Skocz do zawartości
Kojakoss

Sportowe Brzmienie :))

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może jaks pomysł co można zrobić ze zwykłym wydechem żeby zaczoł basowo gadać haha denerwuje mnie jazda bez Sport wydechu aa kase na jakiegos Ultera albo Remusa moge miec dopiero co za miesiąc do 2 max ;/ Pomóżtaaa haha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci na tłumiku to wywierć w nim dziurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może warto pomyśleć o dobrym stożku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum widziałem obudowę filtra od B3 z nawierconymi licznymi otworami. Jednak stożek na pewno sprawi dobry dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na nim W Którym Miejscu Wiercic żeby mieć Porządany efekt ?? :D

 

Tak Stożek już mam Kupiłem w D&W ale pojawił sie problem z wsadzeniem do na przepływomierz ...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Którym Miejscu Wiercic żeby mieć Porządany efekt

 

odkrecic kolektor wyciagnac uszczelke i byle jak skrecic-to Ci zapewni PORZADNE HALASOWANIE :) hahaha passat to nie subaru wrx zeby chodzic porzadnym basem :) chyba ze z vr'ka ,bez srodkowego tlumika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez srodkowego tlumika

 

to akurat niewiele da!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ja wiem ze nie subaru :P ale chce poprostu mieć Sportowe brzmienie na jakis czas za miecha dwa kupie jakiegos Remusa :mad::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten za katalizatorem,powiedzmy pierwszy rozlazł się na zgrzewie,skubaniec 1,5 oku ma dopiero FERROZ, i jak ...pięknie bulgocze jak się nogę z gazu zdejmie,a tak mruczy sobie zdrowym basem , niczym rasowy WRC....:D:D

ano zima i do kanału włazić się nie chce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze rozwiązanie-filtr stożkowy+ładny,basowy końcowy tłumik.Wystarczy w zupełności,stożek nada mu rasowego,ładnego dźwięku-bo o to chodzi.Przecież niema to wrzeszczeć :D Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie popieram przedmówce u mnie jest stożek, wycięty kat i końcowy basowy i elegancko mruczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja Stożka mam tylko musze kupic adapter do przepływki i turbinke do niego jest tak zimno ze nie chce mi sie zabardzo babrać teraz a w planach mam jeszcze do tego Strumiennice plus koncowy wydech ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja Stożka mam tylko musze kupic adapter do przepływki i turbinke do niego jest tak zimno ze nie chce mi sie zabardzo babrać teraz a w planach mam jeszcze do tego Strumiennice plus koncowy wydech ;)

Jak dasz strumienicę-podejrzewam że chcesz dać naddźwiękową to będzie za głośno,tym bardziej w aucie.Nie dawaj tego,końcowy tłumik inny Ci wystarczy.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Miałem kiedyś w żabojadzie Strumiennie całkiem fajnie mi chodził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strumienicę-podejrzewam że chcesz dać naddźwiękową to będzie za głośno

dobre heheh

Inny basowy tłumik z zupełności wystarczy :)

 

A co z katalizatorem, chcesz zamiast niego wstawiać strumienice?

W jakim stanie masz katalizator?

Edytowane przez koksik997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Noo Kata wywale nie wiem w jakim stanie jest bo niemam jak podniesc auta a kanału nima tez :confused: ale jak bedzie w dobrym to za ile mozna odsprzedac go ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobre heheh

Inny basowy tłumik z zupełności wystarczy :)

 

A co z katalizatorem, chcesz zamiast niego wstawiać strumienice?

W jakim stanie masz katalizator?

Nie wiem czy hehe bo takie są jak byś nie wiedział,są 2 rodzaje...A katalizatora się nie rusza-raz że to nic nie daje,a wręcz pogarsza,po drugie trzeba by w takim przypadku więcej pozmieniać.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modów sto tysięcy, stożek, wydech, strumienica, szeroka stal, gleba (cięcie sprężyn) ciekawe co z tego będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe z cieciem Springów to żartowałem mam założone czerwone nie po**** mnie zeby ciac springi ;) a mody to mody ja poprostu lubie sie w to bawić nie przepadam jezdzic seryjnym autem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A katalizatora się nie rusza-raz że to nic nie daje,a wręcz pogarsza
ja miałem juz pustą dziurawą puche monolit już ktoś kiedyś wytrzaskał i pierwsze co zrobiłem w samochodzie to wyciąłem katalizator i nie żałuje owszem jeżeli katalizator jest drożny w dobrym stanie to nie ma sensu go wycinać, ale w leciwych samochodach i jak przypuszczam oryginalnych katalizatorach ciężko o prawidłową sprawność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności