Skocz do zawartości
Corvin

Warsztaty godne polecenia

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo rzeczy w swoim aucie probuje robic sam ale sa rzeczy, ktorych nie jestem w stanie wykonac ze wzgledu na mala wiedze na temat mechaniki oraz brak odpowiednich narzedzi. Od pewnego czasu poszukuje warsztatow z terenu Opola, ktorym z czystym sumieniem moglbym przekazac swojego paszczura. Slyszame, ze godnym polecenia jest mechanik gdzies w Luboszycach. Niestety nie wiem dokladnie gdzie. Za to wiele złego słyszalem o mechaniorach z terenu Brzegu (czesto tam bywam) no i serwis ASO VW w Opolu - podobno totalne dno.

 

Proszę Was zatem o namiary na zaufane warsztaty z terenu Opola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega jeżdzi do luboszyc i sobie chwali tego mechanika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakies namiary na tego machaniora. Jakis adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj jakies namiary na tego machaniora. Jakis adres.

 

Proszę

. Zakład Mechaniki Pojazdowej. Franciszek Jaworski

Adres: Opolska 52, 46-022 Luboszyce

Telefon: (077) 427-06-15, 601 481 819

Fax: (077) 427-06-15

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 09:00-17:00, sobota: 09:00-12:00

 

wielu kolegów tam robi i sobie chwali , poprzednie auto też tam robiłem i byłem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaX.Kar.1 Mariusz Karczmarczyk

Opole ul. Falata 7

tel 503 592 447

Pn-pt 9-17 sb 9-13

 

Jeden z najlepszych w opolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Witam ekipę z opolskiego ;)

Możecie mi powiedzieć gdzie w okolicy Ziębice, Paczków, Otmuchów, Nysa znajdę kogoś kto odczyta mi logi VAG z passata b4 którego zamierzam tam kupić, oraz polecić jakąś stację diagnostyczną gdzie mógłbym też ewentualnie resztę sprawdzić ?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ekipę z opolskiego

Możecie mi powiedzieć gdzie w okolicy Ziębice, Paczków, Otmuchów, Nysa znajdę kogoś kto odczyta mi logi VAG z passata b4 którego zamierzam tam kupić, oraz polecić jakąś stację diagnostyczną gdzie mógłbym też ewentualnie resztę sprawdzić ?

jak kupowalalismy z bratem auto to na stacje diagnostyczna pojechalismy do miejscowosci Trzeboszowice -miedzy paczkowem a otmuchowem. koles na stacji wszystko tlumaczyl(powiedzialem mu ze chce kupic to auto i zeby mi mowil co jest nie tak) pomogl mi, pokazal co sprawdzac koles byl ok. co do vag com nie wiem...

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Padła mi klimatyzacja. Znacie kogoś godnego polecenia? Kiedyś znalazłem gościa (przez inne forum) w okolicach Kędzierzyna (Sławięcice) ale zgubiłem namiar. Byłem raz w ecofrost (Kędzierzyn) ale totalne badziewie. Potrzebna konkretna, fachowa i po rozsądnych pieniądzach usługa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padła mi klimatyzacja

zobacz tutaj

http://www.roskosz.net/podstrona5.htm

sam tam się wybieram na wiosnę z padniętym kompresorem , robiłem tam sprawy związane z elektryką i byłem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mogę polecić mechaniora z Namysłowa Kozłowskiego chyba na Skłodowskiej wymieniam zawsze u niego rozrząd wcześniej w audi też tam wymieniałem i nic się nie działo w sumie wszyscy z mojej rodzinki i znajomi tam robią auta no i cena konkurencyjna, do mojego b6 1400zł za rozrząd + kpl filtry i olej no i gwarancja oczywiście nie muszę pisać ile za to w aso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Może ktoś polecić w Opolu jakiegoś dobrego gazownika?

 

Ogólnie to mógłby nasz opiekun założyć Temat odnośnie instalacji LPG w naszym regionie...:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to mógłby nasz opiekun założyć Temat odnośnie instalacji LPG w naszym regionie...

 

nie mamy opiekuna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mamy opiekuna

nie mamy?! a kolega wela? :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wela nie jest opiekunem. Byla kiedys poruszana rozmowa na temat wyboru opiekuna i w/w kolega mial nim zostac, ale nie zostal. Z reszta w opolskim malo sie dzieje <sami chyba widzicie, dwa spoty w tamtym roku typowo passatowskie - z golfami wiecej spotow> Wg mnie opiekun nie jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 7jack4

Witajcie

Szukam jakiegoś dobrego mechanika na terenie Kędzierzyna,mam do wymiany rozrząd i muszę go podpiąć do VAG-a bo traci moc powyżej 2500tyś.obr.Będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kolega pszczolek pytał o odczyt logów i ocene auta przy kupnie.

 

Jeśli ktoś potrzebuje ocene samochodu służe pomocą (powiat Nyski, Opolski, Prudnicki, również inne kwestia dogadania :) )

 

Kontakt PW, e-mail.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podobno w Bierkowicach jest dobry mechanik-znacie? Kolega u niego robil auto jak mial bicie na kole pasowym twierdzil, ze sie na tym dobrze zna...

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śmiało mogę polecić mechanika z Dąbrówki Łubniańskiej, ma on warsztat na ul. Szkolnej.

 

Jak dla mnie wypas i gość wie o co biega i nie zedrze z ciebie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urban Józef. Mechanika, blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe. Pomoc drogowa

49-120 Narok, Skorogoska 28

gm. Dąbrowa

Branża: Samochody - mechanika, blacharstwo, lakiernictwo

Godziny otwarcia:

Pon - Pt

7:00 - 16:00

Tel.: 77 464 20 16

 

 

Bardzo dobry mechanik polecam, bardzo dużo napraw tam robiłem i wszyscy moi znajomi też tam jeżdzą. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam naprawde, ceny tez są dobre ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem tutaj nowy, ale .. mogę śmiało polecić warsztat Auto Serwis "Motus" Krzysztof Łakomski Opole, ul. Solskiego 25tel. 77 4545360. Naprawiam tam swoją B6 i muszę powiedzieć, że znają się na tych samochodach. Robiłem już rozrząd i inne naprawy. Jedno pewne , jest dużo tańszy niż LELLEK , a części jakie sobie życzycie, oryginay, zamienniki.

A propos mam pytanko. Poszukuję dobrego lakiernika w naszym rejonie tj. Opole. Ponieważ dużo latam swoją B6 , mam potłuczoną od kamieni maskę i przód dachu. Potrzebuję to fachowo poprawić i nie za bardzo wiem gdzie. Może ktoś robił coś podobnego ??

Dzięki za wszystkie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności