Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

M7 :) raz że M8 to nie mój budżet, a dwa to że też słyszałem takie opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy tu serwis?

Pacjent: Tablet Omega

 

Jakiś czas temu w tablecie przestało działać wejście HDMI oraz USB, ładowarka działała ale ma osobne wejście.

Oddałem go do serwisu (gwarancja), coś tam po czarowali i po 2 tygodniach był już ponownie u mnie.

Wszystko hula itd ale, no właśnie jest ale. Po powrocie z serwisu mam jakiś problem z WiFi. Do tej pory ogarniał w całym domu i na dwóch pietrach bez problemu (mam w domu postawiony most WDS) a teraz tak jak by mu moc anteny ograniczyli lub podmienili na słabszą czy coś.

Siedzę sobie w pokoju i tam gdzie miał do tej pory zasięg na max. "4" kreski to teraz ledwie jedną albo wcale nie ma/zrywa połączenie.

Składowe mostu WDS nie zmieniły swojego położenia i działają jak działały tylko z tym tabletem coś nie halo się zrobiło.

 

Jak myślicie, mogli coś popsuć z WiFi (np. zmienić antenę, odlutować i zapomnieć przylutować jakiś kabelek, czy coś innego)?

A może jest ktoś z Łodzi kto by na to zerknął i coś poradził? Gwarancja skończyła się po tygodniu od naprawy więc teraz to bym dał do kogoś kto się zna ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś app lub sposób jak modyfikować zawartość karty SD w android 4.4.2 urządzenie nie ma roota. Od 4.4 zrobili jakieś ograniczenia i nie można zarządzać plikami na SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze jakąś aplikację do automatycznego wyłączania GPS ? często zapominam a bateria wtedy w oczach słabnie. DO wifi i bluetooth można znależć ale do gps jest problem. Jedyne co to widget znalazłem , przełącznik na pulpit ale to też zapominam przełączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś szukałem i nie znalazłem ale pamiętaj ze pomimo włączonego przełącznika gps działa tylko wtedy gdy jest potrzebny i nie zjada baterii przynajmniej tak jest w samsungach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... włączony w ustawieniach GPS nie działa dopóki jakiś program tego nie wymaga :) Jak na stałe miga ikona od GPSu wtedy trzeba po prostu znaleźć program, który tego używa i zobaczyć dlaczego to robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki muszę wyszpiegować co używa tego gpsa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I też czytałem że M7 jednak lepszy pod pewnymi względami.

 

Mam oba te telefony w domu.

ja M7 żonka M8 różnica dla mnie.

 

M8 większy wyświetlacz i cały telefon troszkę większy ale lepiej trzyma się go w dłoni w porównaniu do M7.

M8 ma lepszą baterię i lepszy przedni aparat, jest też delikatnie szybszy od M7.

Na minus M8 nie jest cały alu bo przód zrobili już ( miejsca przy głosniku i mikrofonie) plastikowy.

Mimo, że w M8 zrezygnowali z systemu Beats Audio to i tak na jego plus gdzie M7 i inne telefony kończą swoją głośnośc ten dopiero się rozkręca.

 

Ogólnie polecam oba telefony bo to chyba jedyne jakie posiadałem na androidzie, które chodzą płynnie mimo zawalonej pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam oba te telefony w domu.

ja M7 żonka M8 różnica dla mnie.

 

M8 większy wyświetlacz i cały telefon troszkę większy ale lepiej trzyma się go w dłoni w porównaniu do M7.

M8 ma lepszą baterię i lepszy przedni aparat, jest też delikatnie szybszy od M7.

Na minus M8 nie jest cały alu bo przód zrobili już ( miejsca przy głosniku i mikrofonie) plastikowy.

Mimo, że w M8 zrezygnowali z systemu Beats Audio to i tak na jego plus gdzie M7 i inne telefony kończą swoją głośnośc ten dopiero się rozkręca.

 

Ogólnie polecam oba telefony bo to chyba jedyne jakie posiadałem na androidzie, które chodzą płynnie mimo zawalonej pamięci.

W tej chwili to HTC najlepiej optymalizuje andruta niż Samsung. Mowa oczywiście o nakładach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daros1

Używałem HTC przez ponad rok, ale jak dla mnie to za słaby tel na Androida, w tej chwili mam Sony Xpeira Z i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla mojej małżonki jakiegoś ciekawego smartfona do ok.1000zł. Wczoraj byłem w euro i Saturnie oglądać telefony i w oko wpadł mi LG L9 II generacji. Parametry na papierku wyglądają imponująco ale może ma ktoś doświadczenia z tym telefonem? A może ktoś coś innego ciekawego poleci (w podobnej cenie oczywiście). W tej chwili moja małżonka ma Sony Xperia E. Powiem wam że to jest totalna porażka jeśli chodzi o smartfona. Ja mam Sony Xperia L ale też średnio mnie zadowala choć jest o niebo lepszy niż te padło mojej żony. Co byście poradzili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przereklamowany i za drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale działa bardzo dobrze, nie to co androgowno, a mam porównanie bo sam używam Galaxy s3 a siostra ma iPhone 4s. Za te pieniądze kupisz 4s a jak trochę dorzucisz to 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iszmelc 4s kosztuje 1400zł czyli już przekracza mój budżet. Poza tym ma tylko 3,5 cala a ja chcę min.4 cale. 5c to wydatek 2300, a 5s to 2600, wiec nie wiem co rozumiesz przez pojęcie "dorzucić trochę". Ja szukam do 1000pln żeby ew. wziąć dwa zamiast mojej L 'ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może LG G2 mini w tej kasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś rozsądne propozycje podaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jednak wybór padł na Samsunga Galaxy S3. Żonie najbardziej podpalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiada ktoś może nokie n73??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jednak wybór padł na Samsunga Galaxy S3. Żonie najbardziej podpalił.

 

Minus jest jego taki, że jak zawali go jakąs ilością fotek zacznie mulić,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności