Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje kupić B6 zadbanego TDI , nie ma ktoś?do 15000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt naprawy podam jak auto bedzie już polakierowane :) tragedii nie było.  

 

Ale mam Pytanie do Was bo słyszę dziwne stukanie - cykanie przy dodawaniu gazu . Dodam ze wzrosło spalanie . 

Obstawiam uszczelkę pod wtryskiem ale nie jestem fachowcem także proszę Was o poradę jak sprawdzić VCDSem co może być walnięte?? Dodam że nie ma żadnego błędu . 

Na rozgrzanym silniku (90*) w VCDS 80* 

Tak pokazuje wartość w grupie 13 w silniku 

20200622_185626.jpg

20200622_185639.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problemy ostatnio po zatankowaniu na stacji BP ?? Problemy z silnikiem itd.

Zaobserwowałem to juz u 3 osób w Krk 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podrzuci ktoś gdzie w Krk dobiję klimę i jednocześnie wyważę koła ? w rozsądnej cenie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kompus_2005 napisał:

Witam podrzuci ktoś gdzie w Krk dobiję klimę i jednocześnie wyważę koła ? w rozsądnej cenie 

Monster Serwis https://monsterserwis.pl/

pytaj o Wąskiego :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kompus_2005 napisał:

Witam podrzuci ktoś gdzie w Krk dobiję klimę i jednocześnie wyważę koła ? w rozsądnej cenie 

 

Hej. Osobiście polecam KLIM-GUM w Bęble. ul. Krakowska 58. To jest przy trasie 94 Kraków-Olkusz. Zajmują się tylko wulkanizacją i klimatyzacją 

Bardzo dobre ceny i zawsze byłem zadowolony z ich roboty ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Sprowadziłem z USA CC-ka z 2015r i teraz potrzebuję go przerobić na EU. Czy jest ktoś z Trzebinii / Chrzanowa / okolic kto pożyczyłby mi VCDSa na godzinkę żebym mógł odczytać kodowanie lamp czy będzie możliwe wyłączenie obrysówek z przodu? Mam uszkodzoną lewą przednią lampę i nie wiem czy kupić lewą USA czy obie EU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.06.2020 o 13:34, ChymeK napisał:

Miał ktoś problemy ostatnio po zatankowaniu na stacji BP ?? Problemy z silnikiem itd.

Zaobserwowałem to juz u 3 osób w Krk 

Jakieś opiłki w filtrze paliwa po zatankowaniu na BP w Przemyślu były ... dodam że była to gnojówka Premium.  wiec nie jest ciekawe 

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Czy znalazłaby się dobra duszyczka i sprawdziła dla mnie passka B8 w Nowym Sączu? (stan lakieru,  tapicerki, wycieki, jazda testowa, działanie syst. bezpieczeństwa i wspomagających, może jakieś błey jeśli dysponujecie interfejsem).

Jestem z drugiego końca kraju - Szczecin, a sami wiecie, że niektórzy handlarze kitu potrafią nawciskać co nie miara, żeby tylko ściągnąć klienta do siebie.

Jak oględziny nie wzbudzą podejrzeń wtedy przyjadę osobiście ;>)

Pozdrawiam, Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy , kto pomoże nagroda :)

Poszukuje tapicera w Małopolsce kto ma taki materiał i ogarnie temat naprawy fotela.Albo gdzie kupie taki fotel , zdzwoniłem ile się dało auto złomów i nigdzie nie ma .......

 

DSC03149.JPG

DSC03150.JPG

DSC03153.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.07.2020 o 07:24, ChymeK napisał:

Polecam

Wąski za granicą już praktycznie nie zjeżdża , a chłopaki robią jak to robią , nie ma kto ich przypilnować i różne cuda się zdarzają.Długo to nie pociągnie..........Martyna już nie nadąża.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzieć że jeszcze ktoś coś tu pisze ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności