Skocz do zawartości
tedy

Wymiana spalonego głośnika

Rekomendowane odpowiedzi

witam spalił mi się głośnik dokładnie lewy tył, instalacja jest orginalna 8 głośnikowa czyli 4+4 tweetery,, pojechalem do zakładu który zajmuje się car audio w celu wymiany a tam powiedziano mi ze wymiana jednego głośnika nie wchodzi w rachubę bo wymienia się od razu 2, ale do rzeczy zaproponowano mi wymiane na takie głośniki http://www.allegro.pl/item914387639_nowosc_tec_xp_6x_czestochowa_fv.html a a że jestem laikiem w tych sprawach to chciałbym zapytać czy te głośniki będą odpowiednie tzn dobrze grały chodzi o to ze ja mam tweetery w drzwiach orginalnie a te nowe głośniki też mają wbudowane tweetery i czy nie będzie za dużo wysokich tonów proszę o podpowiedz bo nie wiem czy nie chcą mnie zrobic w balona pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem najprościej, pewnie chcieli byś te głośniki kupił u nich ....

poprostu kup sobie na allegro albo od jakiegoś forumowicza paska, jeden glosniczek oryginalny, jest mnóstwo ludzi którzy zmieniali głośniki na nie ORI :) niejednemu napewno leżą one w piwnicy albo szafie :P i sam go sobie wymień ;) robota banalnie prosta!! a wyjdzie Cie to tyle co koszt oryginału (czyt. grosze) :] a jak sie nie mylę czy przody czy tyły nie ma różnicy :) tylko dystans jest troszkę niższy ewentualnie ale pasują miedzy sobą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tec bedzie grał duzo lepiej od ori, ale nie z wbudowanym gwizdkiem, niech zamontują Ci same woofery w drzwi, ewentualnie jesli brzmienie ori zestawu było wystarczające to zrob tak jak mowi Łukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze to juz sam nie wiem moze doradzilibyscie cos tak do 200pln bo ja nie mam zielonego pojęcia,jeszcze jutro zadzwonie do goscia i zapytam jeszcze raz czy te głosniki tec są razem z tweeterami, ale widzialem co mi pokazywal i jeszcze sie go pytalem 2 razy czy tak moze byc ale mówil ze bedzie lepiej jak orginał i teraz sam juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary mi montowali router bezprzewodowy goscie z firmy dostarczajacej net (informatycy) którym przestawiła się klawiatura na numeryczną i nie mogli sobie z tym poradzic, nie kazdy sie zna na tym co robi, wielce nad tym ubolewam, ale niestety tak jest.

 

poszukaj na allegro: signat h16 i zostaw gwizdki fabryczne.

 

pozdrawiam

Edytowane przez tw182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .Te głosnikiTec-a są niestety współosiowe, a sam wspomniałes iz masz rozdzielone tory.napisz jakie masz radio bo oryginalne nie poradzi sobie z mocnymi. Serwis car audio miał rację w tym iż wymieniamy parami. Polecam MB Quart FSA216 .POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności