Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm dziwne ale może być prawdziwe. Ja mam tel od pół roku i żeby nie skłamać raz się zawiesił/zresetował. Czyścisz czasami pamięć podręczna itp. są w markecie dobre apki Cleaner'y spróbuj może coś pomoże. A i może wyda się to dziwne ale 2 - 3 razy w tyg uruchom tel ponownie :D

Ktoś z posiadaczy S3 ma problem z resetami ? Dziś juz 3ci raz bez powodu się resetuje. Chyba trzeba zrobić update i na gwarancje oddać..

 

---------- Dodano o 20:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:24 ----------

 

P.S. Może jakaś aplikacja powoduje te restarty? Apki zakupione w markecie czy może z chomika? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
druga zagadka, czy znacie aplikacje do robienia notatek pod andkiem, z możliwością synchronizacji z notatkami z pulpitu pod windą, wiem że są takie z synchornizacją przez stronę www ale szukam na pulpit

Ja używam Evernote, nie wiem tylko czy coś takiego masz na myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma może nowego samsunga s4 ? jak wrażenia ? mój htc one x zaliczył glebę i trzeba zmienić i teraz zastanawiam sie nad s4 lub htc one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz htc one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z htc one ciężko bo nie ma za bardzo w sprzedaży a jakieś porównania ktoś testował ktoś ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma mój kolega, miałem w rękach i trochę się bawiłem, śmiga szybciej niż one x jednak ram robi robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś ma może nowego samsunga s4 ? jak wrażenia ? mój htc one x zaliczył glebę i trzeba zmienić i teraz zastanawiam sie nad s4 lub htc one

 

Miałem go w rękach tydzień temu. Śmiga jak rakieta itp itd ... jednakże materiały użyte do tego telefonu mogłyby być lepsze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem S4 w ręku, jest w sprzedaży w Saturnie tak jak i HTC One. Jak dla mnie S4 wygląda podobnie do S3 a więc ujowo ;) plastik - fantastik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś z posiadaczy S3 ma problem z resetami ? Dziś juz 3ci raz bez powodu się resetuje. Chyba trzeba zrobić update i na gwarancje oddać..

 

Jaki masz soft? Ja używałem XELLA, teraz XXEM2 i brak jakichkolwiek resetów. Co do kupna S4 to zgadzam się z kuczlaw, szkoda kasy, lepiej kupić nowego S3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś z posiadaczy S3 ma problem z resetami ? Dziś juz 3ci raz bez powodu się resetuje. Chyba trzeba zrobić update i na gwarancje oddać..

Mój S3 od jakiegoś czasu też lubi się zresetować bez powodu, lub co gorsza zawiesić się. Liczysz, że na serwisie gwarancyjnym coś z tym zrobią??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rom mam xella i wszystkie aplikacje z sklepu play. Problem polega na tym ze jest w s3 jakiś wadliwy układ podobno i to on powoduje te resety, tak piszą na android com pl. Poczekam na aktualizację Roma, może pomoże to na resety. Jeśli nie to serwis.

 

Co do s4, miałem przyjemność bawić się tym telefonem przed premierą, fajny, ładny, ale bez szału w porównaniu do s3. Za rozsądne pieniądze można kupić, ale nie za kwotę która żąda samsung. I chyba nie kupiłbym pierwszych egzemplarzy. Mogą mieć jakieś wady. Tak jak s3 pękające obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z htc one ciężko bo nie ma za bardzo w sprzedaży a jakieś porównania ktoś testował ktoś ma ?

A nie myślałeś o one x+ ???

Ma mój kolega, miałem w rękach i trochę się bawiłem, śmiga szybciej niż one x jednak ram robi robotę.

Śmiga szybciej bo to okrojona wersja htc one * (* - czyt. S V X X+).

 

Ja choruje już od pół roku na X+. Mimo wszystko że mam tv szajsunga, to jakoś telefon mnie nie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś czy jest sens wgrać innego ROMa do Motoroli Xoom 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam aplikacji na Android co bedzie sterowała Air ridem jest coś takiego? Słyszałem ze bedzie dostepne niedługo a moze juz jest?:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo na Androida nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwos przywrocenia rejestru rozmow w sony P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^raczej nie. Dlatego warto uzywac jakiejs dodtakowej aplikacji do tego typu rzeczy (np CallStats)

 

Co do S4 i HTC One - jesli milabym S3, to przesiadlbym sie na HTC One. Jesli S2 czy HTC One x to na S4.

Oba telefony to petardy - kazdy ma swoje wady i zalety. Dla mnie niewybaczalne jest brak mozliwosciwymiany baterii i rozbudowania pamieci SD. Z kolei S4 ma upakowane mnostwo niepotrzebnych bajerow, no i to plastikowe aluminium.Cos za cos - jak zawsze i wszedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a czy ktoś wkłada ponad 20-to gigową kartę bo tyle ma pamięci one x dla mnie wzupełności wystarcza, a baterię można wymienić i to dosłownie w 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już drugą słuchawkę gdzie bateria siedzi "na stale" i nie miałem potrzeby wyjmowania jej bo niby po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, jak komu pasuje.

20gb w htc one x? To co to za wersja? 32gb? Jeśli tak, to jest też odpowiednio droższa.

Poza tym nie wiedziałem że baterie można wymienić ale nawet jeśli, to 10 minut w porównaniu do 10 sekund to nawet nie dzień do nocy. Ja mam samsunnga 16gb (czyli nieco ponad 10gb na swoje pierdoły) i kartę 32gb i muszę się trochę pilnować. 8gb to tylko rejestrator trasy, nawigacje to kolejne 4gb, muzyka 3gb, filmy i teledyski to 6gb, swoje zdjęcia i filmy to też z gigabajt, 102 aplikacje i gry to 6gb. Tak więc wbudowana pamięć nie wystarcza.

Plus - jak idziesz wywołać zdjęcia do rossmana to nie taszczysz ze sobą kabla, tylko wyjmujesz kartę i pyk.

No i za pomocą karty można zwiększyć pamięć ram.

Co do baterii; mam dwie. Co prawda nie żongluję nimi codziennie, ale wystarczy że jadę w trasę 12h czy idę w góry i jedna bateria (3500mah) nie daje rady - ale nie bawię się w oszczędzanie telefonu. Żadnych ograniczeń dla CPU, wyświetlacza czy sieci gsm. Cały czas jestem online więc wiadomo, bateria schodzi szybciej - i dlatego musi być wymienna.

Ale tak jak pisałem - jak komu pasuje :-)

Mam nadzieję, że zrozumiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności