Skocz do zawartości
laki

Wymiana Gateway'a CAN

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie gw z golfa wsadzone ;) podaj nr

 

 

Dodajmy że w roczniku Wiesława jest tak łatwo, w starszych passatach kosztuje to trochę więcej.

 

Możliwe, że z Golfa bo dostałem go od znajomego co handluje częściami :lol2 jego nr to 1K0 907 530L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że z Golfa bo dostałem go od znajomego co handluje częściami :lol2 jego nr to 1K0 907 530L

 

Ma być 3C0907530...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, trochę mniej typowe zagadnienie. Jaki gateway do auta z radarem ACC? Znalazłem listę:
 

3C0 907 530 D

3C0 907 530 G

3C0 907 530 K

3C0 907 530 P 

Natomiast wszelkie posty jakie znalazłem w sieci mają już kilka lat, o tych najnowszych gatewayach 7N0... nie znalazłem wiadomości. Czy warto będzie szukać czegoś nowszego od K, jeśli chciałbym w przyszłości zrobić jeszcze jakieś mody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze N'ka obsługuje ACC. Zależy jakie mody chcesz robić, ale nie ma sensu przynajmniej według mnie, za wiele nie zyskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RNS510, nowszy BT z A2DP, klimatronic z B7, parktronik z OPS/PLA1.5, kierownica z B7, liczniki białe lub premium. Głębsze mody są poza zasięgiem.

Fabrycznie mam w aucie ACC (obecnie radar do wymiany), Dynaudio, webasto, skrzynie Tiptronic - jeśli ma to jakiś wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego starczy G, K, N, P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeglądnięciu portalu aukcyjnego widzę teraz dostępne gateway'e K i N. Zaciekawił mnie jeszcze taki post poniżej. Ktoś może jeszcze skojarzy jakieś "niuanse" pomiędzy K, N i P?

Dnia 9.07.2011 o 05:19, romeo9999 napisał:

no i gateway z literką L na koncu ma jeszcze jedną fajną funkcje usb 2.0 pod radio lub pod navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem GW 7N0907530AS do swojego Passka B7. Rozumiem że najpierw muszę spisać które podzespoły były uruchomione na starym GW i potem tak samo ustawić na nowym. Pytanie od drugą sprawę. Czy w B7 też jest niebieska wtyczka idąca do GW ? bo powiem tak podczas składania Dyno chciałem też założyć GW ale nie widziałem mimo leżałem i szukałem w okolicy kolumny kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KLICHO Dla B7 czerwona (przynajmniej według ETKA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ono znajduje się dokładnie nad kolumną kierowcy ? Bo szczerze grzebałem możliwe że nie zauwazyłem czy tam bliżej BCM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm powiem że dostep tam żaden jakiś jeszcze sposób jest ? Jakiś plastik odkręcić bo odkręcona osłona nawiewów i odsunięte wygłuszenie to co zasłania GW ale tam palucha nie włoży się . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy do radia CarPlay Android Auto RCD330 RCD340 Plus Noname Radio 187B muszę wymieniać getwaya w passacie 2007r ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz C to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wolfe napisał:

Jeżeli masz C to tak.

sprawdze go jedynie przez vcds ? a na jaki wymienic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCDS, albo osłona w dół nad pedałami i poszukaj niebieskiej wtyczki. E jest spoko

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wolfe napisał:

Jeżeli masz C to tak

Podane przez @porki radio to chyba chińczyk-zamiennik, a z tego co kojarzę to większość ich potrafi współpracować ze starą bramką - kwestia ustawień w samym radiu. 

Nie jest tak? ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, nTomek napisał:

Nie jest tak? ?

Niestety jest odwrotnie, większość nie współpracuje. Kup radio, podłącz i sprawdź pobór prądu, wtedy będziesz wiedział czy trzeba wymieniać czy mnie tego gatewaya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie były 2 chinczyki i jeden w dalszym ciagu jest. Mialem gateway c i wszystko normalnie działało. Zmieniłem na L tylko dla zegarów białych i jedyne co zauważyłem na L to to że szybciej zmienia strony w liczniku że się nie przycina jak przelaczam ze spalania na webasto itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nTomek napisał:

Nie jest tak?

Nie jest tak. Sa aukcje na których kitajce pisza o nowszej bramce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wymieniłem gatewaya e na q wczoraj i zauważyłem, że wskaźnik temperatury rośnie mi stopniowo i liniowo. wcześniej to wskazówka była na dole i po trochę jazdy niemalże nagle robiło się 75 stopni i potem normalnie liniowo rosła. ot ciekawostka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności