Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy , który telefon wybrać :

-sony xperia p?

-samsung galaxy s advance?

-pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy , który telefon wybrać :

-sony xperia p?

-samsung galaxy s advance?

-pozdr

kolego ja osobiście mogę polecić Ci samsunga galaxy s , sam używam s II, już sporo czasu i nie narzekam, tylko trzeba sie przestawić na ekran dotykowy.Pozdrawiam imiennika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, ja brałbym sony. O wiele lepszy aparat , wsparcie ze strony sony, nakładka sony bardziej ciekawsza niż samsung no i sony to nowocześniejszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku sam mam Sony P i jestem z niego mega zadowolony uzytkuje go og grudnia bracik ma s advance lecz mój Sony jedt 2 razy lepszy no i ma amleiniową obudowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób aktualizowałeś i jaki Rom?

 

normalnie akutomatyczna aktualizacja przez neta. Rom to 3.28.401.1 ics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim programem aktualizować Andka? i na jakiego najlepiej?

Dostaliśmy dzisiaj jakieś takie maleństwo LG Swift L3 i tam jest jakieś 2.3.6

 

Pomożecie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w LG ale najlepiej flas***e się odinem. Najbezpieczniej i najpewniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odin to przecież oprogramowanie serwisowe Samsunga :doh

 

pomocy szukałbym na forum.android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się może ktoś aplikacja Generali auto z marketu ?, ciekawa ,przyda sie przy zakupie samochodu, mi wyszły dwie szkody w toyocie żonki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jesteście w stanie podpowiedzieć mi dlaczego sgs3 zacina się cholernie przy graniu w bardziej wymagające gry, typu real Racing 3? Oprogramowanie mam stockowe, xxellla brand Orange. Zacina się do tego stopnia, ze na godzinę grania fpsy gubi cały czas i gra potrafi się wyłączyć z 10 razy. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jesteście w stanie podpowiedzieć mi dlaczego sgs3 zacina się cholernie przy graniu w bardziej wymagające gry, typu real Racing 3?
Siemka,no trochę dziwne bo u mnie śmigają wszystkie bardziej wydajne gry aż miło,żadnych zacięć ;)

 

Oprogramowanie mam stockowe, xxellla brand Orange

No ja mam Rom Omegi i modem właśnie xxella i piękne to chodzi u mnie :ok

 

Zacina się do tego stopnia, ze na godzinę grania fpsy gubi cały czas i gra potrafi się wyłączyć z 10 razy.
Ani razu sie mi fon nie zaciął,możę zmień softa :hmm

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, jaką masz wersję RR3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał, jaką masz wersję RR3?
1.0.56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę źle wróżyć ale ja kiedyś miałem podobnie z hd2, z początku chodziło wszystko pięknie, później zaczął mi się tel grzać i wyłączać ,no i okazało się ze płyta główna siadła. Najpierw myślałem ze to wina systemu, radia i.t.d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje najnowsza z marketu. Po aktualizacji.

 

Właśnie słyszałem o tych płytach głównych ze się sypia. Flashowac na razie nie będę. Chce oddać na gwarancję, może naprawia. Fakt faktem telefon grzeje się. Ale zawsze się grzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce oddać na gwarancję, może naprawia.
Oddawaj, ja oddałem i mi naprawili za free. Powodzonka Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy telefon sie grzeje, wiec nie ma sensu oddawac na gwarancje (i pozbywac sie telefonu na Bog wie ile czasu) przed uprzednim sprawdzeniem co powoduje wysokie taktowanie procesora (bo od tego sie grzeje) i jaka dokladnie panuje na nim temepratura.

Dlatego polecam sprawdzic owe parametry. Jak potrzebujesz jakiejs konkretnej aplikacji, to pisz na PW.

Potem sprawdz, czy telefon nie jest zwyczajnie zamulony - jakims Cleanerem.

Podejrzewam, ze dane gry masz w pamieci telefonu, ale jesli jednak na karcie, to moze ona jest zbyt wolna (klasy 2 czy 4 kart niefirmowych potrafia tez przymulic).

Piszesz, ze gra Ci sie wylacza - wtedy masz jakis komunikat czy po prostu wyrzuca do pulpitu? Czy po wyrzuceniu, gra nadal jest w pamieci (przytrzymaj home i sprobuj kliknac gre - otwiera sie od nowa czy od tego momentu, gdzie wyrzucilo?).

Jak sprawa wyglada z ramem? Ile go masz zanim odpalisz gre? S3 slynie z katastrofalnego zarzadzania pamiecia.

Moze jakas inna aplikacja gryzie sie z gra? malo prawdopodobne, ale moze instalowales cos "dziwnego" co teraz powoduje FC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak. Telefon grzeje się tylko jak gram. Także norma. Nie są to jakieś kosmiczne temperatury.

 

Grę wywala do pulpitu. Tak jakby proces był ubijany.

 

Telefon sprawdzałem benchmarkiem, dostaje dużo mniej punktów niż ten model na wykresach. Aktualnie staram się wywalić wszystko co zbędne i oczyścić system chociaż robie to często za pomocą android assistant. Jeśli nic to nie da to pełen wipe. Tylko szkoda mi strasznie postępu w grze, a bez roota nie zrobię backupu titanumem.

 

Kartę mam sandisk http://www.sandisk.com/products/memory-cards/microsd/ultra-class10-for-android/ taka. 16 GB.

 

Miałem możliwość pobawić się innymi s3 i note 2 i jest różnica w płynności na niekorzyść mojej s3. Pomiędzy s3 powiedzmy jest podobnie, skok jest pomiędzy s3 a note 2.

 

Co do ramu, fakt nie mam go sporo. Przy odpalaniu mam około 150mb wolnego.

 

Po skasowaniu wszystkich zbednych apek, Facebooka ktory działa w tle i innych. Odpalam gre i grałem cale 30 sek. Pozniej pulpit. .

Edytowane przez Michal.Enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, spróbuj dodać grę na białą listę jakimś programem,tzn żeby system nigdy jej nie ubijał.

Jak to nie pomoże to wipe. Zrób sobie na chwilę roota a później odrootujesz.

Potem na czysto sprawdź wydajność telefonu i zainstaluj grę.

Note 2 na 2 razy więcej ramu i trochę mocniejszy cpu a i tak się zdarza, że gra przytnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A root nie nabija licznika? Wiem że można wyzerowac ale pytam z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności