Skocz do zawartości
Barth

Poszukuje solidnego mechanika VW w Warszawie.

Rekomendowane odpowiedzi

rodzyn889    0

A propo powyzszej konwersacji o rozrzadzie w 2.0tdi.

Aso:

Rozrząd 2.0tdi pd 880zl zestaw, pompa wody 239,plyn g13 49zl.

Wymiana 555zl.

Ewemtualnie pasek wielorowkowy 105zl i napinacz do niego 368zl

Wymiana dodatkowo 120zl.

Poza Aso wymiana rozrzadu 350zl, dodatkowo napinacz paska osprzetu 50zl

Pompanwody skf 145zl, zestae rozrzadu INA 519zl, plyn chlodzacy g13 30zl, pasek wielorowkowy conti 55zl, napinac ina 198.

Jak by ktos był zainteresowany ktoras opcja to zapraszam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

frankja    0

Ostrzegam przed korzystaniem z usług następującego zakładu mechaniki:

Specjalistyczny Serwis Grupy Volkswagena, Części zamienne

Płowiecka 101, 04-501 Warszawa

Opinia moja to kontynuacja poprzedniego wpisu (dwa posty do tyłu). Panowie z tego zakładu są nieudacznikami albo oszustami. Zapłaciłem im prawie 190 zł za "przegląd eksploatacyjny" w którym mieli mi wskazać co było by do wymiany (chodziło o zawieszenie) i wymienić. No i wymienili mi wahacz dolny przedni z przodu(440 zł + 98 zł za robociznę). Po przejechaniu około 400 km, znowu coś zaczęło tłuc z lewej strony, a że byłem w moich rodzinnych stronach to obejrzał auto mój mechanik. Diagnoza - "wy*****y" wahacz nazywany bananem. Całkowicie zmasakrowany, wymagający natychmiastowej wymiany. Tak więc "mechanicy" z tego warszawskiego zakładu wzięli pieniądze za przegląd eksploatacyjny, który okazał się fikcją i wymienili mi nie ten wahacz, który wymiany wymagał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
K4rtm4n    0

Jest w stanie ktoś polecić jakąś dobrą osobę, która przeczyście mi turbinke ? 1.9 AFN .

Chciałbym też poznać orientacyjną cenę.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cudów nie ma a cudo twórców jest pełno . Zapraszam do Łomianek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
majorro    0

Odkąd pamiętam jeżdżę do serwisu Auto-Widawski. Podejrzewam, że wielu z was kojarzy ten warsztat, bo istnieje od wielu lat. Wszystkie naprawy robiłem tam i nigdy nic nie spaprali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dsta    0

Marki

ul. Mała 12

Polecam P. Darka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Taerg    0
Jeśli mówisz o Piotrku W. z Kobyłki to podpisuję się obiema rękami. Serwisuję u niego auto od początku i jestem zadowolony.

Mechanik w Kobylce nadal swiadczy uslugi? Ma kompa do diagnostyki? Dajcie jakis namiar na niego.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
yaro666    0

Co do turbiny to ci nie powiem ale ja mam taki mały,skromny warsztat zaraz za giełdą sam. na Płochocińskiej w którym robię wszystko od 2009r.

np.wymiana sprzęgła 350, rozrząd 300 , hamulce (klocki) 50

Generalnie robią wszystkie marki , mają sprzęt pomiarowy (diagnostyczny) i za każdym razem a rzadko coś się dzieje u mnie, podłączają pod kompa i kasacja błędów i takie tam...Sprawdzenie ile pompuje turbo.

Jak chcesz to dam ci nr. na prv

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Karln    0

Witam szukam mechanika w wawie, takiego który miał do czynienia z V6. Potrzebuje wymienić rozrząd i ogólnie przejrzeć silnik. Ktoś coś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
joy19    0

może ktoś mi podpowie, który przewód w obudowie filtra paliwa Passat B6 2.0 TDI w zasilaniu ON jest tłoczny a który zwrotny przelewowy po stronie zasilania. Bardzo mi potrzebna jest ta wiedza do założenia filtra wstępnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jarecki100    0

szukam dobrego warsztatu w Pruszkowie i okolicy, ew, zachodnia warszawa, jest do rozwiazania problem w passacie b5 99r 90 ahu, auto od 2-3 miesiecy wiecej pali i ma nieco mniejsza moc , wczesniej przy 110 -120 na 5 biegu frunal , podobnie na innych przelozeniach, teraz jakos tak się męczy, i mnie tez to meczy bo byl dopieszczony i super wczesniej chodzil , odwiedzilem już kilka punktow ale bez skutku, mam jednak wrażenie że nie trafilismy jeszcze na mechanika, który mialby odpowiednie podejscie do tego auta- padają propozycje wymiany rzeczy po kolei - bez wczesniejszej solidnej diagnostyki itp.

z gory dzieki za info

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
piter2005    0

Czy ktoś z Was korzystał z usług Auto Wrona w Mrokowie koło Wólki Kosowskiej? Mam do wymiany sprzęgło i szukam dobrego fachowca w pobliżu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, poszukuje sprawdzonego mechanika w Warszawie, który zdiagnozuje mi auto: stan sprzęgła, dwu masy, poduszek silnika i skrzyni, przegubów, przyczynę "chrobotania" dochodzące z okolic prawego koła. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
anid    0

Szukam kogoś w Warszawie (lub bliskich okolicach( kto potrafiłby się zająć Passatem B7 2.0TDI z DSG. W tym sprawy z DPF, problemy z temp silnika.

Chciałbym też oddawać tam samochód na okresowe przeglądy, żeby mieć pewność że wszystko ok.

Dzięki za informacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
majorro    0

Jeżeli chodzi o Wawe, to podjedź na ul. Estrady - jest tam Auto-Widawski (moim zdaniem jeden z lepszych mechaników w stolicy).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mikesgrown    0

Witam.

Mam problem z silnikiem, w warsztacie powiedzieli do wymiany. To już drugi zepsuty silnik za ostatnie 2 miesiące. Narzekam na ostatni warsztat gdzie było wymienione ten silnik i gościa u którego kupiłem, więc zdecydowałem zmienić warsztat i odznależć profesjonalista z tego samochodu w Warszawie, albo blisko Warszawy(+10-20km). Czy może ktoś poradzić taki warsztat aby zamontowali porządnie do samochodu nowy silnik jak najlepiej, żeby w razie czego oni mogli zamówić taki silnik i odrazu go sprawdzić?!

mam passata b5 110km, AFN, 1.9tdi 2000r manual

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja byłem zadowolony z serwisu vw w Warszawie auto Pawlikowscy. Czasem naprawdę nie miałem pojęcia, co dzieje się z autem, a oni i tak naprawiali. Polecam http://www.autopawlikowscy.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta