Skocz do zawartości
Buniek85

xenon 6000k + zarówka swiateł długich H7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Czytałem wszystkie posty w tym temacie lecz nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc pisze. Mam w swoim pasku fabryczne bi-xenony i jeden z nich zaczął mi świecić na żółto jak żarówka, z tego co się orientuje oznacza to że wkrótce w ogóle przestanie świecić i przydało by się wymienić palniki. Mam jednak problem z wyborem. Nie chodzi mi o o barwę gdyż chce zostać przy 4300K czyli takich jak fabrycznie, lecz o firmę. Jakiej firmy są fabryczne palniki w passkach?? Nie wiem jakie mam w aucie a żeby je wydostać, trzeba demontować zderzak więc wole już mieć palniki w domu nim będę to robić. Dodam że na samochodzie nie oszczędzam i preferuje oryginalne lub ewentualnie lepsze niż oryginalne zamienniki, więc pieniążki nie graja roli. Więc co polecacie??? Pracuje w Niemczech i sporo rzeczy kupuje tam na ebay'u więc jeśli na allegro tych palników nie znajdę to zawsze mogę tez zerknąć na niemiecki ebay. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lecz o firmę. Jakiej firmy są fabryczne palniki w passkach??

wiesz mnie się wydaje że to może być Bosch a jak nie to na pewno coś z niemieckich firm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś jaki w ogóle tam jest typ palników??? Tzn mocowanie i wygląd???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o o barwę gdyż chce zostać przy 4300K czyli takich jak fabrycznie, lecz o firmę. Jakiej firmy są fabryczne palniki w passkach??

Polecam Ci Osram Xenarc-moim zdaniem najlepsze palniki.Cena za sztukę oscyluje w granicach 250 zeta ale są naprawdę rewelacyjne.Możesz także kupić spokojnie Philips'y.Oczywiście palniki pod d2s.Wszystkie d2s mają taką sama obudowę więc złych nie kupisz.Poniżej w załączniku masz foto palnika.

PALNIK.jpg

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryku na zdjęciu jest palnik D2R. D2S nie ma tej czarnej osłony na szkle.

Dobre żarniki D2S kupimy już od około 100 zł sztuka - warto zainwestować w jakość (philips lub osram)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryku na zdjęciu jest palnik D2R. D2S nie ma tej czarnej osłony na szkle.

 

Fakt :doh

 

Wrzuciłem w pośpiechu nie to foto.już poprawione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jeszcze, bo jutro mają mi przyjść te HID-y więc je będę zakładać, ale do tego zmierzam że słyszałem żeby wyciągnąć lampę i za nią wsadzić całą przetwornicę żeby jej widać nie było, ale czy po czymś takim trzeba jechać na diagnostykę żeby ustawić lampy czy nie wiem nie trzeba tego robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci Osram Xenarc-moim zdaniem najlepsze palniki.

Ja rowniez je polecam, w sobote zalozylem dokladnie te: http://www.apus.pl/produkt,225,XENON_Reflektory_glowne_Osram_D2S_Cool_Blue_P32d_2_35W.htm

i jestem mega zadowolony, mialem wczesniej pare osramow z allegro i pare pfilipsow z ebay i okazalo sie ze to podrobki, te z linku wyzej sa troche drogie, ale naprawde warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dosłownie 1h temu przyniósł mi listonosz paczuszkę :) zrobiłem zdjęcie z normalną i xenonową żarówka 6000k

26042011092.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mówiłem to zrobiłem, fotki w nocy :).

 

p.s. nie zmienię na inne :).

 

DSC00460.jpg

DSC00461.jpg

DSC00462.jpg

DSC00463.jpg

DSC00464.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie 6000k i jest ok. Ale 5000k bedzie dużo lepiej. Jak kupowałem to nie wiedziałem ze są 5000k .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam takie pytanie mam 3bg z bi xenon tylko że troszkę mnie to denerwuje bo jak jadę na mijania i włączę długie to się przełącza na bi xenon i na żarówkę h7 czy jest możliwość żeby ta żarówka się nie włączała z bi xenon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a ja mam takie pytanie mam 3bg z bi xenon tylko że troszkę mnie to denerwuje bo jak jadę na mijania i włączę długie to się przełącza na bi xenon i na żarówkę h7 czy jest możliwość żeby ta żarówka się nie włączała z bi xenon ?
Nie-przesłona i żarówka H7 są na tym samym obwodzie. Jedyne co pozostaje, to odłączenie wtyczki przy samej żarówce.

Ale ta żarówka H7 daje bardzo dużo przy włączaniu świateł drogowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie rozumiem dlaczego ma sie nie wlaczac przeciez to mega przydatne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności