Skocz do zawartości
kenor18

brak odpowietrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj cos sie pochrzaniło w pasku niechce sie odpowietrzyc temperatura ponizej 70 stopni na benzynie jako tako cos chodzi ale rzuca nim a parownik od gazu mrozi. dolewałem płynu zdejmowałem przewody ale nic mu nie pomaga .Termostat zblokowało czy co?? ma ktos jakis pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej termostat zablokowało albo czujnik jest uszkodzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mrozi parownik to czujnik nie jest uszkodzony, termostat nawet jak jest zablokowany to parownik jest wpięty w mały układ, więc też go nie będzie mrozić. Teraz są bardzo duże mrozy, sprawdzałeś płyn do ilu nie zamarza? Możliwe że zrobił się gdzieś korek lodowy i go trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak miałem przy fiacie brawa i okazało się ze to pompa wodna się zepsuła, ale to tylko moja sugestia.:640:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobacz ten cieniutki wężyk co powraca do wyrównawczego czy jest drozny no i w zbiorniczku tam gdzie on wchodzi czy ten kruciec jet drozny...u mnie nie był i tez tak sie działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobacz ten cieniutki wężyk co powraca do wyrównawczego czy jest drozny no i w zbiorniczku tam gdzie on wchodzi czy ten kruciec jet drozny...u mnie nie był i tez tak sie działo

 

podmuchaj w cienki przewod i sprawdz czy jest przeplyw, jesli nie to przy laczeniu cienkiego przewodu( do zbiornika wyrownawczego) z grubym ( idzie do silnika) jest taki maly "waleczek" z dziurka (ta dziurka jest mala wiec czesto sie zapycha. Ja drutem kiedys przepchalem i to wypadlo. Teraz jak znalazl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego też nie mogę swojego odpowietrzyć wg książki ale robię tak że łapie ten przewód od cieczy chłodzącej co idzie od górnej części chłodnicy i robię tak ze go ściskam i idzie normalnie powietrze ze zbiorniczka wyrównawczego dolewasz płyn i znowu go ściskasz i tak aż przestanie ubywać płynu ze zbiorniczka. Troche to dziwne ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności