Skocz do zawartości
Buniek85

xenon 6000k + zarówka swiateł długich H7

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałem się na allegro z soczewką Bi-halogen właśnie na H7. Średnica soczewki, dokładnie ta sama, co w oryginalnym Bi-ksenon, czyli troszkę większa, dlatego trzeba lekko pod szlifować na obwodzie obudowy. W tamtym linku, jest troszkę partyzancki sposób mocowania soczewki, ale dlatego, że pochodziła ona z audi. Gdyby wykorzystał soczewkę z paska, pasowała by jak ulał, do gotowych uchwytów, ewentualnie była by potrzebna malutka korekta.

Nad tym się właśnie zastanawiam...Czas pokaże :) Bo pomysł jest naprawdę godny realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede rzezbil lampy do b3 z tych soczewek wlasnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam no wiec zakupilem zaroweczki ala xenon niebieskie w markecie, mocno niebieskie nie sa, teraz przy wlaczonych niema juz zoltego swiatla tylko delikatnie niebieskie. mniej wiecej o to mi chodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam no wiec zakupilem zaroweczki ala xenon niebieskie w markecie, mocno niebieskie nie sa, teraz przy wlaczonych niema juz zoltego swiatla tylko delikatnie niebieskie. mniej wiecej o to mi chodzilo

 

Załącz jakies zdjęcia jak to świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam no wiec zakupilem zaroweczki ala xenon niebieskie w markecie, mocno niebieskie nie sa, teraz przy wlaczonych niema juz zoltego swiatla tylko delikatnie niebieskie. mniej wiecej o to mi chodzilo

Żaróweczki ile maja watów :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co z tego ze poswiaty nie ma jak swieci to jak kupa!? sczegolnie w deszczu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodziło Ci o efekt wizualny to prawie trafiłeś ;) A o świeceniu w nocy,tym bardziej w deszczu nie wspomnę :) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buniek, byłoby tez fajnie, gdybyś zrobił zdjęcie, jak masz drogę oświetloną przed autem-na światłach mijania i drogowych... I gdybyś odpowiedział na moje pytanie-ile watów mają te żarówki :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zarowek philips blue vision szkoda pieniedzy 140 zł a swieca tak samo co te za 60 takze szkoda kasy na takie cos.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buniek, byłoby tez fajnie, gdybyś zrobił zdjęcie, jak masz drogę oświetloną przed autem-na światłach mijania i drogowych... I gdybyś odpowiedział na moje pytanie-ile watów mają te żarówki
fotki dzis na szybkiego zrobilem jutro wieczorem wstawie zrobione po ciemku, maja one 55W + 30% wiecej swiatla niby swieca jak 90W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zartuj bo na 100% tak nie swieca wiem bo testowlem i takei i takei kilka razy

te wszystkie niebieskie chinole to tylko maja fajny kolor ale reszta do kitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zartuj bo na 100% tak nie swieca wiem bo testowlem i takei i takei kilka razy

te wszystkie niebieskie chinole to tylko maja fajny kolor ale reszta do kitu

 

Panowie o to chodziło od początku ;) Ma wyglądać a nie świecić, więc skoro Buniek zadowolony to jest OK, nie Wy będziecie mniej widzieć w nocy tylko On.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta zarowka nie ma banki mega niebieskiej tylko delikatnie niebieska. po opadach deszczu napisze jak swieca, a ma padac u mnie w srode :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fotki dzis na szybkiego zrobilem jutro wieczorem wstawie zrobione po ciemku, maja one 55W + 30% wiecej swiatla niby swieca jak 90W

To nie montuj tam przypadkiem więcej niż 55W, bo po niedługim czasie pożegnasz sie z odbłyśnikiem. Bańka barwiona zawsze będzie zabierała jednak troszkę światła-dlatego będzie ta żarówka świecić słabiej niż 55W +30% w zwykłej niebarwionej bańce.

Ale czekamy na fotki :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do zarowek philips blue vision szkoda pieniedzy 140 zł a swieca tak samo co te za 60 takze szkoda kasy na takie cos.

Co do philipsow BV to naprawdę szkoda kasy za 50 zł mozna miec Osramy Cool Blue [KLIK] lub za 40 zl Night Breaker [KLIK]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie prawda i tak te h7 na żółto będą świeciły także jeden chu... :)

Edytowane przez kosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy szukam lanp do swojego passata i najlepiej soczewke jakie polecacie nie ukrywam ze chce wlozyc hid 4300 lub 6000 tys jakie lampy kupic D2S/H7 czy H7 +H7 i jaka jest roznica prosze o pomoc i czy to prawda ze moze cos sie dziac przy wlaczaniu swiatel po zalozeniu hidów tzn ze moga pulsowac migac lub jakies bledy beda wyskakiwaly??? pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic ci nie bedzie wyskakiwac

a skoro masz zkladac xenoen to bralbym raczej d2s

chyba ze sie boisz ze jak cie beda gonic to bedziesz zarowki zakladal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem takie opisy i komplety lampy Depo D2S i H7 oraz H7 + H7 i nie wiem co lepsze jaka jest roznica miedzy D2S/H7 a H7/H7 co kupic jaka lampe ??? taka czy taka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności