Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam parę pytań odnośnie obsługi AutoMapy na telefonie z androidem.

 

1. Czy taki telefon tak samo płynnie obsługuje AutoMape jak sama nawigacja typu TomTom itp.. ?

2. Czy różni się znacznie interfejs od tych z Windows CE ?

3. Dogodnie można ustawić trasę pod siebie ?

4. Ktoś użytkuje AM na jakimś telefonie z Andkiem ? Jakie macie opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mam po zaistalowaniu automapy cos takiego mi wyskoczylo. A dodam że instalacja przebiegla normalnie.1409724140909.jpg

Co zrobic by mi dzialala normalnie dodam ze kiedyc prubowalem zainstalowac navi sygin czy jakos tak i tez byly tego typu problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Czy taki telefon tak samo płynnie obsługuje AutoMape jak sama nawigacja typu TomTom itp.. ?

 

zależy jaki telefon, jak mocniejszy sprzęt to nawet nie zauważy, że to ciężka AutoMapa, jak coś starszego to może przycinać :)

 

 

2. Czy różni się znacznie interfejs od tych z Windows CE ?

 

nie pamiętam kiedy bym czegoś z Windowsem używał. Wszystko jest czytelne i intuicyjne

 

 

3. Dogodnie można ustawić trasę pod siebie ?

 

wrzucałem z pliku, który wygenerowałem na targeo. Poprowadziło :) W samym telefonie nie bawiłem się, ale bez problemu punkty przelotowe można ustawić

 

 

4. Ktoś użytkuje AM na jakimś telefonie z Andkiem ? Jakie macie opinie ?

 

W drodze do Chorwacji używałem. Wcześniej w PL zawsze googlowskiej używałem, teraz jak będzie potrzeba to pewnie będę AM odpalał. Ładniejsze to to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam AM od kilku lat, kiedyś na Windowsie a id dłuższego czasu na androidzie. Na andku jest bardziej intuicyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos pomysl co do mojego problemu?opisanego 3 posty wyzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić w sklepie oryginał ;) bo tą instalkę co masz to nie zainstalujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wrzucałem z pliku, który wygenerowałem na targeo. Poprowadziło W samym telefonie nie bawiłem się, ale bez problemu punkty przelotowe można ustawić

 

Kurcze nie wiedziałem, że jest taka możliwość nawet :D Sprawdzę sobie jak to działa na mojej zwykłej. Dzięki za opinie tak więc widzę, że taka AutoMapa na słusznym telefonie ma racje bytu i to jest jak dotychczas jedyny duży plus na posiadanie smartfona jak dla mnie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zależy jaki telefon, jak mocniejszy sprzęt to nawet nie zauważy, że to ciężka AutoMapa, jak coś starszego to może przycinać

Dodam tylko że na mojej E dual (słaby procek, mało ramu) żadnych zacięć. A inne programy potrafi zmulić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktos pomysl co do mojego problemu?opisanego 3 posty wyzej?
napisz skąd pobrałeś ta AutoMape jeśli ze Sklep Play to powinna ci pójść, jeśli masz antywirus to odinstaluj go miałem ten sam problem , mam AutoMape ze Sklepu Play i śmiga a i na stronie Androida masz navi

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dodam że Sygic jak dla mnie jest lepszy bardziej przejrzysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da rade jakąś wersje nie z google play ściągnać i zainstalować źeby byla za frry przez caly okres.

Bo ta z google dziala jak narazie ale ma zapewne jakas warzność nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba, jak by Ci to napisać :hmm na 100% się da. Tylko szukaj w necie. My nie "chomikuj.pl" itd aby crack`i rozsyłać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My nie "chomikuj.pl" itd aby crack`i rozsyłać

Piotrek dobrze prawi ;)

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/134886-Regulamin-forum

3.5 Zabronione jest zakładanie tematów związanych z dystrybucją oraz lokalizacją w internecie oprogramowania oraz innych dzieł podlegających prawom autorskim. W przypadku kłopotów z instalacją oprogramowania prosimy o zwrócenie się do dystrybutora, u którego został dokonany zakup. Piractwo oraz nielegalne oprogramowanie będzie tępione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co zrobic by mi dzialala normalnie dodam ze kiedyc prubowalem zainstalowac navi sygin czy jakos tak i tez byly tego typu problemy

A zaznaczyłeś w ustawieniach zezwolenie na instalację z nieznanych źródeł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle jaki telefon byście polecili do tej AutoMapy aby szybko i sprawnie chodziła? Najlepiej aby był to nie wielki telefon taki 4.3 cal to max w kwocie do 600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle jaki telefon byście polecili do tej AutoMapy aby szybko i sprawnie chodziła? Najlepiej aby był to nie wielki telefon taki 4.3 cal to max w kwocie do 600 zł.

Smartfon PRESTIGIO MultiPhone PAP4055 DUO do 5stówek kupisz chodzi płynnie i nie gubi fixa

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

do Sebastiana, tak jak zaznaczył rainman777 piractwo jest nielegalne, a co do chomikuj pl. nie polecam osobiście miałem wielkie problemy z tą stroną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle jaki telefon byście polecili do tej AutoMapy aby szybko i sprawnie chodziła? Najlepiej aby był to nie wielki telefon taki 4.3 cal to max w kwocie do 600 zł.

ja używam galaxy s2 , w tej kwocie może już nówkę kupisz a na pewno prawie nówkę.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a co do chomikuj pl. nie polecam osobiście miałem wielkie problemy z tą stroną
trochę tajemniczo , coś więcej możesz napisać jakiego typu problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polegał na tym, okazało się że na moim chomiku był słownik do nauki włoskiego, którego sam nie mogłem odszukać na mojej stronie chomika wpadła Policja z nakazem przeszukania zajęli dwa laptopy, prokurator umorzył sprawę ale na tym się nie skończyło nie miał się do czego przyczepić to przyczepił się do Winrara, Office, i programów GPS na laptopie, sprawa trafiła do sądu sędzina skazała mnie na grzywna w wysokości prawie 6 tysi a więc Piractwo nie popłaca

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

jeszcze dodam że miałem przypadek podczas rutynowej kontroli kiedy to Pan Policjant zauważył Nawigacje na szybie i sprawdzał czy nie posiadam mapy nielegalnej nawigacja był dopiero co zakupiona więc było wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wogóle nie znam takiego pojecia piractwo.mi chodzilo o zwykla darmowa wersje:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności