Skocz do zawartości
Kojakoss

Filtry Stożkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam możecie mi powiedzieć w którym miejscu moge zamontowac wm Passacie b3 2,0 (2e) Filtr Stożkowy na odmę nie bardzo wiem gdzie jest tutaj odma wydaje mi sie ze to co wychodzi z górnej pokrywy ale tam jest pare węzy gumowych i dokladnie nie wiem ktory to wiem ze powinien wychodzic z pokrywy zaworowej .. aa druga sprawa od czego słuzży ten wskaznik w tym Seacie

 

7d4f731cffaee5d3med.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to "coś" to wygląda na regulator cisnienia paliwa i o ile dobrze poznaje, to jest dziadostwo z firmy F1Z czyli ....... to, co widać na zdjęciu, to tzw "tjuning" który nic nie daje, prócz dobrego samopoczucia "tjunera"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja może sie wepne w temat i sie spytam czy z takiego filtra na odmie się nie kopci pod maską???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często się z niego leje olej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast filterek na odme lepiej zrobić prosty oil catch tank z aluminiowego bidona i czyścika do garów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i czyścika do garów

Jeśli układ OCT będzie zamknięty z czyścikiem to genialny pomysł :D

niech tylko tego drapaka zassie motorrrrrrrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli układ OCT będzie zamknięty z czyścikiem to genialny pomysł

niech tylko tego drapaka zassie motorrrrrrrrrrrr

Chodzi mi o prosty oil catch tank zrobiony z bidona do którego wsadzamy zwykły czyścik do garów...Coś takiego;

http://www.citroenax.info/viewtopic.php?t=2208

Sprawdza sie ;)

 

---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

 

Jak może motor zassać tego czyścika,skoro z pokrywy zaworów wydmuchiwane jest powietrze?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl!

 

a jak nie pomogło to idź do auta i zobacz gdzie wpinasz się z tym OCT!

jeden wąż idzie do pokrywy zaworów (odmy) a drugi? wpinany jest pomiędzy kolektorem dolotowym a filtrem powietrza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby zaslepil korkiem od szampana strone gdzie zasysa turbina (na wezu od filtra do turbiny) to byloby ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl!

 

a jak nie pomogło to idź do auta i zobacz gdzie wpinasz się z tym OCT!

jeden wąż idzie do pokrywy zaworów (odmy) a drugi? wpinany jest pomiędzy kolektorem dolotowym a filtrem powietrza!

Wporządku,tyle że nie po to robi sie oil catcha żeby ten drugi wąż podłączać spowrotem tam gdzie szła wcześniej odma...Do pokrywy zaworów podłączasz jeden wąż który wchodzi do bidona,a drygi wąż wychodzący z bidona puszczasz sobie w atmosfere(ja mam przyczepionego go zaraz pod sankami)akurat u mnie było tak,żeodma szła z pokrywy zaworów,do dekla wtrysku...Otwór w deklu wtrysku po odmie zaślepiłem i wsio gra ;) Wtrysk od pół roku czyściutki ;)

Za pare miesięcy z ciekawości otworze ten bidon i zobacze co tam w środku jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności