Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobre dobre ze smakiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podoba. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa. Subtelne, ze smakiem i trafiające do "oglądacza" :)

Szacuneczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, teraz tylko pod CMS'a ubrać ;) w razie czego służę pomocą drogi Marku jako i grafik i ciut programista ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajnowski, a masz jakieś doświadczenie w API vbulletina? Problem jest taki, że lada dzień przesiądziemy się na VB4, więc nie mogę stosować CMSa pochodzącego z VB (chciałbym, żeby frontpejdż był niezależny od forum, a jedynie w sensowny sposób czerpał dane z forum), więc trochę w złym momencie się wzięliśmy za to wszystko, ale...

 

a macie jakiś pomysł na treść tekstu, który miałby pojawiać się pod tym "Witamy na vw-passat.pl" ? bo mogę lorem ipsum zostawić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok: w koncu strona poszla w ruch :D

dobra robota chlopaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w koncu strona poszla w ruch

dobra robota chlopaki

Dokładnie! Stronka elegancka, tak trzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz jakieś doświadczenie w API vbulletina?

Żadnego, niestety

 

a macie jakiś pomysł na treść tekstu, który miałby pojawiać się pod tym "Witamy na vw-passat.pl" ?

Sądzę, że to pole do popisu założycieli, tzn. ładnie jakoś napisać

"Zaczynaliśmy od stworzenia miejsca do wymiany swoich doświadczeń z autem bla bla bla, jako jedni z nie wielu staramy się oprzeć swoją działalność o dobrowolne datki co niweluje konieczność zamieszczania reklam, dziś sam jestem dziadkiem... " itd. itp.

lub coś bardziej w stylu skróconej informacji co się znajduje na stronie i gdzie to można znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jest tu za mało kolorów ,ja jako kobieta w życiu nie weszła bym na tę stronę.Tam pasował by czerwony i granat metaliczny.Nie jest źle ale jak dla mnie mało przekonywujące."Klub miłośników volswagena passata" powinien byc napisany WIĘKSZYMI LITERAMI

POZDRAWIAM ŻONA ŁYSOLKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że ja się tak wychylę ze swoimi dwoma groszami. Ja bym trochę zmniejszył ten rysunek opony i w zamian za to uwydatnił trochę bardziej menu. Do tego użyłbym mimo wszystko naszego loga, mi się ono bardzo podoba. Blok "vw-passat poleca" i "ostatnio na forum" zamknąłbym jako prawą szpaltę, którą można wtedy przeznaczyć na różnego rodzaju treści dodatkowe (w tym passat dnia). A całą lewą i środkową część można poświęcić na treść główną danej strony. Fajny motyw z menu do danych modeli.

 

A jeśli chodzi o silnik pod stronę, to nieśmiało wyjdę z propozycją obejrzenia Drupala (http://www.drupal.org), bardzo rozbudowany i mocno wspierany system, z milionem różnych modułów, również do vBulletin się coś znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak byscie robili jakas historie modeli... to mam chyba jeszcze wydanie gazety MOTOR w który była dopiero prezentacja passata B3 jako nowego samochodu to jest gazeta z 88r

 

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

 

znalazłem ta gazetke z paskiem.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a macie jakiś pomysł na treść tekstu, który miałby pojawiać się pod tym "Witamy na vw-passat.pl" ? bo mogę lorem ipsum zostawić :P
Np. "Witamy na stronie dla prawdziwych fanatyków passata" lub cóś w tym stylu. Nie chcę się wyżywać bo nie ma nad czym. Jak już napisałem podoba mnie się każda z wersji. Nie odbiega jedna od drugiej. Fajnie jak by po wciśnięciu klawiszy w formie przedstawionych aut, otwierały się informacje dotyczące danego modelu oraz porady wraz z manualami. Nie no Marku co będę marzył ale jak by tak można było zrobić to by było super.
Uważam że jest tu za mało kolorów ,ja jako kobieta w życiu nie weszła bym na tę stronę.Tam pasował by czerwony i granat metaliczny.Nie jest źle ale jak dla mnie mało przekonywujące."Klub miłośników volswagena passata" powinien byc napisany WIĘKSZYMI LITERAMI

POZDRAWIAM ŻONA ŁYSOLKA

Jeszu kochany Łysol nie dawaj swojej kobitce podchodzić do komputera. :D Można troszkę podbarwić ale bez przesady, nie róbmy króliczka, pieska, kotka czy jak te strony się nazywają. Stronka niech będzie przejrzysta czyli wyraźne odróżnienie (kontrast) kolorów. Kolorki będą rozmywały treść. A treść jest najważniejsza. Pozdrawiam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie kto zainteresowany to pisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinek668 - zainteresowany! dawaj, wszystko się przyda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku a mógłbyś dać teraz ten projekt ciut większy powiedzmy docelowo taki jaki miałby być jego rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi przyszlo do glowy zeby zrobic takie okienko na stronie glownej, gdzie bylyby pokazywane przykladowe gadzety z naszego sklepu. takie co sie przesuwaja, przewijaja (czy jak to tam nazwac ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, panowie, mam aktualnie bardzo mało czasu i chwilowo brak dostępu do netu poza robotą, ale w przyszłym tygodniu już się tym zajmę. Nie chcę publikować 1:1 strony zanim nie będę miał działającego szablonu pod konkretny "silnik" (nie mam teraz na to czasu).

 

Cały czas proszę Was o zaproponowanie tekstu powitalnego na naszą stronę WWW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały czas proszę Was o zaproponowanie tekstu powitalnego na naszą stronę WWW.

 

Witamy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności