Skocz do zawartości
Kojakoss

Sportowe Brzmienie :))

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem juz pustą dziurawą puche monolit już ktoś kiedyś wytrzaskał i pierwsze co zrobiłem w samochodzie to wyciąłem katalizator i nie żałuje owszem jeżeli katalizator jest drożny w dobrym stanie to nie ma sensu go wycinać, ale w leciwych samochodach i jak przypuszczam oryginalnych katalizatorach ciężko o prawidłową sprawność

To spróbuj wyjąć kat w nowszym aucie i sprawdź efekt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo tak w nowszym jak jest dobry to nie trzeba, ale kolega Kojakoss jeździ b3 i na jego miejscu bez wahania bym wywalił katalizator zastępując go zwykła prostą rurą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
noo tak w nowszym jak jest dobry to nie trzeba, ale kolega Kojakoss jeździ b3 i na jego miejscu bez wahania bym wywalił katalizator zastępując go zwykła prostą rurą

Zawsze można dać metalowy.Zresztą niech spróbuje,jestem ciekaw jaki będzie efekt wywalenia...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo to tak jak już napisałem Koledzy zamaist Kata będzie strumiennica i nikt mnie od tego nie odciagnie ;) niedlugo wytne kata Pozdrawiam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poprawi prace silnika jakis dobry stozek ? nie bedzie sie to gryzło czasem z lpg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stożka mam tylko musze kupic adapter do przepływki i turbinke do niego
mam założone czerwone
zamaist Kata będzie strumiennica

 

Kolego ja mam radę, bez obrazy :) Poczytaj trochę na temat dolotów, wydechów i zawieszeń bo z tego co widzę to same druty będą :) Ale Twoje auto rób co chcesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja nie pytam co z tego bede robie auto pod siebie w końcu to moje auto i napewno nie Będzie Wiejskiego Tuningu ale chce strumiennice i cały sportowy dolot więc nawet zakupie sobie Sportowy Kolektor i całą resztę zreszta co ja sie bede tłumaczył to moje auto i moge z niego zrobic wszystko co zapragne a to ze czasami zapytam o wskazówke jak cos wstawic itd to nie znaczy ze zaraz musztye zostać skrytykowany?!

 

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

 

Ahaa i Jeżeli tak twierdzisz to podaj mi jakiś temat o Dolotach i zawieszeniach zobacze co tam piszą ;)

Edytowane przez Kojakoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie znaczy ze zaraz musztye zostać skrytykowany?!

 

Ja Cię nie krytykuję ale założyłeś już kilka podobnych tematów więc jak sądzę sam nie wiesz czego chcesz. Poczytaj dział tuning optyczny/mechaniczny tam jest już wszystko napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziec wiem czego chce ale na wszelki wypadek wole sie upewnic:) ok poczytam sobie zaraz ten dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Cię nie krytykuję ale założyłeś już kilka podobnych tematów więc jak sądzę sam nie wiesz czego chcesz.
Wiedziec wiem czego chce ale na wszelki wypadek wole sie upewnic

Posłuchaj kolegi Kumana i sie upewnij w co sie pakujesz a nie zakładaj jakieś turbinki pod stożek i strumiennice i filterki zamiast odmy. Najpierw sie upewniej czy takie drutowanie ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi i turbinke pod Stożek to chodziło mi dokładnie o to

 

http://www.206club.net/showthread.php?t=42349 tutaj artykuł o tej turbince

 

a tutaj sama Turbinka : http://www.swistak.pl/a3153338,Sportowa-Turbina-dolotowa-1-wirniki-dolot-turbo.html

 

i napewno nie kupiłbym jej na AlleDrogo tylko pojechałbym kupic Do D&W we Wrocławiu na Borowskiej nie kupie jakiegos badziewia od prywaciarza ;)

 

Ok ale powiedzcie mi dlaczego jestescie tacy przeciwni tej strummienicy ? ja miałem ją w peugeocie 405 mi16 koles miał w Corrado g60 a brat jeszcze kiedys miał w golfie 3 więc nie rozumiem mi ta strumiennica dała w pugu rasowy dzwiek niczym samochod z Wrc ale miałem mialem koncowy wydech przelotowy jak kiedys przyjechalem na zlot jakiegos tam klubu to kazdemu bardzo sie podobal muj dzwiek ale pozniej sie pozbylem Puga bo to francuz i w cholere z nim Pozdrawiam Koledzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk może i fajny...Ale raz że głośno w aucie a dwa to że jak trafisz na służbiste to Ci dowód powie papa ;) Zastanów się jednak nad tym.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok ale powiedzcie mi dlaczego jestescie tacy przeciwni tej strummienicy ?

Bo n ic nie daje, tak jak magnetyzery i inne bajery, wstaw sobie kawałek rurki zamiast kata i bedziesz miał ten sam efekt co przy strumienicy "podnoszącej moc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinujecie, czytam to od początku i z tego co rozumiem to kolega jak na razie chce mieć lepszy dźwięk wydechu jak najtańszym kosztem. Skoro brak kanału itp. proponuję podnieść lewy tył i szlifierka w łapę i odciąć całkowicie ostatni tłumik i już mówię dlaczego:

1. tłumik w razie czego zostanie na zapas i sprawny

2. bardzo szybki czas roboty i koszty praktycznie zerowe

3. dźwięk lekko basowy, słabo słyszalny wewnątrz-nie męczy na dłuższej trasie

4. sam swego czasu zgubiłem ostatni tłumik w b4 2e i podobało mi się:) ale jednak ze względu na fakt, iż auto ma być kompletne kupiłem nowy

minus jest jeden: w b3 jest wycięcie na końcówkę wydechu i rzuca się w oczy fakt jej braku (nie to co w b4;) )

a na wiosnę jeśli chcesz dobry sound to markowy końcowy i starczy, bo przy strumienicy będzie za głośno wewnątrz, no chyba, że to lubisz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo właśnie Kolega: kacza1982 mnie zrozumiał :) właśnie o to mi chodziło hehe ale nie bede jednak go ucinac ;) co najwyzej moge sobie przewiercic jezeli ktos zna takie miejsce gdzie sie przewierci i zacznie fajnie gadac :D aa jak juz wspomniałem szukuje sie wydech Remusa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz wiercić?!?!?!Bez sensu...Ma fajnie buczeć czy pierdzieć ten Twój bolid?Nie rób wiochy ;) tylko weź się pożądnie za to jak już chcesz cokolwiek robić.Wiercić to w ścianach możesz...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności