Skocz do zawartości
ekurek

Rzucanie palenia (nikotyna) str4/post73

Palisz?????  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Palisz?????

    • NIE
      141
    • TAK
      132
    • Jestem w trakcie rzucania nałogu
      37
    • Rzucanie nie przyniosło skutków
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzes19

ja niestety palę;/ i nic nie wskazuję na to abym rzucił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skład fajeczki :)

Dobrze ze nie pale napisów to mi chociaz ten Polon odpada a na powaznie trzeba to rzucic!! tym bardziej zmotywowała mnie do tego dzisiejsza wizyta w sklepie 10,70zł:eek: kurde ale moze od jutra przestane;)

A nawiasem Martin ma racje dzisiaj we wszystkim jest takie swinstwo ze szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naszczescie nie pale, i nie ciagnie mnie do fajek, wiec jestem :)

powodzenia w rzucaniu palenia

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pale od trzech lat ok 10 sztuk dziennie:p

A moim postanowieniem noworocznym było to że rzucę palenie. Niestety nie udało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień nie palę, bo po prostu mnie odrzuca, ale...... lubie posiedzieć przy piwie z fajeczką. Góra 4-6 szt. na wieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na co dzień nie palę, bo po prostu mnie odrzuca, ale...... lubie posiedzieć przy piwie z fajeczką. Góra 4-6 szt. na wieczór

 

To jesteś na dobrej drodze.....

 

Albo się pali albo nie, rzucaj jak najszybciej bo nawet nie zauważysz jak się uzależnisz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakie wy fajki palice, ze 10,70 placicie? chyba davidofy.

moje cały czas 8.95 lm czerwone, ale zejde chyba na jingipongi jak mi lm do 10 podrozeja:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo wogóle nie ciągnie mnie do fajek.

Zresztą nie jest regułą, ze jak pije piwo to muszę zapalić.

Potrafię nie zapalić przez miesiąc, półtora, a potem przy piwku zapalić z 6 fajek i potem znowu dłuuuuga przerwa.

Zapalam dla przyjemności a nie dlatego, że muszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrafię nie zapalić przez miesiąc, półtora, a potem przy piwku zapalić z 6 fajek i potem znowu dłuuuuga przerwa.

Zapalam dla przyjemności a nie dlatego, że muszę

 

Każdy z nas, palaczy tak zaczynał no ale rób co chcesz.... Ja tylko dobrze doradzam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jakie wy fajki palice, ze 10,70 placicie? chyba davidofy.

moje cały czas 8.95 lm czerwone, ale zejde chyba na jingipongi jak mi lm do 10 podrozeja

jeszcze tyle kosztują...byłem dzisiaj na stacji po paliwo i widziałem westy ice po 9,80!!! Kosztowały 8,75czy coś koło tego, LM mieli jeszcze "stare" czyli 8,95...ale i tak nie kupiłem...dzisiaj podjąłem decyzję o jeszcze jednej próbie...może tym razem się uda...tym bardziej że znowu zdrożeją a to już przesada!!! Jak zaczynałem palić za gówniarza to biegłem do kiosku z 4zł w ręce i kupiłem za to pakę LM i listek (u mnie dzielili paczki) gumy do żucia!!! I nie miałem problemów z kupieniem fajek, a co gorsza teraz też nikt nie ma problemu z kupnem a powinni to lepiej kontrolować!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WARTO SPROBOWAC!!!

 

Po 19 latach kopcenia, nigdy nie probowalem rzucac nawet mi przez mysl nie przeszlo jak bym mogl nie palic, zawsze palilem te "drogie" fajeczki okolo 10 na dzien, przy alkoholu to jeden za drugim, ale nie o tym przeciez.

Nowy Rok kac najwiekszy w zyciu myslalem ze umre doslownie "ledwo lezalem" mialem zapalic ale nie moglem sie z wyra podniesc i tak gnilem caly dzien i cala noc jeszcze no i wyszlo ze juz jeden dzien nie palilem to sprobowalem nastepny i jeszcze jeden po tygodniu szczerze pisze "nie ciagnie mnie do palenia". Teraz to juz ponad miesiac i nic nie zapowiada powrotu do palenia ale nigdy nie mow nigdy bo z geby **** sie robi. Caly czas mam na chacie 4 paczki ulubionych co zostaly ze sztangi - niech sobie leza.

Teraz tak mysle sobie czemu wczesniej nie sprobowalem ( mialem na to 19 lat ). Nie wiem czy sam sobie pompe wale ale chyba lepiej sie czuje, rano nie chyrlam ja dziad no i z ryja mi nie wali, przynajmniej fajkami ha ha...

 

Powodzenia i wytrwalosci kazdemu rzucajacemu i myslacemu o rzuceniu zycze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no ja 4 dzień Tabex łykam i e fajana czasami pykne ale zwykłego dziś ani jednego oby tak dalej :)a dodam dla zachęty innym że słaba wola co do nałogów to u mnie standard :)wiec powodzenia sobie i innym życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pale od 20 lat, teraz po paczce dziennie. Na razie rzucić nie zamierzam, ale widziałem ostatnio jakąś książeczkę dla tych co chcą z tym skończyć. Podobno działa. Po przeczytaniu jej nie sięgniesz już po papierosa. Mam e-fajkę ale to nie dla mnie. Jakoś nie ma tego "coś" co prawdziwa fajeczka :). Pale bo przynajmniej w robocie raz na godzinkę mogę sobie wstać od kompa i wyjść na zewnątrz zajarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale widziałem ostatnio jakąś książeczkę dla tych co chcą z tym skończyć. Podobno działa. Po przeczytaniu jej nie sięgniesz już po papierosa.

 

Gdzieś ja mam w pdf :) Jak znajdę to wrzucę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jakie wy fajki palice, ze 10,70 placicie? chyba davidofy.

No niestety taka już jest nowa cena Marlboro Light:( Ale powoli się mobilizujemy z tatą on mnie ja jego ale nam nie wychodzi,jestem na dobrej drodze palę coraz mniej:)

Edytowane przez wojtek_vr6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Gdzieś ja mam w pdf :) Jak znajdę to wrzucę

no no koniecznie :)potrzebuje odstraszacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety taka już jest nowa cena Marlboro Light

to ja jeszcze mam stare ceny.

za fajki wiecej niz 10 zł nie zapłace, wiec jak ceny tak ida w gore to co jedynie z tych wmiare zostaja viceroye czerwone chodz i one juz po 8,75 cos kolo tego;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem ostatnio jakąś książeczkę dla tych co chcą z tym skończyć. Podobno działa.

 

drodzy koledzy, żadna ksiazeczka, gumy, plastry nie podziałaja jeśli nie mamy silnej woli ;) albo nie zmotywuje nas choroba....

niestety nie ma sie co oszukiwać

 

powodzenia i wytrwalości życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
drodzy koledzy, żadna ksiazeczka, gumy, plastry nie podziałaja jeśli nie mamy silnej woli ;)

 

 

ciężko będzie :D

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nas, palaczy tak zaczynał no ale rób co chcesz.... Ja tylko dobrze doradzam....

 

Radzisz dobrze :ok::)

Mam jeden ważny argument, dla którego nie będę palił.

Widzę ile ojciec puszcza z dymem kasy i zdrowia i to jest prawdziwy demotywator...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności