Skocz do zawartości
Gość Thommas

B6: 2.0 TFSI 200KM vs. 2.0 TDI 170KM - który wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Na dwoje babka wróżyła. Ci którzy jeżdżą beznyną i nic im się nie dzieje polecą Ci benzyne a Ci którzy latają na ropie i jeżdżą bezawaryjnie polecą diesla. Nie ma mądrego w tym temacie. Dużo zależy od egzemplarza na jaki trafisz. To Twoja decyzja bo nie ma jednoznacznych argumentów co lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po dluzszej ciszy pytanko do uzytkowników 2.0TFSI czy warto? jak sie motor sprawuje?
I musisz tym samym spamować gdzie się da? Gadaj z romeo9999 on sprzedaje swojego 2.0tfsi - ma mały przebieg więc jak kupisz to będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem początkujący na forum, zamierzam się z kupnem passata, proszę napiszcie jakie bolączki występują w tych nowych silnikach 2,0tdi i 2,0tfsi, na co zwrócić uwagę przy zakupie, szukam auto z rocznika około 2009, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem początkujący na forum, zamierzam się z kupnem passata, proszę napiszcie jakie bolączki występują w tych nowych silnikach 2,0tdi i 2,0tfsi, na co zwrócić uwagę przy zakupie, szukam auto z rocznika około 2009, pozdrawiam

 

każdego passata coś boli, więc.....

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/14022-Kupujemy-Passata-B6-B7-na-co-zwr%C3%B3ci%C4%87-uwag%C4%99-jak%C4%85-wersj%C4%99-wybra%C4%87

 

miłej lektury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 4 latach użytkowania 2.0TDI 170@195KM nie wyobrażam sobie lepszego auta. Stosunek mocy do spalania nie ma sobie równych, szczególnie na autostradzie lecisz 170 na tempomacie ,a spalanie 7l z hakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam się do kupna passata od roku 2014 do 2015 , możecie polecić mi na jaki silnik zwrócić uwagę?   który jest miej awaryjny?  Nie wiem czy wybrać benzynę czy diesla bo na spalaniu trochę też mi zależy. 

5 lat temu miałem audi a4 2.0 TDI 2005 rok i źle ten samochód wspominam, chodzi mi tu o wady jakie były w tych silnikach z pompą oleju którą miałem zaszczyt posmakować. 

A passata szukam na parę dobrych lat.

Tylko nie wiem jaki silnik wybrać I który jest miej awaryjny. Wiem że będę szukać w skórze I żeby był automat.  

Edytowane przez rafciszrafcisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności