Skocz do zawartości
SKUB

polskie menu do RNS 510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znalazlem na allegro ogloszenie z polskim menu do rns 510 jak narazie widze ze cena jest kosmiczna! Czy ktos juz takie posiada? i czy warto...? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach zmiany języka nie było wyboru języka polskiego być może był pod innym językiem nie wiem nie sprawdzałem ale i tak musiałem zrobić downgrade do 2660 a to był 1200 (mastepca 1100) i nie działały mi karty sdhc. Można śmiało wgrywać to jest zwykła aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zorientujcie się najpierw jakie są wersje oprogramowania do rns a dopiero potem piszcie głupoty... oprogramowanie serii 2xxx jest do wersji C nawigacji. bodajże od 0900 do 1200 jest do wersji B a wcześniejsze to A. ja miałem płytę główna nawigacji A i wgrany soft 0900 (lub 0800 już nie pamiętam) i robiło mi już jako wersja B. teraz mam nawi którą kupiłem z softem 1100 i założyłem 2660 i działa jako v.C. polecam stronę my-gti.com lub vwnai.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam od dłuższego czasu informacji jak podejść do własnoręcznego stworzenia Lektora PL dla NRS510. Wiadomo mi , iż są programy do tego celu ( do edycji plików / rozpakowania plików a komunikatami głosowymi ) - np. dla nawigacji RT3 Peugeota, dla MFD DX itd. Ktoś może drążył temat ?? coś wiadomo? Nie oczekuję darmochy / prezentu. Być może ma ktoś wiedzę, gdzie czytać jakie pliki odpowiadają za Lektora w tym modelu. Jak je rozpakować itd.

 

Pozdrawiam

 

PS. Trochę nie na temat , ale pewnie wielu amatorów swoich VW sie ucieszy ;)

zachęcam do lektury mojego bloga : http://vadis-s60-vag.blogspot.com/

Edytowane przez kameleon0781

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybyście mieli problem z error 202 to soft naprawczy można pobrać z: my-gti.com lub z chomika kacper.wolny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-forum.pl

zapraszam na nasze forum po darmowe spolszczenia i inne softy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat pozwolę sobie odświeżyć. Rozglądam się nad możliwości spolszczenia RNS 510. Mój Pasek jest z maja a dopiero te produkowane w czerwcu będą miały PL menu. Czy mogę domagać się od VW Polska aktualizacji .... Jakieś sugestie. Czy znacie firmę / osobę w woj opolskim która zrobi to starannie ?

No i jak się to ma do gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-forum.pl

naprawdę chcesz komuś płacić za coś co sam możesz zrobić ???

pobierz firmware 3810 na naszym forum, wszystko jest opisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się "uwalenia" urządzenia. W tych softach nie wszystko działa są jakieś problemy z kamerami itd. Należało by dobrać starannie soft pod mój model a z tym sobie nie poradzę.

Skąd mam wiedzieć jaką wersję dobrać do mojego urządzenia ?

Edytowane przez MarkII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boje się "uwalenia" urządzenia. W tych softach nie wszystko działa są jakieś problemy z kamerami itd. Należało by dobrać starannie soft pod mój model a z tym sobie nie poradzę.

Skąd mam wiedzieć jaką wersję dobrać do mojego urządzenia ?

 

a co masz kamerę w pasku że boisz się uwalenia navi?

ja mam 2660PL menu, kamerę cofania i wszystko pięknie się zgrywa. Nie ma żadnych problemów. Jaką masz dokładnie wersję navi.

A o jakich jeszcze problemach piszesz odnośnie polskiego menu, jedynie co to może się aku rozładowywać, ale to w starszej wersji gateway a u Ciebie to raczej nie grozi.

A ja się boisz o gwarancję to zawsze przed jazdą do ASO na serwis/przegląd możesz wgrać wersję oprogramowania taką jak miałeś oryginalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie proste pytanie, ale jak mam sprawdzić wersję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie proste pytanie, ale jak mam sprawdzić wersję ?

 

przytrzymaj dłużej przycisk SETUP to wejdziesz do dodatkowego menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam FM AM i na tym koniec. Na YT widziałem dalsze opcje ale u mnie nie mogę znaleźć / wejść.

Edytowane przez MarkII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wkodować vcdsem w navi zeby wyswietlało ukryte menu. Było na forum o tym, poszukaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanał 50 z 0 na 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było przeczytałem, ale to dla mnie jak na razie magia. Pomęczę się z wersją angielską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję spolszczenie do navi rns 510 ,kamera cofania i kierownica mf. jak macie lektora z mapami to tez będę wdzięczny :)

vw touran 11'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było przeczytałem, ale to dla mnie jak na razie magia. Pomęczę się z wersją angielską.

 

Jestem właśnie po ;). Jak nie dasz rady sam to w maju się odezwij bo będę w Twoich okolicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem właśnie po ;). Jak nie dasz rady sam to w maju się odezwij bo będę w Twoich okolicach.

 

a możesz mi podrzucić na pw. wszystkie rzeczy do tego?

największą satysfakcje by mi sprawiło jak bym sam to zrobił hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności