: Ale to tylko takie moje skromne zdanie :cool:

W sumie szansę należy dać kazdemu :D Może się zrehabilituje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 tys. użytkowników tego forum.
duzo nas a tak mało pisze cokolwiek

 

Ale to tylko takie moje skromne zdanie

 

a ty jak zwykle sie nie znasz i to twoja wina :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GURAL przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolego pojechałeś po forum i po każdym użytkowniku ;P. Pochodź sobie po innych forach i zobacz jaki tam jest syf. Offtop offtopem popychany. Kupę tematów, które się powielają. Jeden wielki śmietnik. Wiem, bo jestem userem 3 innych for motoryzacyjnych poza tym.

Przynajmniej jest tu porządek i chłopaki starają się jak mogą żeby forum było przejrzyste.;)

 

A Danka powinniśmy mianować na forumowego biskupa:D Swoją mocą skazywałby na ekskomunikę i wiecznego bana tych, którzy ''pojechali'' w nie tę stronę co trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
T

 

A Danka powinniśmy mianować na forumowego biskupa:D Swoją mocą skazywałby na ekskomunikę i wiecznego bana tych, którzy ''pojechali'' w nie tę stronę co trzeba :D

Ej - zejdźta już ze mnie :D wczoraj była debata przy piwie, ze ja nie mogę być "zielonym", bo w krótkim czasie drastycznie by spadła liczba aktywnych userów :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaprosilbys innych userow z zagranicznych for ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zaprosilbys innych userow z zagranicznych for ;)

Oni mają problem z naszym językiem - jest dla nich ciut za trudny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekB

a ja się podpinam do wypowiedzi kolegi z pierwszego postu, a le tylko do pierwszego zdania a w asadzie do jakże dużej nie uprzejmości owego moderatora. wlepia warny bo tak mu pasuje a do tego nie wie co pisze dając linki do tematów które nie zawierają konkretnego rozwiązania problemu. nigdy nie spotkałem się z tak nimiłą obsługą forum. sam jestm moderatorem i wiem na czym polega ta robota, ale na pewno nie na wlepianiu ostrzeżeń bo tak jest fajnie. bez pozdro dla tegoż moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może przedstaw najpierw swoją historię, bo nie bardzo jest się do czego odnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
a ja się podpinam do wypowiedzi kolegi z pierwszego postu, a le tylko do pierwszego zdania a w asadzie do jakże dużej nie uprzejmości owego moderatora. wlepia warny bo tak mu pasuje a do tego nie wie co pisze dając linki do tematów które nie zawierają konkretnego rozwiązania problemu. nigdy nie spotkałem się z tak nimiłą obsługą forum. sam jestm moderatorem i wiem na czym polega ta robota, ale na pewno nie na wlepianiu ostrzeżeń bo tak jest fajnie. bez pozdro dla tegoż moderatora.

 

A myślałem ze to DUZY jest upierdliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekB
Ale może przedstaw najpierw swoją historię, bo nie bardzo jest się do czego odnieść.

nie ma się do czego odnosić, ponieważ konto na którym miałem problem akurat ów moderator mi zablokował do 1.06 więc złożyłem skargę z innego konta które utworzyłem właśnie na tą potrzebę.

 

zdaję sobie sprawę że zablokują mi zaraz IP, ale musiałem stworzyć nowe konto i to napisać, bo mnie tak zbulwersował, jakby wszystkie rozumy pozjadał.

 

oryginalny post jest tutaj.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=923282#post923282

 

gdybym rzeczywiście był jakiś młody w tym temacie (obsługa i życie na forum) to i owszem, zrozumiałbym owego moderatora, ale jak napisałem, sam moderem jestem i wiem na czym to polega. ale na pewno nie na tym co "tworzy" tenże moderator.

Edytowane przez PiotrekB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiotrekB, a może jak kto woli Dustan najpierw zorientuj się po co jest dział dla nowych : nie znalazłeś odpowiedzi na forum, zadajesz tam pytanie czekasz na odpowiedz jeśli nie będzie. TAK ktoś z "moderatorków" przeniesie do technicznego. Ale jak ma to zrobić skoro tam nie zadałeś pytania.Nie wnikam czy jesteś dzieckiem czy też nie. Jednak Twoje zachowanie wskazuje na to że jeszcze jesteś. I guzik mnie to obchodzi czy jesteś na innych forach moderatorem. Takie są zasady na forum i na to nic nie poradzisz.

 

 

"dlaczego nie mogę pisać? wiem nowy jestem i co z tego? " od tego masz http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=77 a nie http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolego w prostym tłumaczeniu

1.nie zapoznałeś się z regulaminem forum (no tak jestem moderem po co mam czytać), błąd każde forum ma troszkę inne zasady.

2.nie zapoznałeś się z rozkładem forum (po co przecież każde jest podobne), błąd niestety każde jest inne i może dotyczyć czego innego.

3.klepnąłeś post gdzie się dało (bo tu mi się udało), i to był podstawowy błąd. Ignorancja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności