Skocz do zawartości
ekurek

Rzucanie palenia (nikotyna) str4/post73

Palisz?????  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Palisz?????

    • NIE
      141
    • TAK
      132
    • Jestem w trakcie rzucania nałogu
      37
    • Rzucanie nie przyniosło skutków
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ogromna chęć i silna wola, ewentualnie odczucie wyrzucania pieniędzy w błoto.[emoji108]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo... jak w każdym sposobie trzeba jednak trochę silnej woli :)

Ja rzuciłem z elektronicznym, najpierw się przerzuciłem na niego żeby nie śmierdzieć kobiecie :) po roku stwierdziłem, że zacznę schodzić z nikotyną i w pół roku zszedłem z 18mg do 0, po pół roku stwierdziłem, że skoro bucham sobie bez nikotyny to po co w ogóle i wziąłem i rzuciłem też. I tak w sumie bez jakiejś specjalnej chęci rzucenia się stało, nie palę w ogóle od 2 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udało z plastrami.... Raz juz próbowałem ale zacząłem pali bo myślałem ze mogę sobie skrócić te etapy... Tym razem zrobiłem tak jak w instrukcji... Fakt ze drożej mnie te plastry przez 10 tygodni wyszły niż same fajki, ale przestałem palić ... I juz nie pale od 5 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzuciłem po przeczytaniu książki " Jak skutecznie rzucić palenie ". Paliłem 8 lat, rzuciłem z dnia na dzień i nie palę do dzisiaj ( leci już chyba 7 czy 8 rok ).

Silna wola i chęć rzucenia nałogu - wszystko inne pomaga jak każde placebo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ja juz nie Pale 3 miesiace i zucilem z dnia na dzien ale obiecalem sobie sportowa kamerke na moto. I teraz duma mi nie pozwala zapalic:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spojrzałem na ten wątek, bo czytałem go od początku i tak przez 7 lat nie paliłem jakieś 3.

tzn. max 3 msc potrafiłem bez fajek wytrzymać. Ciągłe próby rzucenia he. Widocznie jestem silnie uzależniony psychicznie, bo łatwo idzie mi przestać palić lecz trudno wytrwać w postanowieni.

 

Jak radzą sobie pozostali ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz rzuciłem z desmoxanem - 3 miesiące bez palenia, po roku tabex tez 3 miesiące. I kolejny rok e papierosy juz dobre 9 miesięcy ^^ chyba jara mnie tylko dymek, jako tako palić nie musze ?

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rzuciłem tak nie palę i nie mam zamiaru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzuciłem z dnia na dzień, tylko silna wola i chęci. Żadne tabletki, plastry czy e-papierosy nie są do tego potrzebne.

Nie palę już dobre 7 lat i zupełnie mnie do palenia nie ciągnie. Zastąpiłem to siłownią i bieganiem, a co miesiąc do skarbonki wrzucam równowartość 25 paczek fajek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześc mineło 10 lat jak nie pale jest jeszcze Kuczi?? na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paliłem ponad 20 lat,

próbowałem rzucać palenie 2 razy,

za trzecim razem rzuciłem przy pomocy tabexu (mam na dzieję że nigdy nie wrócę do śmierdzieli )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 11:18, rainman777 napisał:

No mi się udało dzięki Kuczci dzisiaj wieczorem mija trzeci tydzień bez śmierdziela.

Dzisiaj mija 9 lat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nałóg rozpoczął się kiedy miałem 17 lat. Najpierw były to 1-2 papierosy dziennie. Teraz (po 8latach) palę  1,5 paczki dziennie. 

Próbowałem rzucić palenie z wszystkimi środkami które są na rynku... (Plasty, tabletki, gumy, epapierosy, książka(! ?) ). Tylko z Desmoxanem nie paliłem 1 dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojutrze 100 miesięcy jak nie palę ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Paliłem pół życia żadne tabsy nie pomagały. dopiero program psychologiczny coś w głowie poprzestawiał. nie udało się a pierwszym, ale za drugim już tak. dziś mam 73 lata i nie palę od niedawna. pomógł mi reset33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema po latach ! ja nie palę dalej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności