Skocz do zawartości
2.8_v6_30v_4x4

zaślepki kierunkowskazów

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy ktoś z Was orientuje się czy dostane gdzieś zaślepki do kierunkowskazów na błotnikach do b5? będę zakładał kierunki w lusterkach i chciałbym w miejsce oryginalnych kierunków wstawić zaślepkę najlepiej z jakimś emblematem może v6 może 2.8 może 4x4 czy ktoś jest zorientowany w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj dobrze forum, bo było o tym. Są chyba nawet numery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz temat.

A tutaj link do passataplus.de.

Numer zaślepki:

3A0 853 688 BXF

Cena wg Gajosa powalająca :padam: 66.21 zł.

Edytowane przez zima18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Berlinie w ASO numer katalogowy ten sam jak wyżej za 8 Euro do malowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, proponuję się dobrze zastanowić, czy warto pakować się w dodatkowe koszty (zaślepki, malowanie, itp). U siebie mam kierunki w błotnikach i lusterkach (czarny sedan) i na prawdę wygląda bardzo dobrze. Ale decyzja rzeczywiście należy do Ciebie.

 

Proponuję inaczej wykorzystać fundusze: poszukać lusterek od Superba (z podświetleniem) lub samemu pokombinować z płytką LED. Dobra sprawa zwłaszcza jeżeli masz comming/leaving home - na pewno w żadną kałużę nie wejdziesz ;-)

Edytowane przez skniwasserball

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto i tak stoi u lakiernika a chciałem przy okazji w miejscu kierunku wstawic emblemat v6 albo cos takiego jezeli nic nie znajde to faktycznie zostawie ten kierunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ja bym zostawil ten kierunek chyba ze ewentualnie dostaniesz gdzies bialy i tez bedzie fajnie wygladalo... dodatkowy kierunek w lusterku fajnie to wyglada plus ten w blotniku...hmmm.. ja bym go nie ruszal bo jak dasz na to jakis emblemat to moim zdaniem bedzie kaszana... to tak jak niektorzy "tuningowcy" przyklejaja M3 na escorcie;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomaluj te co masz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności