Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż tak bywa. Ja też rzadko zaglądam bo wywiało mnie do " niemieckiego nazistowskiego obozu" :D:crazy:. Nie będzie jakiegoś świątecznego jajka?  Jak co to ode mnie "smacznego" dyngusa   "mokrego " jajka dla całej ekipy i do zobaczyska przy najbliższej sprzyjającej okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kolec napisał:

No cóż tak bywa. Ja też rzadko zaglądam bo wywiało mnie do " niemieckiego nazistowskiego obozu" :D:crazy:. Nie będzie jakiegoś świątecznego jajka?  Jak co to ode mnie "smacznego" dyngusa   "mokrego " jajka dla całej ekipy i do zobaczyska przy najbliższej sprzyjającej okazji.

Łooo matko... W niemcowni siedzisz? Co do jajeczka, można poważnie się nad tym tematem zastanowić :lol:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2018 o 08:59, Carter napisał:

Łooo matko... W niemcowni siedzisz?

No cóż poradzisz. Trza było jakoś zacząć zarabiać na życie.Takie qrwa mamy czasy. Ale nie zawsze będę u Angeli. Firma ma projekty w całej europie a nawet świecie. Ja narazie  chcę się pobłąkać po europie bo na wyjazdy po 2-3 miechy to jeszcze nie jestem gotowy. Co do jajka to zjeżdżam w czwartek przed świętami to jakby co daj znać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po mojej długiej nieobecności. Wszystkich mam na myśli tych którzy nie zapomnieli mojego numeru telefonu, oraz tych którzy go nie posiadali :) Mam nadzieję że uda się mojej skromnej osobie znaleźć troszkę czasu na jakieś spotkanko, bo aktualnie jest z tym (czasem na spotkanko) bardzo słabo :P Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2018 o 20:27, kolec napisał:

Co do jajka to zjeżdżam w czwartek przed świętami to jakby co daj znać.

To będzie problem, bo mnie niestety nie będzie wtedy w Krk :(

Dnia 18.03.2018 o 00:11, Piorun9 napisał:

Witam wszystkich po mojej długiej nieobecności.

No witojcie Pierunie :) Gdzieś był jak Cię nie było...? Trzeba będzie po Świętach zrobić jakieś weekendowe spotkanie :lol:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2018 o 00:11, Piorun9 napisał:

Witam wszystkich po mojej długiej nieobecności.

Witaj Pierunie :-) po Bardzo Długiej nieobecności. Opowiadaj jak tam co tam ?? Małe Piorunki rosną zdrowo ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mokrego jajeczka :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wesolych-swiat-wielkanocnych-2015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów z Małopolski. potrzebuję pomocy Krakusów odnośnie rejonu szpitala uniwersyteckiego przy Kopernika 38. otóż w najbliższy poniedziałek tj. 09.04 wybieram się tam z synem na konsultację w Instytucie Okulistyki i chodzi mi o info czy jest tam gdzie zaparkować albo gdzie mam szukać parkingu (najlepiej bezpiecznego, nieważne czy płatny czy nie) oraz czy w pobliżu (a jeśli dalej to też ok) można gdzieś zjeść w rozsądnych pieniądzach bo pewno wizyta w dawnej stolicy będzie całodniowa.

z góry dziękuję za pomoc, Łódź pozdrawia Małopolskę

Edytowane przez sirGrzesio
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się jakis spocik w najbliższym czasie jest jakieś info? Bo tu cisza jak na pustyni:D

Edytowane przez polo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj polo. Jak będzie coś to 26-go ,ale to bezpiecznie napisać zapytanie czy się ktoś wybiera w temacie :

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mario za odpowiedź. No tak temat spotowy czytałem ale tam wpisy są tak stare że chyba nikt tam nie zagląda:|

Mam poprostu parę pytań bo zmieniłem passata na passata jak widać w opisie i mam parę pytań do tych co już mieli lub mają jeszcze benzin 1.8t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, polo napisał:

No tak temat spotowy czytałem ale tam wpisy są tak stare że chyba nikt tam nie zagląda:|

Pilotuj zakładkę "Wydarzenia", tam na bieżąco wpisywane są informacje dotyczące spotów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że majówka bo jakaś straszna cisza tutaj nastała :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z Chrzanowa lub okolicy i miałby garaż z kanałem i mógłby go mi udostępnić na pare godzin za nie wielką opłatą ? Będe w tym miesiącu chciał zabrać się za wymianę oleju a sądzę ,że jednak z kanałem najwygodniej. A ja niestety nie znam nikogo kto by mógł mi pomóc :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no pięknie chyba z 5 lat minęło i na spota nie dotarłem ( wiem wstydzę się :ph34r:)

No to czas się pożegnać teraz czekam aż wstąpię do następnego grona.... tu dopiero nuda ...nuda...nuda....

Tak czy inaczej VW pewnie będzie na sprzedaż a ze firma sprzedaje po kosztach wytycznych z ASO to może się opłaca jak by ktoś był chętny to mogę podpytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności