Skocz do zawartości
Corvin

Warsztaty godne polecenia

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam myjnie tunelową na opolskim pekaesie. Oprócz tego jest tam jeszcze samoobsługoes myjnia ręczna. W myjni automatycznej pracownik najpierw zrasza woda auto, następnie ręcznie płynem myje wszystkie szyby po czm nie wysiadająć z auta wjeżdża się do myjni tunelowej. Za 13 pln auto lśni jak nowe. Myjnia ta jest znakomitą alternatywą dla orlenowskich myjek automatycznych - odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chyba będę robił swojego B6 w ramach akcji wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie Lellek Opole, warto tam jechać? Czy raczej odradzacie? Jakie macie opinie o tym serwisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem opinie mieszane z lekką przewagą negatywną. Ale to opinie sprzed kilku lat. Może się tam zmieniło na lepsze. Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz niewidem czy tam jechać czy do Wrocławia, do tego serwisu gdzie jest nowy salon VW na Al.Brucknera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja o serwisie lellka nie słyszałem opinii negatywnych, ale sam tez nie byłem robić nic z samochodem więc osobiscie tego nie sprawdziłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy ale moge wam polecic godnego zaufania mechanika gosc sie zna i załatwia sam czesci w normalnych cenach.

DPSE Rafał Ragan

Opole ul.Oleska 125 na terenie pzmotu

tel696589848

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mistico

Poszukuję dobrego mechanika, który ogarnie sprawę uciekającego płynu chłodniczego w moim Passacie. Najlepiej ktoś, kto siedzi albo w VW albo w dieslach... Już dwóch mechaników nie dało sobie rady z problemem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem z Niemodlina i kupiłem auto w pełnym serwisie z Niemiec. Chciałbym kontynuować ta tradycje. Czy muszę to robić u Lelka w opolu?? Czy jest jeszcze jakiś inny autoryzowany serwis który bedzie mógł wbić mi pieczątkę do dokumentów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem z Niemodlina i kupiłem auto w pełnym serwisie z Niemiec. Chciałbym kontynuować ta tradycje. Czy muszę to robić u Lelka w opolu?? Czy jest jeszcze jakiś inny autoryzowany serwis który bedzie mógł wbić mi pieczątkę do dokumentów??

 

Jasne, że nie muszisz :) Polecam Jano w Opolu na Jagiellonów, wprawdzie istnieją jako serwis Skoda ale VW bez problemu serwisują. Ja również proszę o wpisy do książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba się do nich wcześniej telefonicznie umawiać?? mam do wymiany klocki+tarcze z tyłu,olej i komplet filtrów wiec raczej takie "szybkie" sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy trzeba się do nich wcześniej telefonicznie umawiać?? mam do wymiany klocki+tarcze z tyłu,olej i komplet filtrów wiec raczej takie "szybkie" sprawy.

 

Raczej tak, ale terminy mają szybkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was korzystał z usług Auto Serwis Sebo z Chrząstowic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam mechanika w Łambinowicach ul.Mickiewicza dawna remiza strażacka, Vento, Passat 2010 u niego serwisowalem i teraz będzie B7 z 2014, dobrze solidnie i ceny w miarę, mechanika, kakiernictwo,elektryka,

W Pogórze zaś jest spec od zaworów bardzo dobry.

 

Sony Z5Premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poleca ktos serwis skody Jano na ul Jagiellonow w Opolu? Mam do wymiany rozrzad w passacie b6 2.0 tdi i za całość tj. rozrzad, pompa wody, pasek mikro, napinacz, uszczelniacze, płyn krzykneli mi 1150zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje opinii na temat warsztatu w Biedrzychowicach koło Kędzierzyna -Koźle lub szukam jakiegoś godnego mechanika który się zna na Passat B6 do wymiany będzie kolo dwu-masowe oraz olej w DSG najlepiej z Opola lub Nysa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Tomka Kociubinskiego z polanowic klime ogarnol szybko zrobil dobra robote i nie zdziera skóry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności