Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas proszę Was o zaproponowanie tekstu powitalnego na naszą stronę WWW.
Witamy
Hmmmm....no tak. Damian jusz nie chlej. :D

2NP. "Ta strona jest przeznaczona i stworzona przez i dla tych którym passat jest.....bla bla bla, nie mam pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta strona jest przeznaczona i stworzona przez i dla tych którym passat jest.....bla bla bla, nie mam pomysłu.

 

Może: Ta strona przeznaczona i stworzona jest dla ludzi których połączyła pasja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tam dał nasz podpis, bractwa srebrnego prodiża :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rain krótko i treściwie bez wodotrysków, tylko zamiast słowa pasja zmodyfikowałbym Passja :D

Zyni chyba raczysz żartować. No bez jaj albo tworzymy wszyscy stronkę albo sobie jaja z pogrzebu robimy.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja bym tam dał nasz podpis, bractwa srebrnego prodiża

 

Zwycięzca dnia :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwycięzca dnia
Nic powagi, no dobra. "Witamy na stronie dla największych ochlapusów" i wstawić fotkę z któregokolwiek spotkania miłośników passiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic powagi, no dobra. "Witamy na stronie dla największych ochlapusów"

 

Och już Jacek nie przesadzaj, trochę humoru też musi być :)

 

Ale co do fotki to może nie głupi pomysł dać 4 ogólnopolskiego z placu w Opocznie.

 

---------- Post added at 16:48 ---------- Previous post was at 16:47 ----------

 

ps. albo jak kiedyś jak u nas byla na forum panorama ogólnopolskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały czas proszę Was o zaproponowanie tekstu powitalnego na naszą stronę WWW.

chodzi Ci o ten napis klub miłośników....? jak tak to słowo klub zamienić na forum i gotowe

forum miłośników volkswagena passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze:

vw-passat marka laczaca ludzi z pasja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pozwola... wtrace sie:) co chodzi o nowa strone glowna to w dziale B5 (3b&3bg) widnieje zdjecie tylko 3bg.(wkradl sie blad: po dziale b5 jest znowu b5 a nie b6;)

tytul, powitanie... moze oglosimy konkurs??? nie kazdy forumowicz tu zaglada a mamy napewno zdolnych tworczo userow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta strona przeznaczona i stworzona jest dla ludzi których połączyła pasja

To tak jakbyśmy nie-pasjonatów modelu na starcie dyskwalifikowali. Nie piszmy dla kogo kierujemy stronę.

A może mniej więcej tak?

 

Witamy na stronie stworzonej przez miłośników passata.

Znajdziecie tu informacje na temat jego historii, wersji silnikowych oraz rozwiązania najczęstszych bolączek każdej generacji tego modelu.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona, zapraszamy do zarejestrowania się na forum.

 

I jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na stronie stworzonej przez miłośników passata.

Znajdziecie tu informacje na temat jego historii, wersji silnikowych oraz rozwiązania najczęstszych bolączek każdej generacji tego modelu.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona, zapraszamy do zarejestrowania się na forum.

dla mnie ok :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Duzy to jest ok, powitanie nie musi tylko oznaczac naszego zamilowania, ale takze przycigac i zachecac a Duzemu sie to udalo!!! :ok: moze zamiast "bolaczek" dalbym "problemow technicznych" ogolnie uwazam, ze to przeslanie Duzego jest na nowa strone

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to ja osobiście panoramę dałbym raczej w skrypcie pomiędzy menu z wersjami aut a powitaniem, ale i tak nie podoba mi się ten pomysł bo w mojej wyobraźni jakoś to tam nie pasuje, może osobny dział: "Ogólnopolski" na stronie?

A i co z logotypem? Może go lekko unowocześnić w styl strony i wrzucić tam lekko w tle pod napisem vw-passat.pl z lewego górnego rogu?

 

Tak na szybko zmontowany pomysł. Oczywiście to tylko propozycja i uważam, że taka prosta zmiana bardzo dużo zmienia w rzeczywistości bo idziemy z duchem czasu i teraz to logo wygląda nowocześniej, profesjonalniej (oczywiście nie chodzi mi tutaj o wykonanie) no i na pewno ładniej. Ale to moje subiektywne zdanie.

logo_byzejnowski.jpg

full_v4_by_zejnowski.jpg

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
logo wygląda nowocześniej, profesjonalniej (...) no i na pewno ładniej.

Elegancko:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a już myślałem, że mi się to logo nigdy nie będzie podobać! Gratki zejnowski. Bardzo mi się podoba Twój pomysł modernizacji logo i jego umiejscowienie na aktualnym prototypie!

 

Dzięki również za pomysł z panoramą :). Zdjęcie to na pewno pojawi się jako logo strony, ale dopiero po wejściu na dział opisujący zloty i spotkania klubowe.

 

Witamy na stronie stworzonej przez miłośników passata.

Znajdziecie tu informacje na temat jego historii, wersji silnikowych oraz rozwiązania najczęstszych bolączek każdej generacji tego modelu.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona, zapraszamy do zarejestrowania się na forum.

 

^^ Brakuje mi jeszcze jednego zdania pomiędzy tymi dwoma akapitami ;) Może coś jeszcze ktoś dopisze? :) No, panowie... :) działać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie to logo podoba :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się nie podoba

 

słabo widoczny jest napis vw-passat.pl, gdyby mu zrobić jakiś niebieski lub czarny kontur to by mogło być

byłby mały lifting, a logo zachowałoby swój charakterystyczny postmodernistycznodekadencki charakter ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratki zejnowski

możesz korzystać do woli ;) chyba że chcesz jakieś delikatne zmiany, ale o tym napisałem niżej.

Elegancko
mnie sie to logo podoba

spasiba, miło mi

a mi się nie podoba

I tutaj też dzięki bo w sumie o to chodzi by trafić w gusta jak największego naszego grona, to nie ostateczna moja wersja, sądzę, że porządnie usiądę do tego w niedzielę po spocie o ile nóg nie połamię ;)

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności